Eestlased võõrsil
Mängijad
Maailmakaart
Tulemused
Mängukava
 

Eestlased võõrsil › tulemused

Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
21:00
Wilrijki Beerschot
3:1 (1:1)
Eupen
Play-off Euroopa liigasse (10. voor)
12. mai
21:00
Lokeren
4:2 (2:1)
Wilrijki Beerschot
Play-off Euroopa liigasse (9. voor)
9. mai
21:30
Sint-Truiden
3:2 (1:1)
Wilrijki Beerschot
Play-off Euroopa liigasse (8. voor)
6. mai
21:00
Wilrijki Beerschot
0:2 (0:0)
KV Oostende
Play-off Euroopa liigasse (7. voor)
29. apr
15:30
Wilrijki Beerschot
0:0 (0:0)
Antwerp
Play-off Euroopa liigasse (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
17:00
B36
2:1 (1:0)
Vikingur
Liigamäng (11. voor)
13. mai
19:15
B36
5:1 (3:0)
Skala
Liigamäng (10. voor)
10. mai
16:00
B36
2:0 (2:0)
Skala
Karikamäng (1/4-finaal)
6. mai
17:00
NSI
0:2 (0:1)
B36
Liigamäng (9. voor)
29. apr
17:00
B36
3:2 (2:1)
KI
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
6. mai
15:30
Twente
1:1 (1:1)
NAC Breda
Liigamäng (34. voor)
29. apr
15:30
NAC Breda
3:0 (2:0)
Heerenveen
Liigamäng (33. voor)
18. apr
21:45
Rotterdami Sparta
2:1 (0:0)
NAC Breda
Liigamäng (32. voor)
15. apr
13:30
NAC Breda
1:2 (1:2)
Willem II
Liigamäng (31. voor)
7. apr
19:30
NAC Breda
1:0 (1:0)
Vitesse
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
18:30
Zagrebi Dinamo II
1:0 (0:0)
Gorica
Liigamäng (33. voor)
13. mai
18:30
Gorica
1:1 (0:1)
Š ibenik
Liigamäng (32. voor)
9. mai
18:00
Gorica
2:1 (1:1)
Dugopolje
Liigamäng (31. voor)
5. mai
18:00
Sesvete
0:1 (0:0)
Gorica
Liigamäng (30. voor)
28. apr
15:30
Gorica
4:2 (2:1)
Varaždin
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
21:45
Waterford
4:0 (3:0)
Derry City
Liigamäng (20. voor)
21. mai
21:45
Dundalk
2:0 (1:0)
Waterford
Liigamäng (19. voor)
18. mai
21:45
Waterford
3:6 (1:3)
Limerick
Liigamäng (18. voor)
14. mai
21:45
Bray Wanderers
2:2 (1:1)
Waterford
Liigamäng (4. voor)
11. mai
22:00
Shamrock Rovers
1:1 (0:1)
Waterford
Liigamäng (17. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
13. mai
17:00
Liverpool
4:0 (2:0)
Brighton & Hove Albion
Liigamäng (38. voor)
6. mai
18:30
Chelsea
1:0 (1:0)
Liverpool
Liigamäng (37. voor)
2. mai
21:45
Roma
4:2 (1:2)
Liverpool
Meistrite liiga (poolfinaal)
28. apr
14:30
Liverpool
0:0 (0:0)
Stoke City
Liigamäng (36. voor)
24. apr
21:45
Liverpool
5:2 (2:0)
Roma
Meistrite liiga (poolfinaal)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Rigas FS
2:1 (0:1)
Riia FC
Liigamäng (9. voor)
16. mai
19:00
Riia FC
2:2 (1:0)
Liepaja
Liigamäng (8. voor)
12. mai
15:00
Jurmala Spartaks
0:1 (0:0)
Riia FC
Liigamäng (7. voor)
4. mai
17:00
Riia FC
6:1 (2:0)
Valmiera/BSS
Liigamäng (6. voor)
29. apr
15:00
Ventspils
1:0 (1:0)
Riia FC
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
5. mai
18:00
Birkirkara
1:2 (0:1)
Valletta
Karikamäng (finaal)
29. apr
17:00
Valletta
2:1 (0:0)
Balzan
Karikamäng (poolfinaal)
21. apr
17:00
Valletta
2:1 (1:0)
Gzira United
Liigamäng (26. voor)
14. apr
17:00
Floriana
1:1 (0:1)
Valletta
Liigamäng (25. voor)
8. apr
19:00
Valletta
3:0 (2:0)
Hamrun Spartans
Liigamäng (24. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Kristiansund
4:0 (3:0)
Strömsgodset
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Kristiansund
1:3 (0:1)
Ranheim
Liigamäng (10. voor)
13. mai
19:00
Haugesund
3:2 (1:1)
Kristiansund
Liigamäng (9. voor)
10. mai
19:00
Hödd
2:0 (2:0)
Kristiansund
Karikamäng (3. ring)
6. mai
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Kristiansund
4:0 (3:0)
Strömsgodset
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Kristiansund
1:3 (0:1)
Ranheim
Liigamäng (10. voor)
13. mai
19:00
Haugesund
3:2 (1:1)
Kristiansund
Liigamäng (9. voor)
10. mai
19:00
Hödd
2:0 (2:0)
Kristiansund
Karikamäng (3. ring)
6. mai
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Kristiansund
4:0 (3:0)
Strömsgodset
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Kristiansund
1:3 (0:1)
Ranheim
Liigamäng (10. voor)
13. mai
19:00
Haugesund
3:2 (1:1)
Kristiansund
Liigamäng (9. voor)
10. mai
19:00
Hödd
2:0 (2:0)
Kristiansund
Karikamäng (3. ring)
6. mai
19:00
Kristiansund
1:0 (0:0)
Stabaek
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
21:00
Lilleström
1:1 (1:0)
Brann
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Rosenborg
3:0 (1:0)
Lilleström
Liigamäng (10. voor)
13. mai
19:00
Tromsö
1:2 (1:2)
Lilleström
Liigamäng (9. voor)
9. mai
19:00
KFUM
3:1 (0:2)
Lilleström
Karikamäng (3. ring)
6. mai
19:00
Lilleström
1:0 (1:0)
Sandefjord
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Tromsö
3:0 (2:0)
Valerenga
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Valerenga
1:0 (1:0)
Stabaek
Liigamäng (10. voor)
12. mai
16:30
Sandefjord
0:1 (0:0)
Valerenga
Liigamäng (9. voor)
9. mai
20:15
Skeid
1:2 (0:1)
Valerenga
Karikamäng (3. ring)
6. mai
19:00
Valerenga
2:2 (1:1)
Haugesund
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
19:00
Sandefjord
0:1 (0:1)
Sarpsborg
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Sarpsborg
4:0 (2:0)
Start
Liigamäng (10. voor)
13. mai
19:00
Strömsgodset
1:2 (1:0)
Sarpsborg
Liigamäng (9. voor)
10. mai
19:00
HamKam
1:0 (0:0)
Sarpsborg
Karikamäng (3. ring)
7. mai
20:00
Sarpsborg
2:2 (2:2)
Molde
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
21:00
Lilleström
1:1 (1:0)
Brann
Liigamäng (11. voor)
16. mai
19:00
Brann
1:1 (0:0)
Haugesund
Liigamäng (10. voor)
12. mai
19:00
Start
0:1 (0:0)
Brann
Liigamäng (9. voor)
9. mai
19:00
Fyllingsdalen
0:1 (0:0)
Brann
Karikamäng (3. ring)
6. mai
21:00
Brann
3:0 (2:0)
Tromsö
Liigamäng (8. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
21. mai
18:00
FC Botosani
1:2 (1:1)
Bukaresti Dinamo
Liigamäng (34. voor)
17. mai
18:00
Chiajna Concordia
1:1 (1:0)
FC Botosani
Liigamäng (33. voor)
11. mai
18:00
FC Botosani
0:2 (0:1)
Astra Giurgiu
Liigamäng (32. voor)
7. mai
18:00
FC Cehlaul
0:0 (0:0)
FC Botosani
Liigamäng (31. voor)
4. mai
17:00
FC Botosani
3:1 (2:0)
Otelul Galal
Liigamäng (30. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
1. dets
12:00
Borisovi BATE
2:0 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (32. voor)
24. nov
12:00
FC Gomel
1:3 (1:1)
Soligorski Š ahtjor
Liigamäng (31. voor)
10. nov
14:00
Hrodna Neman
1:2 (0:0)
FC Gomel
Liigamäng (30. voor)
2. nov
16:00
FC Gomel
1:2 (0:2)
Žodino Torpeedo
Liigamäng (29. voor)
26. okt
15:00
FC Gomel
1:4 (0:1)
Minski Dinamo
