Augsburg lagunes kohutava kolme minutiga (8)

Aritz Aduriz kollitas taas Augsburgi. Foto: Athleticu TwitterRagnar Klavani koduklubi Augsburg oli Euroopa liiga alagrupiturniiril lähedal ilusale võidule Athletic Clubi üle, kuid mängu lõpus toimunud mõneminutiline lagunemine tõi ikkagi tabelisse kaotuse.

Kümnendal minutil Markel Susaeta ootamatust väravast kaotusseisu jäänud Augsburg mängis kodupubliku ees ülimalt südika ja korraliku mängu ning läks Piotr Trochowski ja Raul Bobadilla väravastest ka teise poolaja keskel 2:1 juhtima, kuid lõpuks siiski kolme punkti kätte ei saadud - viimase kümne minutiga tekkisid kaitseliinis ebakõlad ning kuigi Klavan kummaski väravas otseselt süüdi ei olnud, pidi temagi tunnistama, kuidas Aritz Aduriz kolme minutiga mängu pea peale pööras.

Kuna teises sama grupi mängus sai samal ajal Alkmaari üle võidu kirja Belgradi Partizan, siis tähendab see seda, et Augsburgil on edasipääsuks tarvis viimases voorus Partizani võita selliselt, et kahe mängu kokkuvõttes (esimese omavahelise mängu Augsburgis võitis Partizan 3:1) seis kas viiki või Augsburgi kasuks jääks. Seega on Klavani klubil viimases voorus vaja võõrsil serblastele lüüa vähemalt kolm väravat.

Athletic kindlustas võiduga endale edasipääsu, AZ langes kaotusega konkurentsist.