Eesti U-21 koondis pidas vastu 81 minutit (14)

Kohe esimesel minutil mängis Eesti kapten Rauno Sappinen end löögile, tema kauglöök oli siiski ebatäpne. Järgnevalt surusid hispaanlased mängu sinisärkide väljakupoolele ja eestlastel jäi üle vaid palli taga ajada.

16. minutil pääsesid külalised esmakordselt trahvikastist ohtlikult löögile, Munir El Haddadi väravale õnneks pihta ei saanud.

19. minutil õnnestus Sappinenil ühel harvadest vasturetkedest jälle endale kauglöögikohani tee rajada, aga Flora poolkaitsja sihik polnud täpseks muutunud.

Seejärel hispaanlaste surve tugevnes. Mitu ohtlikku lööki õnnestus eestlastel blokeerida, kõrgete pallidega tulid keskkaitsjad Vladimir Avilov ja Madis Vihmann kindlalt toime.

32. minutil pidi Kristjan Tamme tegema avapoolaja ainsa tõrje, lükates Munir El Haddadi kauglöögi üle otsajoone.

35. minutil tabas Hector Bellerini üritus posti ja peagi lõi ta uuesti, saates karistusala joone juurest palli napilt tagumisest ristnurgast mööda.

Eesti pidas avapoolaja vastu ja 38. minutil demonstreeris Frank Liivak seda, mida ta Hispaania tugevuselt neljandas liigas õppinud on, vedades palli oma poolelt vastaste trahvikasti lähistele välja ja möödudes kõigist, kes tema tee peale ette jäid. Lõpuks võeti Liivak kollase kaardi hinnaga maha ning kannatanu keerutas karistuslöögi väikese võrgu puutega napilt üle ristnurga.

Teisel poolajal Hispaania surve oodatult jätkus ning külaliste peale- ja nurgalöökide arv suurenes. 65. minutil tegi Tamme imetõrje, pareerides ühe käega Oliver Torrese täpse lähilöögi.

82. minutil said hispaanlased lõpuks oma tahtmise, kui suures väravaesises meestesummas lükkas Gaya palli võrku. Teisel üleminutil lõi Mihkel Ainsalu vea järel Deulofeu penaltist lõppseisuks 0:2.

Varem San Marinoga 0:0 viigi teinud Eestil on kahe mänguga kirjas üks punkt.

82. Gaya, 90+2. pen. Deulofeu

Hoiatused: 25. Vladimir Avilov, 31. Rauno Sappinen, 67. Kevin Aloe - 38. Saul Niguez, 67. Suarez, 76. Jonny
Peakohtunik: Mads-Kristoffer Kristoffersen
Abikohtunikud: Dennis W. Rasmussen, Henrik Sönderby
Neljas kohtunik: Michael Tykgaard (kõik Taani)

Eesti: Kristjan Tamme; Kevin Aloe (76. Andre Paju), Vladimir Avilov, Madis Vihmann, Hindrek Ojamaa; German Šlein (85. Mihkel Ainsalu); Maksim Gussev, Frank Liivak, Rauno Sappinen, Pavel Marin (85. Mattias Käit); Robert Kirss.
Varus: Magnus Karofeld, Gerdo Juhkam, Andre Paju, Mihkel Ainsalu, Rasmus Peetson, Joseph Saliste, Mattias Käit.

Hispaania: Arrizabalaga, Bellerin, Gaya, Jonny, Duarte, Saul Niguez, Deulofeu (90+3. Jose Rodriguez), Oliver Torres, Ceballos (60. Castillejo), Suarez (79. Santi Mina), Munir El Haddadi.
Varus: Pau, Javi Manquillo, Vallejo, Jose Rodriguez, Asensio, Castillejo, Santi Mina.

pohl AK47   •
(194.150.65.***)
Tublid poisid, eeldasin et tuleb pakk :)
võib rahule jääda, võitlesid vapralt
kkk   •
(62.65.226.***)
miks käit nii hilja sisse tuli?
Jaan95   •
(85.253.141.***)
Pole mõtet viriseda, mängiti kaitses hästi.
Asd   •
(62.65.220.***)
No korraliku jooksutrenni said poisid, aga tõepoolest tublisti jooksid. Sellise vastasega oleks ka A-koondis hädas
Pealtvaataja   •
(90.191.60.***)
No ei saa aru miks seda Kirssi mängus hoiti. Poolajal juba ei jaksanud poiss ees tööd teha ja õhuvõitlusi võitis vist tuli nulli. Props väikestele jalka poistele teise korruse tripkal kellel luule salmid ning sõnavara jätaks tummaks ka elava legendi Kruusimäe enda
lohh   •
(194.106.108.***)
Kurat ,Aloe mängis ikka super mega hästi!!!!
Willy   •
(82.131.7.***)
Poisid olid väga tublid , hoiti liine , võimalusel nõelati . Ei olnud see Hispaania nii hirmus midagi . Prantsusmaa kellega kevadel mängiti , arendas ikka 100 korda kiiremat mängu . Austades väga Martin Reimi , siis suur vastutus kaotuse langeb siiski talle , vahetused oleks võinud 10 min varem teha , oleks saanud mängutempot korraks alla tõmmata ja vahetused tõid ka korraks rünnakusse teravust .
To pealtvaataja   •
Kirss seal ründes ei saanud midagi tehtud, väiksed hispaanlased sõid isegi õhus ära, ei saa aru, miks hoitakse koondises selliseid vendi, kes nooremalt koondistes olid? Koondis võiks vaadata uusi mängijaid ka.
Silt Öhku!   •
(85.76.169.***)
Ma kogu aeg räägin et pole seda rootslast meile vaja, Reim teeks praegu paremat tööd, vaadake kellega mängiti eelmise kümnendi valitseja ESP 0:2 see on täitsa OK, mitte san marino kellelt see treener üldse midagi saanud on!
Kataloonia   •
(176.46.122.***)
No kurat ei saanud aru mikse nõme turva äkki hispaania fännid otsa tripkalt ära ajas.Eesti fänne polnud ju ollagi.Tola kojamees ju üksi räuskas seal nagu mingi tähelepanu vajav kloun.
henley   •
(62.119.46.***)
Mida poisid õppisid selle mänguga?Kuidas bussi paremini parkida.Eks järgmine nädal näitab,kas ka midagi muud osatakse.
scaut   •
ma üllatusin ikka väga, kui hästi hakkama saadi. tooks paar nime ka välja näiteks äärekaitsjad ojamaa ja aloe. super mäng nende poolt. keskkaitse oli rahuldav, kuid vihmann ei ole minu arust sellisel tasemel, kuigi ega väga valikut ka pole sinna. keskväli oli väga okei, sappinen ja liivak koos duona on huvitav vaadata, ja kaitsvat poolikut on eestil alati vaja, sleini näol sai ta oma ülesannetega hakkama. Tammet kiidaks veel eraldi, sest olen alati arvanud, et see mees lööb läbi ja küllap ka pärnu fännid mõistavad, et ta peaks olema tiimi kindel esikinnas. Kirssi kasutati ilmselt sellep ees, et ta suudab palli hoida ja on ründajatest ehk kõige suurem isegi, kui isiklikult arvan,et kui tema kasutataks keskväljal oleks tema kasutegur poole suurem, oskab rünnakut ehitada, tõusta ja samas ka kaitsetöö on tal olemas, paljud pole seda ilmselt näha saanud, kuna teda kasutatakse pärnus tipuna. äärepoolikud tegid tubli tööd ja ilmselt oli neil kõige rohkem jooksmist ja selle kohapealt ei oska kommenteerida, kas oleks sinna mingeid variante juurde. reimil käike on, olgu julgem ja kasutagu neid varem, sest kaitsetööd on eestil vaja teha isegi ründajatel.
asd   •
(193.40.160.***)
Ründajana ongi sellise satsi vastu raske. Kirss jooksis kõvasti rohkem kui Hispaania kaitsed ja proovi siis veel nendega õhus veel võidelda. Sellises mängus ei ole ründaja "ründaja". Kirss oli väga okei!
Debiilikut   •
(2001:7d0:8b2d:101:7509.***)
0:2 ei ole hea esitus!Viik või võit oleks hea

Lugejate ennustus: Flora meistriks? Seda
KARJÄÄR JÄTKUB
Aasta vabaks võtma pidanud Kruusmann otsustas anda jalgpallile uue võimaluse ning taasliitus Sakuga
TÄNA OTSEPILT: kas ambitsioonikas uustulnuk suudab tiitlikaitsjat üllatada?  (kell 17!)