Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
B36
vs
NSI
Liigamäng (12. voor)
30. mai
B36
vs
TB/FCS/Royn
Karikamäng (poolfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
21:45
Waterford
vs
Derry City
Liigamäng (20. voor)
1. juuni
21:45
Cork City
vs
Waterford
Liigamäng (21. voor)
8. juuni
21:45
Waterford
vs
St Patrick's
Liigamäng (22. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
21:45
Real Madrid
vs
Liverpool
Meistrite liiga (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
19:00
Riia FC
vs
Metta/LU
Liigamäng (10. voor)
15. juuni
19:00
Riia FC
vs
Jelgava
Liigamäng (11. voor)
21. juuni
20:00
Riia FC
vs
Ventspils
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
19:00
Odd
vs
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
vs
Molde
Liigamäng (13. voor)
24. juuni
19:00
Start
vs
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
19:00
Odd
vs
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
vs
Molde
Liigamäng (13. voor)
24. juuni
19:00
Start
vs
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
19:00
Odd
vs
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
vs
Molde
Liigamäng (13. voor)
24. juuni
19:00
Start
vs
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
18:00
Valerenga
vs
Lilleström
Liigamäng (12. voor)
30. mai
21:00
Lilleström
vs
Brann
Karikamäng (4. ring)
10. juuni
19:00
Lilleström
vs
Odd
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
18:00
Valerenga
vs
Lilleström
Liigamäng (12. voor)
10. juuni
21:00
Brann
vs
Valerenga
Liigamäng (13. voor)
14. juuni
19:00
Tromsö
vs
Valerenga
Karikamäng (4. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
28. mai
20:00
Sarpsborg
vs
Stabaek
Liigamäng (12. voor)
10. juuni
19:00
Ranheim
vs
Sarpsborg
Liigamäng (13. voor)
24. juuni
19:00
Sarpsborg
vs
Tromsö
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
21:00
Rosenborg
vs
Brann
Liigamäng (12. voor)
30. mai
21:00
Lilleström
vs
Brann
Karikamäng (4. ring)
10. juuni
21:00
Brann
vs
Valerenga
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
13:45
Leczna Gornik
vs
Czestochowa Rakow
Liigamäng (33. voor)
3. juuni
13:45
Katowice GKS
vs
Leczna Gornik
Liigamäng (34. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. mai
17:00
Aluminij
vs
Rudar
Liigamäng (35. voor)
27. mai
17:00
Rudar
vs
Triglav
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. mai
17:00
Ljubljana Olimpija
vs
Krško
Liigamäng (35. voor)
27. mai
17:00
Krško
vs
Celje
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
19:00
Kuopio Pallokissat
vs
Aland United
Liigamäng (9. voor)
30. mai
18:30
Aland United
vs
TPS
Liigamäng (10. voor)
17. juuni
17:00
Aland United
vs
TiPS
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
19:00
Kuopio Pallokissat
vs
Aland United
Liigamäng (9. voor)
30. mai
18:30
Aland United
vs
TPS
Liigamäng (10. voor)
17. juuni
17:00
Aland United
vs
TiPS
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
15:00
SJK
vs
Mariehamn
Liigamäng (9. voor)
29. mai
18:30
HJK
vs
SJK
Liigamäng (10. voor)
1. juuni
20:00
VPS
vs
SJK
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
19:00
Mariehamn
vs
Lahti
Liigamäng (9. voor)
26. mai
15:00
Lahti
vs
VPS
Liigamäng (10. voor)
2. juuni
17:00
PS Kemi
vs
Lahti
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
19:00
Mariehamn
vs
Lahti
Liigamäng (9. voor)
26. mai
15:00
Lahti
vs
VPS
Liigamäng (10. voor)
2. juuni
17:00
PS Kemi
vs
Lahti
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
PS Kemi
vs
Ilves
Liigamäng (9. voor)
26. mai
15:00
KuPS
vs
PS Kemi
Liigamäng (10. voor)
2. juuni
17:00
PS Kemi
vs
Lahti
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
PS Kemi
vs
Ilves
Liigamäng (9. voor)
26. mai
15:00
KuPS
vs
PS Kemi
Liigamäng (10. voor)
2. juuni
17:00
PS Kemi
vs
Lahti
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (10. voor)
26. mai
15:00
Lahti
vs
VPS
Liigamäng (11. voor)
1. juuni
20:00
VPS
vs
SJK
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (10. voor)
26. mai
15:00
Lahti
vs
VPS
Liigamäng (11. voor)
1. juuni
20:00
VPS
vs
SJK
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (11. voor)
26. mai
15:00
KuPS
vs
PS Kemi
Liigamäng (12. voor)
1. juuni
18:30
TPS
vs
KuPS
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
17:00
Bohemians
vs
Praha Sparta
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
18:00
Trinec
vs
Varnsdorf
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. mai
21:30
MTK
vs
Ferencvaros
Liigamäng (2. finaal)
SUURED KOONDISED
LÕPPES PIKK VOOR
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
MEISTRITE LIIGA FINAAL
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
14
10
4
0
47:12
34
2.
14
10
3
1
45:9
33
3.
14
10
2
2
45:10
32
4.
14
7
5
2
31:18
26
5.
14
6
3
5
25:22
21
6.
14
3
5
6
22:33
14
7.
14
3
2
9
8:42
11
8.
14
3
1
10
20:24
10
9.
14
3
1
10
10:43
10
10.
14
0
4
10
11:51
4
VIIMASED PILDIGALERIID
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

JALGPALL SUUREL EKRAANIL

Soccernet.ee ja Forum Cinemas kutsuvad! 

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK