Inter lõi Genoale ühe poolajaga viis väravat (0)

Inter püsis Milani tempos, kui alistas Genoa. Inter, kes läks poolajapausile 0:1 kaotusseisus, tuli lõpuks välja 5:2 võitjana.

Inter oli avapoolajal oma mängu käima saamisega tõsistes raskustes ning Rodrigo Palacio värav viis Genoa juhtima, kuid teisel poolajal Dejan Stankovici asemel sisse toodud Goran Pandevi sekkumisest piisas, et mäng totaalselt pea peale pöörata.

Kaks väravat Giampaolo Pazzini ja Samuel Eto'o poolt vastavalt 50. ja 51. minutil viisid Interi juhtima ning väljakuperemehed lisasid seejärel veel kolm väravat.

Oma teise tabamuse sai 57. minutil kirja Eto'o ja lisaks temale lõi oma hooaja esimese värava Serie A-s Pandev. Kirsiks tordil oli aga noore jaapanlase Yuto Nagatomo tabamus 84. minutil, mis pakkus erilist rõõmu staadionil olnud paarikümnele Jaapani päritolu fännile. Viimasel minutil suutis ka Genoa teistkordselt väravat sahistada.

Mujal toimunud mängudes lõpetas pika väravapõua Adrian Mutu, kelle poolt inspireeritud Fiorentina alistas kodus 3:0 Catania.

Napoli näitas väsimusemärke, kui kodus Brescia vastu 0:0 viigiga lepiti ning peab tiitli eest võitlemise asemel juba seljataha vaatama, sest võimsas hoos Udinese võitis taas. Udinese sel korral väravatesadu ei korraldanud ning leppis Bari vastu 1:0 võiduga, mis tuli Antonio Di Natale poolt realiseeritud ja Alexis Sancheze poolt teenitud penaltist.

Inter - Genoa 5:2 (0:1)