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
19:00
Kielce Korona
0:2 (0:1)
Lubini Zaglebie
Liigamäng (37. voor)
13. mai
19:00
Plocki Wisla
4:1 (3:0)
Kielce Korona
Liigamäng (36. voor)
9. mai
19:00
Zabrze Gornik
2:2 (1:2)
Kielce Korona
Liigamäng (35. voor)
6. mai
16:30
Kielce Korona
0:3 (0:2)
Krakowi Wisla
Liigamäng (34. voor)
27. apr
21:30
Varssavi Legia
3:1 (0:0)
Kielce Korona
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
19:00
Gliwice Piast
4:0 (2:0)
Nieciecza
Liigamäng (37. voor)
12. mai
16:30
Wroclawi Slask
3:1 (2:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (36. voor)
8. mai
19:00
Gliwice Piast
0:2 (0:1)
Gdanski Lechia
Liigamäng (35. voor)
5. mai
16:30
Sandecja Nowy Sacz
2:1 (1:0)
Gliwice Piast
Liigamäng (34. voor)
27. apr
19:00
Gdynia Arka
1:5 (0:1)
Gliwice Piast
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
19:00
Krakowi Cracovia
1:4 (1:2)
Szczecini Pogon
Liigamäng (37. voor)
12. mai
16:30
Nowy Saczi Sandecja
0:1 (0:0)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (36. voor)
8. mai
21:30
Gdynia Arka
2:0 (1:0)
Krakowi Cracovia
Liigamäng (35. voor)
4. mai
19:00
Krakowi Cracovia
3:3 (2:1)
Wroclawi Slask
Liigamäng (34. voor)
29. apr
16:30
Krakowi Cracovia
4:2 (1:2)
Nieciecza
Liigamäng (33. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
18:00
Niepolomice Puszcza
2:0 (1:0)
Leczna Gornik
Liigamäng (32. voor)
13. mai
20:00
Leczna Gornik
1:1 (0:0)
Legnica Miedz
Liigamäng (31. voor)
9. mai
20:00
Siedlce Pogon
1:1 (1:0)
Leczna Gornik
Liigamäng (30. voor)
5. mai
17:00
Leczna Gornik
3:0 (1:0)
Chojnice Chojniczanka
Liigamäng (29. voor)
28. apr
20:00
Leczna Gornik
2:0 (2:0)
Grudziadzi Olimpia
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
16:00
Metz
0:3 (0:1)
Lyon
Liigamäng (22. voor)
14. mai
16:00
Guingamp
6:2 (3:0)
Metz
Liigamäng (21. voor)
7. mai
14:00
Montpellier
6:0 (2:0)
Metz
Liigamäng (20. voor)
3. mai
16:00
Metz
0:2 (0:2)
PSG
Liigamäng (19. voor)
29. apr
16:00
Saint-Etienne
1:2 (1:0)
Metz
Liigamäng (12. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
18:00
Ružomberok
0:4 (0:3)
DAC
Liigamäng (32. voor)
12. mai
18:45
Trencin
3:1 (2:0)
Ružomberok
Liigamäng (31. voor)
5. mai
18:00
Ružomberok
1:0 (1:0)
Bratislava Slovan
Liigamäng (30. voor)
1. mai
18:25
Bratislava Slovan
3:1 (1:0)
Ružomberok
Karikamäng (finaal)
28. apr
18:00
Žilina
3:0 (1:0)
Ružomberok
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. mai
17:00
Aluminij
1:3 (1:1)
Rudar
Liigamäng (35. voor)
18. mai
19:00
Rudar
0:1 (0:1)
Gorica
Liigamäng (34. voor)
13. mai
21:00
Celje
1:3 (0:2)
Rudar
Liigamäng (33. voor)
9. mai
21:00
Rudar
1:1 (0:1)
Olimpija
Liigamäng (32. voor)
5. mai
20:00
Krško
1:0 (0:0)
Rudar
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
23. mai
17:00
Ljubljana Olimpija
2:0 (1:0)
Krško
Liigamäng (35. voor)
20. mai
17:50
Domžale
3:1 (2:1)
Krško
Liigamäng (34. voor)
12. mai
17:50
Krško
1:2 (0:0)
Maribor
Liigamäng (33. voor)
9. mai
19:00
Ankaran Hrvatini
0:0 (0:0)
Krško
Liigamäng (32. voor)
5. mai
20:00
Krško
1:0 (0:0)
Rudar
Liigamäng (31. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
14:00
Vantaa PK-35
1:1 (0:1)
Aland United
Liigamäng (8. voor)
12. mai
18:30
Aland United
1:1 (0:1)
JyPK
Liigamäng (7. voor)
5. mai
16:00
Tampere Ilves
0:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (6. voor)
28. apr
17:00
Aland United
2:1 (0:1)
Espoo Honka
Liigamäng (5. voor)
21. apr
17:00
Aland United
2:3 (1:2)
Oulu Naisfutis
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
14:00
Vantaa PK-35
1:1 (0:1)
Aland United
Liigamäng (8. voor)
12. mai
18:30
Aland United
1:1 (0:1)
JyPK
Liigamäng (7. voor)
5. mai
16:00
Tampere Ilves
0:2 (0:0)
Aland United
Liigamäng (6. voor)
28. apr
17:00
Aland United
2:1 (0:1)
Espoo Honka
Liigamäng (5. voor)
21. apr
17:00
Aland United
2:3 (1:2)
Oulu Naisfutis
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
18. mai
20:00
SJK
0:1 (0:1)
Turu Inter
Liigamäng (8. voor)
7. mai
18:30
Lahti
1:0 (0:0)
SJK
Liigamäng (7. voor)
3. mai
18:30
SJK
1:3 (1:1)
KuPS
Liigamäng (6. voor)
29. apr
17:00
Tampere Ilves
1:1 (1:0)
SJK
Liigamäng (5. voor)
21. apr
16:00
SJK
2:0 (2:0)
Honka
Liigamäng (4. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
19:00
Mariehamn
1:2 (0:1)
Lahti
Liigamäng (9. voor)
18. mai
18:30
Lahti
0:0 (0:0)
RoPS
Liigamäng (8. voor)
7. mai
18:30
Lahti
1:0 (0:0)
SJK
Liigamäng (7. voor)
3. mai
18:30
HJK
1:2 (0:1)
Lahti
Liigamäng (6. voor)
29. apr
17:00
KuPS
1:1 (0:1)
Lahti
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
19:00
Mariehamn
1:2 (0:1)
Lahti
Liigamäng (9. voor)
18. mai
18:30
Lahti
0:0 (0:0)
RoPS
Liigamäng (8. voor)
7. mai
18:30
Lahti
1:0 (0:0)
SJK
Liigamäng (7. voor)
3. mai
18:30
HJK
1:2 (0:1)
Lahti
Liigamäng (6. voor)
29. apr
17:00
KuPS
1:1 (0:1)
Lahti
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
PS Kemi
0:2 (0:1)
Ilves
Liigamäng (9. voor)
18. mai
18:30
Honka
2:1 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (8. voor)
13. mai
18:30
PS Kemi
2:2 (2:1)
TPS
Liigamäng (7. voor)
7. mai
18:00
PS Kemi
1:2 (1:1)
HJK
Liigamäng (6. voor)
3. mai
18:30
VPS
3:1 (2:0)
PS Kemi
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
PS Kemi
0:2 (0:1)
Ilves
Liigamäng (9. voor)
18. mai
18:30
Honka
2:1 (0:0)
PS Kemi
Liigamäng (8. voor)
13. mai
18:30
PS Kemi
2:2 (2:1)
TPS
Liigamäng (7. voor)
7. mai
18:00
PS Kemi
1:2 (1:1)
HJK
Liigamäng (6. voor)
3. mai
18:30
VPS
3:1 (2:0)
PS Kemi
Liigamäng (5. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
0:2 (0:1)
KuPS
Liigamäng (10. voor)
18. mai
18:30
Ilves
0:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (9. voor)
14. mai
18:30
VPS
1:1 (0:1)
Honka
Liigamäng (8. voor)
7. mai
18:30
TPS
0:1 (0:0)
VPS
Liigamäng (7. voor)
3. mai
18:30
VPS
3:1 (2:0)
PS Kemi
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
0:2 (0:1)
KuPS
Liigamäng (10. voor)
18. mai
18:30
Ilves
0:0 (0:0)
VPS
Liigamäng (9. voor)
14. mai
18:30
VPS
1:1 (0:1)
Honka
Liigamäng (8. voor)
7. mai
18:30
TPS
0:1 (0:0)
VPS
Liigamäng (7. voor)
3. mai
18:30
VPS
3:1 (2:0)
PS Kemi
Liigamäng (6. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
22. mai
18:30
VPS
0:2 (0:1)
KuPS
Liigamäng (11. voor)
18. mai
18:30
KuPS
2:1 (2:1)
Mariehamn
Liigamäng (10. voor)
13. mai
18:30
RoPS
2:0 (1:0)
KuPS
Liigamäng (9. voor)
7. mai
18:30
KuPS
5:1 (2:0)
Turu Inter
Liigamäng (8. voor)
3. mai
18:30
SJK
1:3 (1:1)
KuPS
Liigamäng (7. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
14:45
Thisted
0:2 (0:1)
Vejle
Liigamäng (33. voor)
16. mai
19:30
Fremad Amager
0:0 (0:0)
Thisted
Liigamäng (32. voor)
12. mai
16:30
Thisted
1:3 (1:1)
Vendsyssel
Liigamäng (31. voor)
5. mai
16:30
Brabrand
1:0 (1:0)
Thisted
Liigamäng (30. voor)
28. apr
16:30
Roskilde
3:1 (2:0)
Thisted
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
20. mai
14:45
Esbjerg
0:0 (0:0)
Köge
Liigamäng (33. voor)
16. mai
19:30
Köge
1:1 (0:1)
Viborg
Liigamäng (32. voor)
12. mai
16:30
Roskilde
1:3 (0:1)
Köge
Liigamäng (31. voor)
5. mai
16:30
Köge
1:0 (1:0)
Fredericia
Liigamäng (30. voor)
28. apr
16:30
Köge
0:0 (0:0)
Skive
Liigamäng (29. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
19. mai
17:00
Libereci Slovan
1:0 (0:0)
Bohemians
Liigamäng (29. voor)
13. mai
18:00
Bohemians
1:3 (1:1)
Mlada Boleslav
Liigamäng (28. voor)
5. mai
17:15
Olomouci Sigma
1:1 (0:1)
Bohemians
Liigamäng (27. voor)
29. apr
18:00
Zlin
1:1 (1:0)
Bohemians
Liigamäng (26. voor)
21. apr
18:00
Bohemians
1:1 (0:0)
Jihlava Vysocina
Liigamäng (25. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
25. mai
18:00
Trinec
2:2 (0:1)
Varnsdorf
Liigamäng (30. voor)
20. mai
14:15
Ceske Budejovice
0:0 (0:0)
Trinec
Liigamäng (29. voor)
16. mai
18:00
Trinec
0:1 (0:0)
Vlašim
Liigamäng (28. voor)
13. mai
11:15
Viktoria Žižkov
0:4 (0:2)
Trinec
Liigamäng (27. voor)
6. mai
12:30
Pardubice
1:0 (0:0)
Trinec
Liigamäng (26. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
24. mai
21:30
MTK
0:1 (0:0)
Ferencvaros
Liigamäng (2. finaal)
17. mai
17:00
Ferencvaros
1:3 (1:0)
MTK
Liigamäng (1. finaal)
10. mai
18:00
Györi ETO
2:2 (1:0)
Ferencvaros
Liigamäng (20. voor)
5. mai
16:00
Ferencvaros
5:2 (3:0)
Diosgyör
Liigamäng (19. voor)
28. apr
17:00
MTK
1:0 (1:0)
Ferencvaros
Liigamäng (18. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
27. apr
21:30
The New Saints
3:3 (2:2)
Cardiff MU
Liigamäng (32. voor)
20. apr
21:45
The New Saints
3:1 (0:1)
Connah's Quay
Liigamäng (31. voor)
13. apr
21:45
Bala Town
1:4 (0:2)
The New Saints
Liigamäng (30. voor)
31. märts
19:15
Bangor City
1:0 (1:0)
The New Saints
Liigamäng (29. voor)
25. märts
16:00
The New Saints
5:1 (2:0)
Cefn Druids
Liigamäng (28. voor)
Kuupäev
Kell
Koduvõistkond
Skoor
Külalisvõistkond
Mängu liik
12. mai
17:00
St. Johnstone
1:1 (0:1)
Ross County
Liigamäng (38. voor)
8. mai
21:45
Ross County
0:1 (0:0)
Dundee
Liigamäng (37. voor)
4. mai
21:45
Partick Thistle
1:1 (1:1)
Ross County
Liigamäng (36. voor)
28. apr
14:30
Hamilton Academical
2:0 (0:0)
Ross County
Liigamäng (35. voor)
21. apr
17:00
Ross County
0:0 (0:0)
Motherwell
Liigamäng (34. voor)
LIVE: Trans - Flora  (Trans juhib!)
SUUR MÄNG
JALGPALLITÜLI
MEISTRLIIGA JA ESILIIGA B
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
16
11
4
1
53:12
37
2.
15
10
5
0
49:14
35
3.
15
10
3
2
47:12
33
4.
15
8
5
2
33:18
29
5.
15
6
4
5
25:22
22
6.
15
3
5
7
22:35
14
7.
16
4
1
11
14:47
13
8.
16
3
3
10
9:45
12
9.
15
3
2
10
22:26
11
10.
16
1
4
11
15:58
7
VIIMASED PILDIGALERIID
TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

JALGPALL SUUREL EKRAANIL

Soccernet.ee ja Forum Cinemas kutsuvad! 

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK