Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › mängukava

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
17:00
Lovechi Litex
vs
Veliko Tarnovo Etar
Karikamäng (1/16-finaal)
30. sept
20:00
Plovdivi Lokomotiv
vs
Veliko Tarnovo Etar
Liigamäng (10. voor)
7. okt
14:30
Veliko Tarnovo Etar
vs
Bistritsa Vitoša
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
16:00
Kukleni Atletik
vs
Sofia Levski
Karikamäng (1/16-finaal)
29. sept
17:00
Sofia CSKA
vs
Sofia Levski
Liigamäng (10. voor)
7. okt
19:15
Sofia Levski
vs
Sofia Slavia
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
B36
vs
Vestur
Liigamäng (16. voor)
30. sept
Vikingur
vs
B36
Liigamäng (24. voor)
6. okt
B36
vs
TB/FCS/Royn
Liigamäng (25. voor)
21. okt
B36
vs
HB
Liigamäng (26. voor)
27. okt
Skala
vs
B36
Liigamäng (27. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
19:30
Waalwijk
vs
Breda
Karikamäng (1. ring)
29. sept
19:30
Breda
vs
PSV Eindhoven
Liigamäng (7. voor)
5. okt
21:00
Utrecht
vs
Breda
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. sept
20:45
Den Bosch
vs
Almelo Heracles
Karikamäng (1. ring)
28. sept
21:00
Den Bosch
vs
AZ II
Liigamäng (7. voor)
5. okt
21:00
MVV
vs
Den Bosch
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. okt
21:45
Bohemians
vs
Waterford
Liigamäng (33. voor)
12. okt
21:45
Waterford
vs
Dundalk
Liigamäng (34. voor)
19. okt
22:00
Shamrock Rovers
vs
Waterford
Liigamäng (35. voor)
26. okt
21:45
Waterford
vs
Limerick
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
22:00
Cagliari
vs
Sampdoria
Liigamäng (6. voor)
29. sept
21:30
Inter
vs
Cagliari
Liigamäng (7. voor)
6. okt
16:00
Cagliari
vs
Bologna
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
13:00
Kõzõl-Žar
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (25. voor)
30. sept
13:00
Karagandõ Š ahtjor
vs
Akžaiõk
Liigamäng (28. voor)
6. okt
Taldõkorgani Žetysu
vs
Karagandõ Š ahtjor
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
19:00
Sogndal
vs
Nest-Sotra
Liigamäng (25. voor)
7. okt
19:00
Sandnes Ulf
vs
Sogndal
Liigamäng (26. voor)
21. okt
19:00
Asane
vs
Sogndal
Liigamäng (27. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
20:00
Lilleström
vs
Tromsö
Liigamäng (23. voor)
27. sept
19:00
Lilleström
vs
Bryne
Karikamäng (veerandfinaal)
30. sept
19:00
Lilleström
vs
Stabaek
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
21:00
Rosenborg
vs
Valerenga
Karikamäng (veerandfinaal)
30. sept
19:00
Valerenga
vs
Start
Liigamäng (24. voor)
6. okt
16:30
Stabaek
vs
Valerenga
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
19:00
Ranheim
vs
Kristiansund
Liigamäng (24. voor)
7. okt
19:00
Kristiansund
vs
Tromsö
Liigamäng (25. voor)
21. okt
19:00
Valerenga
vs
Kristiansund
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
19:00
Ranheim
vs
Kristiansund
Liigamäng (24. voor)
7. okt
19:00
Kristiansund
vs
Tromsö
Liigamäng (25. voor)
21. okt
19:00
Valerenga
vs
Kristiansund
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
19:00
Sarpsborg
vs
Strömsgodset
Liigamäng (24. voor)
4. okt
22:00
Sarpsborg
vs
Genk
Euroopa liiga (2. voor)
7. okt
19:00
Start
vs
Sarpsborg
Liigamäng (25. voor)
20. okt
16:30
Molde
vs
Sarpsborg
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. okt
20:00
Tromsö
vs
Brann
Liigamäng (24. voor)
7. okt
21:00
Brann
vs
Lilleström
Liigamäng (25. voor)
21. okt
21:00
Stabaek
vs
Brann
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. sept
19:00
Kielce Korona
vs
Sosnowieci Zaglebie
Liigamäng (9. voor)
29. sept
21:30
Krakowi Wisla
vs
Kielce Korona
Liigamäng (10. voor)
3. okt
16:00
Sandomierzi Wisla
vs
Kielce Korona
Karikamäng (1. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
19:00
Nowy Saczi Sandecja
vs
Legnica Miedz
Karikamäng (1. ring)
30. sept
19:00
Poznani Lech
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (10. voor)
5. okt
19:00
Legnica Miedz
vs
Gliwice Piast
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
19:00
Nowy Saczi Sandecja
vs
Legnica Miedz
Karikamäng (1. ring)
30. sept
19:00
Poznani Lech
vs
Legnica Miedz
Liigamäng (10. voor)
5. okt
19:00
Legnica Miedz
vs
Gliwice Piast
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
17:00
Rybniki ROW
vs
Krakowi Cracovia
Karikamäng (1. ring)
30. sept
16:30
Sosnowieci Zaglebie
vs
Krakowi Cracovia
Liigamäng (10. voor)
7. okt
19:00
Krakowi Cracovia
vs
Krakowi Wisla
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
16:30
Clinceni Academica
vs
Hermannstadt
Karikamäng (1/16-finaal)
30. sept
21:00
Hermannstadt
vs
FCSB
Liigamäng (10. voor)
6. okt
18:00
Craiova Universitatea
vs
Hermannstadt
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
21:00
Krško
vs
Domžale
Liigamäng (10. voor)
30. sept
19:15
Ljubljana Olimpija
vs
Krško
Liigamäng (11. voor)
5. okt
18:30
Krško
vs
Velenje Rudar
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. okt
16:00
Turu Palloseura
vs
Aland United
Liigamäng (22. voor)
20. okt
18:00
Aland United
vs
Espoo Honka
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. okt
16:00
Turu Palloseura
vs
Aland United
Liigamäng (22. voor)
20. okt
18:00
Aland United
vs
Espoo Honka
Liigamäng (23. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
18:30
RoPS
vs
SJK
Liigamäng (30. voor)
6. okt
18:00
SJK
vs
Honka
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
HJK
vs
SJK
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
18:30
Turu Inter
vs
Lahti
Liigamäng (29. voor)
30. sept
18:30
Lahti
vs
TPS
Liigamäng (30. voor)
7. okt
17:00
Mariehamn
vs
Lahti
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. sept
18:30
Turu Inter
vs
Lahti
Liigamäng (29. voor)
30. sept
18:30
Lahti
vs
TPS
Liigamäng (30. voor)
7. okt
17:00
Mariehamn
vs
Lahti
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
Ilves
vs
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
6. okt
15:00
PS Kemi
vs
Turu Inter
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
PS Kemi
vs
Mariehamn
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
Ilves
vs
PS Kemi
Liigamäng (30. voor)
6. okt
15:00
PS Kemi
vs
Turu Inter
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
PS Kemi
vs
Mariehamn
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (30. voor)
7. okt
17:00
HJK
vs
VPS
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
VPS
vs
RoPS
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (30. voor)
7. okt
17:00
HJK
vs
VPS
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
VPS
vs
RoPS
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
18:30
Lahti
vs
TPS
Liigamäng (30. voor)
6. okt
16:00
TPS
vs
RoPS
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
KuPS
vs
TPS
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
VPS
vs
KuPS
Liigamäng (30. voor)
7. okt
17:00
KuPS
vs
Ilves
Liigamäng (31. voor)
21. okt
14:30
KuPS
vs
TPS
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
17:00
Ekenäs IF
vs
Pietarsaari Jaro
Liigamäng (24. voor)
6. okt
17:00
Kajaani
vs
Ekenäs IF
Liigamäng (25. voor)
20. okt
14:00
Ekenäs IF
vs
Oulu
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
17:00
Oulu
vs
Kokkola KPV
Liigamäng (24. voor)
6. okt
14:00
Kokkola KPV
vs
Klubi-04
Liigamäng (25. voor)
20. okt
14:00
HIFK
vs
Kokkola KPV
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
19:00
Teplice
vs
Jablonec
Liigamäng (10. voor)
7. okt
16:00
Plzeni Viktoria
vs
Teplice
Liigamäng (11. voor)
20. okt
Slovacko
vs
Teplice
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
11:15
Trinec
vs
Jihlava Vysocina
Liigamäng (10. voor)
7. okt
17:00
Hradec Kralove
vs
Trinec
Liigamäng (11. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
29. sept
11:15
Trinec
vs
Jihlava Vysocina
Liigamäng (10. voor)
5. okt
19:00
Jihlava Vysocina
vs
Chrudim
Liigamäng (11. voor)
21. okt
11:15
Žižkovi Viktoria
vs
Jihlava Vysocina
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
 
Külalisvõistkond
Mängu liik
30. sept
12:00
Györi ETO
vs
Ferencvaros
Liigamäng (6. voor)
13. okt
16:00
Ferencvaros
vs
Astra Hungary
Liigamäng (7. voor)
20. okt
16:00
Ferencvaros
vs
MLE
Karikamäng (1/8-finaal)
OTSEPILT
VAATA JÄRELE: Maardu ja Gussevi teise poolaja väravafestival oli Levadiale liiast
VÄLISMAALT
Natsisaluudist AIDS-ini: fännide inetu käitumine varjutas Lyoni perfektset nädalat
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
29
22
7
0
97:27
73
2.
28
20
6
2
92:24
66
3.
29
20
5
4
92:21
65
4.
29
15
7
7
66:42
52
5.
29
11
6
12
51:64
39
6.
29
11
5
13
40:46
38
7.
29
6
5
18
26:84
23
8.
29
6
4
19
38:52
22
9.
29
4
2
23
24:95
14
10.
28
2
7
19
23:94
13
HÄÄLETUS
Mis hinde paneksid Eesti koondise stardile Rahvuste liigas?
3%
2%
12%
46%
39%
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK