Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. juuni
16:00
Legnica Miedz
Liigamäng (34. voor)
29. mai
16:00
Bytowi Bytovia
0:0 (0:0)
Liigamäng (33. voor)
21. mai
18:00
Legnica Miedz
4:0 (1:0)
Liigamäng (32. voor)
14. mai
19:00
Grudziadzi Olimpia
0:1 (0:1)
Liigamäng (31. voor)
11. mai
19:00
Legnica Miedz
3:1 (2:0)
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
21:30
Titograd
1:2 (1:0)
B36
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
21:00
B36
0:0 (0:0)
Titograd
Euroopa liiga (1. eelring)
5. juuli
19:00
St Joseph's
1:1 (0:1)
B36
Euroopa liiga (eelring)
28. juuni
21:00
B36
1:1 (1:1)
St Joseph's
Euroopa liiga (eelring)
22. juuni
20:00
AB
1:4 (0:4)
B36
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. mai
15:30
Twente
1:1 (1:1)
NAC Breda
Liigamäng (34. voor)
29. apr
15:30
NAC Breda
3:0 (2:0)
Heerenveen
Liigamäng (33. voor)
18. apr
21:45
Rotterdami Sparta
2:1 (0:0)
NAC Breda
Liigamäng (32. voor)
15. apr
13:30
NAC Breda
1:2 (1:2)
Willem II
Liigamäng (31. voor)
7. apr
19:30
NAC Breda
1:0 (1:0)
Vitesse
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. juuli
21:45
Waterford
1:1 (0:1)
Bohemians
Liigamäng (25. voor)
30. juuni
21:45
Sligo Rovers
2:3 (2:3)
Waterford
Liigamäng (24. voor)
15. juuni
21:45
Bray Wanderers
0:0 (0:0)
Waterford
Liigamäng (23. voor)
8. juuni
21:45
Waterford
2:0 (0:0)
St Patrick's
Liigamäng (22. voor)
1. juuni
21:45
Cork City
3:0 (1:0)
Waterford
Liigamäng (21. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
21:45
Real Madrid
3:1 (0:0)
Liverpool
Meistrite liiga (finaal)
13. mai
17:00
Liverpool
4:0 (2:0)
Brighton & Hove Albion
Liigamäng (38. voor)
6. mai
18:30
Chelsea
1:0 (1:0)
Liverpool
Liigamäng (37. voor)
2. mai
21:45
Roma
4:2 (1:2)
Liverpool
Meistrite liiga (poolfinaal)
28. apr
14:30
Liverpool
0:0 (0:0)
Stoke City
Liigamäng (36. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
19:30
Riia FC
1:0 (1:0)
Sofia CSKA
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
20:45
Sofia CSKA
1:0 (0:0)
Riia FC
Euroopa liiga (1. eelring)
8. juuli
14:00
Super Nova
0:2 (0:2)
Riia FC
Karikamäng (kaheksandikfinaal)
30. juuni
17:00
Valmiera/BSS
0:2 (0:1)
Riia FC
Liigamäng (13. voor)
26. juuni
19:00
Riia FC
1:0 (1:0)
Jurmala Spartaks
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. juuli
20:00
Strömsgodset
2:3 (1:3)
Kristiansund
Liigamäng (16. voor)
1. juuli
19:00
Kristiansund
1:1 (1:0)
Sarpsborg
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
19:00
Start
2:0 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Molde
Liigamäng (13. voor)
27. mai
19:00
Odd
1:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. juuli
20:00
Strömsgodset
2:3 (1:3)
Kristiansund
Liigamäng (16. voor)
1. juuli
19:00
Kristiansund
1:1 (1:0)
Sarpsborg
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
19:00
Start
2:0 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Molde
Liigamäng (13. voor)
27. mai
19:00
Odd
1:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
9. juuli
20:00
Strömsgodset
2:3 (1:3)
Kristiansund
Liigamäng (16. voor)
1. juuli
19:00
Kristiansund
1:1 (1:0)
Sarpsborg
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
19:00
Start
2:0 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (14. voor)
9. juuni
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Molde
Liigamäng (13. voor)
27. mai
19:00
Odd
1:2 (0:0)
Kristiansund
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. juuli
19:00
Odd
3:1 (1:0)
Lilleström
Liigamäng (16. voor)
2. juuli
19:00
Lilleström
1:1 (0:1)
Strömsgodset
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
19:00
Haugesund
2:2 (1:1)
Lilleström
Liigamäng (14. voor)
10. juuni
19:00
Lilleström
0:0 (0:0)
Odd
Liigamäng (13. voor)
30. mai
21:00
Lilleström
4:1 (0:0)
Brann
Karikamäng (4. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. juuli
21:00
Molde
5:1 (3:1)
Valerenga
Liigamäng (16. voor)
30. juuni
19:00
Valerenga
2:2 (1:1)
Bodö/Glimt
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
21:00
Rosenborg
3:0 (2:0)
Valerenga
Liigamäng (14. voor)
14. juuni
19:00
Tromsö
3:3 (2:2)
Valerenga
Karikamäng (4. ring)
10. juuni
21:00
Brann
0:0 (0:0)
Valerenga
Liigamäng (13. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
20:00
Sarpsborg
2:0 (1:0)
IBV
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
21:00
IBV
0:4 (0:0)
Sarpsborg
Euroopa liiga (1. eelring)
8. juuli
19:00
Sarpsborg
4:1 (3:0)
Ranheim
Liigamäng (16. voor)
1. juuli
19:00
Kristiansund
1:1 (1:0)
Sarpsborg
Liigamäng (15. voor)
24. juuni
19:00
Sarpsborg
2:3 (1:0)
Tromsö
Liigamäng (14. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. juuli
19:00
Bodö/Glimt
2:2 (1:1)
Brann
Liigamäng (16. voor)
1. juuli
19:00
Brann
0:4 (0:4)
Molde
Liigamäng (15. voor)
25. juuni
20:00
Odd
0:1 (0:0)
Brann
Liigamäng (14. voor)
10. juuni
21:00
Brann
0:0 (0:0)
Valerenga
Liigamäng (13. voor)
30. mai
21:00
Lilleström
4:1 (0:0)
Brann
Karikamäng (4. ring)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
18:00
FC Botosani
1:2 (1:1)
Bukaresti Dinamo
Liigamäng (34. voor)
17. mai
18:00
Chiajna Concordia
1:1 (1:0)
FC Botosani
Liigamäng (33. voor)
11. mai
18:00
FC Botosani
0:2 (0:1)
Astra Giurgiu
Liigamäng (32. voor)
7. mai
18:00
FC Cehlaul
0:0 (0:0)
FC Botosani
Liigamäng (31. voor)
4. mai
17:00
FC Botosani
3:1 (2:0)
Otelul Galal
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. dets
12:00
Borisovi BATE
2:0 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (32. voor)
24. nov
12:00
FC Gomel
1:3 (1:1)
Soligorski Š ahtjor
Liigamäng (31. voor)
10. nov
14:00
Hrodna Neman
1:2 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (30. voor)
2. nov
16:00
FC Gomel
1:2 (0:2)
Žodino Torpeedo
Liigamäng (29. voor)
26. okt
15:00
FC Gomel
1:4 (0:1)
Minski Dinamo
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
19:00
Kielce Korona
0:2 (0:1)
Lubini Zaglebie
Liigamäng (37. voor)
13. mai
19:00
Plocki Wisla
4:1 (3:0)
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
9. mai
19:00
Zabrze Gornik
2:2 (1:2)
Kielce Korona
Liigamäng (35. voor)
6. mai
16:30
Kielce Korona
0:3 (0:2)
Krakowi Wisla
Liigamäng (34. voor)
27. apr
21:30
Varssavi Legia
3:1 (0:0)
Kielce Korona
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
19:00
Legnica Miedz
1:0 (0:0)
Szczecini Pogon
Liigamäng (1. voor)
20. mai
18:30
Zagrebi Dinamo II
1:0 (0:0)
Gorica
Liigamäng (33. voor)
13. mai
18:30
Gorica
1:1 (0:1)
Š ibenik
Liigamäng (32. voor)
9. mai
18:00
Gorica
2:1 (1:1)
Dugopolje
Liigamäng (31. voor)
5. mai
18:00
Sesvete
0:1 (0:0)
Gorica
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. juuli
19:00
Legnica Miedz
1:0 (0:0)
Szczecini Pogon
Liigamäng (1. voor)
19. mai
18:00
Ružomberok
0:4 (0:3)
DAC
Liigamäng (32. voor)
12. mai
18:45
Trencin
3:1 (2:0)
Ružomberok
Liigamäng (31. voor)
5. mai
18:00
Ružomberok
1:0 (1:0)
Bratislava Slovan
Liigamäng (30. voor)
1. mai
18:25
Bratislava Slovan
3:1 (1:0)
Ružomberok
Karikamäng (finaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
19:00
Gliwice Piast
4:0 (2:0)
Nieciecza
Liigamäng (37. voor)
12. mai
16:30
Wroclawi Slask
3:1 (2:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (36. voor)
8. mai
19:00
Gliwice Piast
0:2 (0:1)
Gdanski Lechia
Liigamäng (35. voor)
5. mai
16:30
Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (34. voor)
27. apr
19:00
Gdynia Arka
1:5 (0:1)
Gliwice Piast
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
19:00
Krakowi Cracovia
1:4 (1:2)
Szczecini Pogon
Liigamäng (37. voor)
12. mai
16:30
Nowy Saczi Sandecja
0:1 (0:0)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (36. voor)
8. mai
21:30
Gdynia Arka
2:0 (1:0)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (35. voor)
4. mai
19:00
Krakowi Cracovia
3:3 (2:1)
Wroclawi Slask
Liigamäng (34. voor)
29. apr
16:30
Krakowi Cracovia
4:2 (1:2)
Nieciecza
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
16:00
Metz
0:3 (0:1)
Lyon
Liigamäng (22. voor)
14. mai
16:00
Guingamp
6:2 (3:0)
Metz
Liigamäng (21. voor)
7. mai
14:00
Montpellier
6:0 (2:0)
Metz
Liigamäng (20. voor)
3. mai
16:00
Metz
0:2 (0:2)
PSG
Liigamäng (19. voor)
29. apr
16:00
Saint-Etienne
1:2 (1:0)
Metz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
17:00
Rudar
0:1 (0:0)
Triglav
Liigamäng (36. voor)
23. mai
17:00
Aluminij
1:3 (1:1)
Rudar
Liigamäng (35. voor)
18. mai
19:00
Rudar
0:1 (0:1)
Gorica
Liigamäng (34. voor)
13. mai
21:00
Celje
1:3 (0:2)
Rudar
Liigamäng (33. voor)
9. mai
21:00
Rudar
1:1 (0:1)
Olimpija
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. mai
17:00
Krško
0:1 (0:1)
Celje
Liigamäng (36. voor)
23. mai
17:00
Ljubljana Olimpija
2:0 (1:0)
Krško
Liigamäng (35. voor)
20. mai
17:50
Domžale
3:1 (2:1)
Krško
Liigamäng (34. voor)
12. mai
17:50
Krško
1:2 (0:0)
Maribor
Liigamäng (33. voor)
9. mai
19:00
Ankaran Hrvatini
0:0 (0:0)
Krško
Liigamäng (32. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
16:00
ONS
1:1 (1:1)
Aland United
Liigamäng (14. voor)
7. juuli
17:00
Aland United
2:1 (2:1)
HJK
Liigamäng (13. voor)
21. juuni
17:30
Turu Palloseura
1:3 (0:0)
Aland United
Liigamäng (12. voor)
17. juuni
17:00
Aland United
2:0 (0:0)
TiPS
Liigamäng (11. voor)
30. mai
18:30
Aland United
1:0 (1:0)
Turu Palloseura
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
16:00
ONS
1:1 (1:1)
Aland United
Liigamäng (14. voor)
7. juuli
17:00
Aland United
2:1 (2:1)
HJK
Liigamäng (13. voor)
21. juuni
17:30
Turu Palloseura
1:3 (0:0)
Aland United
Liigamäng (12. voor)
17. juuni
17:00
Aland United
2:0 (0:0)
TiPS
Liigamäng (11. voor)
30. mai
18:30
Aland United
1:0 (1:0)
Turu Palloseura
Liigamäng (10. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
19:00
Turu Inter
2:0 (2:0)
SJK
Liigamäng (19. voor)
9. juuli
18:30
SJK
2:1 (0:0)
RoPS
Liigamäng (18. voor)
4. juuli
18:30
SJK
1:0 (1:0)
Lahti
Liigamäng (17. voor)
30. juuni
15:00
KuPS
1:1 (0:0)
SJK
Liigamäng (16. voor)
26. juuni
18:30
SJK
2:3 (0:0)
Tampere Ilves
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
22:15
FH
0:0 (0:0)
Lahti
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
19:00
Lahti
0:3 (0:2)
FH
Euroopa liiga (1. eelring)
7. juuli
19:00
Lahti
1:2 (1:2)
Turu Inter
Liigamäng (18. voor)
4. juuli
18:30
SJK
1:0 (1:0)
Lahti
Liigamäng (17. voor)
29. juuni
19:00
Lahti
2:1 (1:0)
HJK
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
22:15
FH
0:0 (0:0)
Lahti
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
19:00
Lahti
0:3 (0:2)
FH
Euroopa liiga (1. eelring)
7. juuli
19:00
Lahti
1:2 (1:2)
Turu Inter
Liigamäng (18. voor)
4. juuli
18:30
SJK
1:0 (1:0)
Lahti
Liigamäng (17. voor)
29. juuni
19:00
Lahti
2:1 (1:0)
HJK
Liigamäng (16. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
19:00
PS Kemi
1:1 (1:1)
Honka
Liigamäng (19. voor)
7. juuli
14:00
TPS
3:2 (1:0)
PS Kemi
Liigamäng (18. voor)
4. juuli
18:30
HJK
0:2 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (17. voor)
30. juuni
15:00
PS Kemi
0:1 (0:1)
VPS
Liigamäng (16. voor)
25. juuni
19:00
Mariehamn
2:1 (0:1)
PS Kemi
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
14. juuli
19:00
PS Kemi
1:1 (1:1)
Honka
Liigamäng (19. voor)
7. juuli
14:00
TPS
3:2 (1:0)
PS Kemi
Liigamäng (18. voor)
4. juuli
18:30
HJK
2:0 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (17. voor)
30. juuni
15:00
PS Kemi
0:1 (0:1)
VPS
Liigamäng (16. voor)
25. juuni
19:00
Mariehamn
2:1 (0:1)
PS Kemi
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. juuli
18:30
Honka
0:1 (0:0)
VPS
Liigamäng (19. voor)
4. juuli
18:30
VPS
2:0 (2:0)
TPS
Liigamäng (18. voor)
30. juuni
15:00
PS Kemi
0:1 (0:1)
VPS
Liigamäng (17. voor)
25. juuni
18:30
HJK
5:0 (2:0)
VPS
Liigamäng (16. voor)
20. juuni
18:30
VPS
4:1 (2:0)
Mariehamn
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
8. juuli
18:30
Honka
0:1 (0:0)
VPS
Liigamäng (19. voor)
4. juuli
18:30
VPS
2:0 (2:0)
TPS
Liigamäng (18. voor)
30. juuni
15:00
PS Kemi
0:1 (0:1)
VPS
Liigamäng (17. voor)
25. juuni
18:30
HJK
5:0 (2:0)
VPS
Liigamäng (16. voor)
20. juuni
18:30
VPS
4:1 (2:0)
Mariehamn
Liigamäng (15. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. juuli
21:00
Kopenhaagen
1:1 (0:0)
KuPS
Euroopa liiga (1. eelring)
12. juuli
19:00
KuPS
0:1 (0:0)
Kopenhaagen
Euroopa liiga (1. eelring)
4. juuli
18:30
Turu Inter
0:1 (0:0)
KuPS
Liigamäng (19. voor)
30. juuni
15:00
KuPS
1:1 (0:0)
SJK
Liigamäng (18. voor)
25. juuni
18:30
Lahti
1:0 (0:0)
KuPS
Liigamäng (17. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
14:45
Thisted
0:2 (0:1)
Vejle
Liigamäng (33. voor)
16. mai
19:30
Fremad Amager
0:0 (0:0)
Thisted
Liigamäng (32. voor)
12. mai
16:30
Thisted
1:3 (1:1)
Vendsyssel
Liigamäng (31. voor)
5. mai
16:30
Brabrand
1:0 (1:0)
Thisted
Liigamäng (30. voor)
28. apr
16:30
Roskilde
3:1 (2:0)
Thisted
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
26. mai
17:00
Bohemians
0:0 (0:0)
Praha Sparta
Liigamäng (30. voor)
19. mai
17:00
Libereci Slovan
1:0 (0:0)
Bohemians
Liigamäng (29. voor)
13. mai
18:00
Bohemians
1:3 (1:1)
Mlada Boleslav
Liigamäng (28. voor)
5. mai
17:15
Olomouci Sigma
1:1 (0:1)
Bohemians
Liigamäng (27. voor)
29. apr
18:00
Zlin
1:1 (1:0)
Bohemians
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
18:00
Trinec
2:2 (0:1)
Varnsdorf
Liigamäng (30. voor)
20. mai
14:15
Ceske Budejovice
0:0 (0:0)
Trinec
Liigamäng (29. voor)
16. mai
18:00
Trinec
0:1 (0:0)
Vlašim
Liigamäng (28. voor)
13. mai
11:15
Viktoria Žižkov
0:4 (0:2)
Trinec
Liigamäng (27. voor)
6. mai
12:30
Pardubice
1:0 (0:0)
Trinec
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. juuni
18:00
Ferencvaros
1:2 (0:0)
MTK
Liigamäng (3. finaal)
24. mai
21:30
MTK
0:1 (0:0)
Ferencvaros
Liigamäng (2. finaal)
17. mai
17:00
Ferencvaros
1:3 (1:0)
MTK
Liigamäng (1. finaal)
10. mai
18:00
Györi ETO
2:2 (1:0)
Ferencvaros
Liigamäng (20. voor)
5. mai
16:00
Ferencvaros
5:2 (3:0)
Diosgyör
Liigamäng (19. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
17. juuli
21:00
The New Saints
4:0 (3:0)
Shkendija
Meistrite liiga (1. eelring)
10. juuli
21:15
Shkendija
5:0 (2:0)
The New Saints
Meistrite liiga (1. eelring)
27. apr
21:30
The New Saints
3:3 (2:2)
Cardiff MU
Liigamäng (32. voor)
20. apr
21:45
The New Saints
3:1 (0:1)
Connah's Quay
Liigamäng (31. voor)
13. apr
21:45
Bala Town
1:4 (0:2)
The New Saints
Liigamäng (30. voor)
PREMIUM LIIGA ON TAGASI
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
19
14
3
2
61:15
45
2.
18
13
5
0
68:21
44
3.
18
12
5
1
58:13
41
4.
18
10
5
3
45:22
35
5.
18
6
4
8
27:30
22
6.
18
5
5
8
30:38
20
7.
18
4
2
12
24:33
14
8.
18
4
2
12
18:56
14
9.
19
3
3
13
11:61
12
10.
18
1
4
13
15:68
7
Suhharov naaseb kodumaale
PREMIUM LIIGA
Suhharov naaseb kodumaale (0)
 
Londak: mängupaus maksis meile hea tulemuse
EESTI KLUBID EUROSARJAS
Londak: mängupaus maksis meile hea tulemuse (4)
MM2018

Soccernet.ee - sinu teine kodu maailmameistrivõistlusteks!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab alanud hooajal otsepilti kokku üle 80 mängust nii Premium liigas, Esiliigas, naiste Balti liigas ja mujalt. Püsi lainel!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK