Flora ja Tammeka tegid ühepoolseima mängu (0)

• Nägid mängu? Hinda mängijaid siin.

Kaks tabamust said kirja Maksim Gussev ja Andre Frolov, eriti märkimisväärne on aga Irakli Logua saldo - neli resultatiivset söötu mängu jooksul. Lisaks seitsmele kollile tabas Flora kolm korda väravaraame.

8. minutil oli Logualt kannasöödu saanud Gussevil laialt aega ja ruumi, et palliga karistusalasse joosta ja madal löök võrku saata. 10. minutil jõudis sihile tänavu esmakordselt meistriliigas algkoosseisu kuulunud Martin Kase, kes suunas Logua tsenderduse peaga posti äärde.

19. minutil andis Frolov hea läbisöödu Gussevile, kes jooksis Martin Jõgi üle, pääses üks-ühele ja veeretas palli rahulikult värava nurka - 3:0.

Seejärel lõi Frolov pärast Kase tsenderdust pommlöögi latti, misjärel maha põrganud pall napilt väravajoont ei ületanud. Frolov siiski pikalt kuivale ei jäänud - 37. minutil vormistas ta peaga väravaks Gert Kamsi suurepärase eeltöö. Enne vaheajavilet jõudis veel Kams terava nurga alt posti tabada.

Avapoolaeg oli seega sarnane nagu kolm päeva varem samal staadionil toimunud Eesti ja Baskimaa naiskondade kohtumises - rohesärgid lõid sinisärkidele kolm kiiret väravat ja võitsid poolaja 4:0.

Teise poolaja alguses kerkis Logua karistuslöögi järel kõige kõrgemale keskkaitsja Janar Õunap, kes tegi kauni pealöögiga seisuks 5:0.

68. minutil saatis Kams audiviske Rauno Sappinenile, kes jätkas Frolovile, kes tundis ennast Tammeka karistusalas hästi ja toimetas seal rahulikult ning pani palli nurka - 6:0. Kõik, mis raamide vahele suudnus, see Karli Kütist läbi läks.

Frolov jõudis vahepeal karistuslöögist veelkord latti väristada, enne kui Sappinen hea pika Logua söödu maha võttis ja Kütist mööda mängis ning posti kõrvale 7:0 lükkas.

Kuigi räägitakse, et kohtunikud peavad üldjuhul iga vahetuse eest 30 sekundit lisaaega panema, sai Martin Salong aru, et Tammeka piinleb ja peab veel öösel tagasi Tartusse sõitma, ning lisas vaid ühe minuti. Mäng oli tehtud juba ammu.

Mängu parim - Irakli Logua

Arvestades, et liiga parimal söötjal on 13 vooruga koos 7 väravasöötu, on Logua seekordne saak imetlusväärne. Logua oli terve kohtumise platsil ja pidevalt aktsioonis. Kuigi ta ise mõnelt meetrilt palli väravasse lüüa ei suutnud, väärib siiski parima tiitlit.