Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
17:00
Bijeljina Radnik
vs
Sarajevo
Liigamäng (9. voor)
1. okt
17:00
Sarajevo
vs
Krupa na Vrbasu
Liigamäng (10. voor)
14. okt
17:00
Sloboda Tuzla
vs
Sarajevo
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
20:45
Feyenoord
vs
NAC Breda
Liigamäng (6. voor)
30. sept
19:30
NAC Breda
vs
Den Haagi ADO
Liigamäng (7. voor)
14. okt
19:30
Roda JC
vs
NAC Breda
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
7. okt
21:45
Cobh Ramblers
vs
Waterford
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
19:30
Leicester City
vs
Liverpool
Liigamäng (6. voor)
26. sept
21:45
Moskva Spartak
vs
Liverpool
Meistrite liiga (alagrupiturniir)
1. okt
18:30
Newcastle United
vs
Liverpool
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
20:25
Liepaja
vs
Jelgava
Liigamäng (22. voor)
30. sept
14:00
Jelgava
vs
Ventspils
Liigamäng (23. voor)
14. okt
14:00
Jurmala Spartaks
vs
Jelgava
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
16:00
Ventspils
vs
Riia FC
Liigamäng (22. voor)
30. sept
19:20
Riia FC
vs
Jurmala Spartaks
Liigamäng (23. voor)
15. okt
16:00
Metta/LU
vs
Riia FC
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
19:00
Kristiansund
vs
Stabaek
Liigamäng (23. voor)
29. sept
20:00
Brann
vs
Kristiansund
Liigamäng (24. voor)
15. okt
19:00
Kristiansund
vs
Viking
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
21:00
Oslo Valerenga
vs
Brann
Liigamäng (23. voor)
30. sept
19:00
Stabaek
vs
Oslo Valerenga
Liigamäng (24. voor)
12. okt
20:00
Oslo Valerenga
vs
Haugesund
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
19:00
Aalesund
vs
Sogndal
Liigamäng (23. voor)
1. okt
19:00
Sogndal
vs
Molde
Liigamäng (24. voor)
15. okt
19:00
Lilleström
vs
Sogndal
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
21:30
Kielce Korona
vs
Krakowi Wisla
Liigamäng (10. voor)
30. sept
19:00
Szczesini Pogon
vs
Kielce Korona
Liigamäng (11. voor)
13. okt
19:00
Kielce Korona
vs
Plocki Wisla
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
19:00
Glogowi Chrobry
vs
Gliwice Piast
Karikamäng (1/8-finaal)
1. okt
16:30
Zabrze Gornik
vs
Gliwice Piast
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
19:00
Krakowi Cracovia
vs
Plocki Wisla
Liigamäng (10. voor)
29. sept
21:30
Gdynia Arka
vs
Krakowi Cracovia
Liigamäng (11. voor)
16. okt
19:00
Krakowi Cracovia
vs
Szczecini Pogon
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
19:45
Domžale
vs
Rudar
Liigamäng (10. voor)
30. sept
16:00
Ankaran
vs
Rudar
Liigamäng (11. voor)
14. okt
Rudar
vs
Maribor
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
15:00
Turu Palloseura
vs
Kuopio Pallokissat
Liigamäng (21. voor)
30. sept
18:00
Kuopio Pallokissat
vs
HJK
Liigamäng (22. voor)
7. okt
15:00
Tampere Ilves
vs
Kuopio Pallokissat
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
19:00
Aland United
vs
Kokkola GBK
Liigamäng (22. voor)
30. sept
17:00
Aland United
vs
Oulu Naisfutis
Liigamäng (23. voor)
7. okt
17:00
JyPK
vs
Aland United
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
17:00
SJK
vs
HJK
Karikamäng (finaal)
27. sept
19:30
SJK
vs
Ilves
Liigamäng (28. voor)
1. okt
18:30
Mariehamn
vs
SJK
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
17:00
SJK
vs
HJK
Karikamäng (finaal)
27. sept
19:30
SJK
vs
Turu Ilves
Liigamäng (28. voor)
1. okt
18:30
Mariehamn
vs
SJK
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
18:30
Lahti
vs
RoPS
Liigamäng (28. voor)
30. sept
17:00
Ilves
vs
Lahti
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
Lahti
vs
Mariehamn
Liigamäng (30. voor)
16. okt
18:30
HJK
vs
Lahti
Liigamäng (31. voor)
20. okt
18:30
VPS
vs
Lahti
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
15:00
PS Kemi
vs
VPS
Liigamäng (28. voor)
29. sept
18:30
VPS
vs
HIFK
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
VPS
vs
Turu Inter
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
15:00
PS Kemi
vs
VPS
Liigamäng (28. voor)
29. sept
18:30
VPS
vs
HIFK
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
VPS
vs
Turu Inter
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
15:00
PS Kemi
vs
VPS
Liigamäng (29. voor)
30. sept
17:00
HJK
vs
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
12. okt
18:30
HIFK
vs
PS Kemi
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
15:00
PS Kemi
vs
VPS
Liigamäng (28. voor)
30. sept
17:00
HJK
vs
PS Kemi
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
HIFK
vs
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
18:30
JJK
vs
Turu Inter
Liigamäng (28. voor)
30. sept
18:30
RoPS
vs
JJK
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
JJK
vs
Tampere Ilves
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
18:30
KuPS
vs
HIFK
Liigamäng (28. voor)
29. sept
23:00
Turu Inter
vs
KuPS
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
KuPS
vs
RoPS
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. sept
18:30
HJK
vs
Mariehamn
Liigamäng (28. voor)
1. okt
18:30
Mariehamn
vs
SJK
Liigamäng (29. voor)
12. okt
18:30
Lahti
vs
Mariehamn
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
18:00
Bohemians
vs
Jablonec
Liigamäng (8. voor)
1. okt
16:00
Plženi Viktoria
vs
Bohemians
Liigamäng (9. voor)
14. okt
Bohemians
vs
Ostrava Banik
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. sept
19:00
Vitkovice
vs
Trinec
Liigamäng (9. voor)
30. sept
11:15
Trinec
vs
Znojmo
Liigamäng (10. voor)
14. okt
16:30
Taborsko
vs
Trinec
Liigamäng (11. voor)
PREMIUM LIIGA
LUGEMIST
 
Infonet kaotas
PREMIUM LIIGA
Infonet kaotas (3)
ESILIIGA TELEMÄNG
EILE VÄLJAS
Mallorca matadoori tähtedesse kirjutatud tõus
REKLAAM
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
30
24
4
2
84:25
76
2.
30
21
7
2
90:17
70
3.
30
20
5
5
77:24
65
4.
31
18
4
9
92:39
58
5.
31
12
5
14
44:47
41
6.
30
8
6
16
41:66
30
7.
30
7
9
14
34:52
30
8.
30
6
7
17
34:77
25
9.
30
7
3
20
28:79
24
10.
30
2
2
26
23:121
8
VIIMASED PILDIGALERIID
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK