Kams tulistas kahe tabamusega SJK hõbedale! (5)

Gert Kams viis SJK hõbedale. Foto: Jana PiparEesti koondise paremäär Gert Kams tulistas täna Soome kõrgliiga hooaja viimases voorus MYPA-le kaks väravat, aidates SJK 3:1 võidule ja ühtlasi sellega hõbemedalile!

Põhikoosseisus alustanud Kams avas skoori juba 15. minutil, viies pea 2000 pealtvaataja ees kodus mänginud SJK juhtima. 27. minutil duubeldas skoori Cedric Gogoua ja muutis võõrustajate edu juba päris kindlaks.

Teise poolaja alguses, täpsemalt 50. minutil lõi täismängu kirja saanud Kams oma teise ja SJK kolmanda värava, pärast mida teenis kohe ka kollase kaardi. Kuigi 72. minutil lõid külalised ühe värava tagasi, võttes Mihkel Aksalult nullimängu, olid Kamsi tabamused SJK võidu ja hõbemedaliteni viinud.

SJK sai 33 vooruga kirja 59 punkti, edestades vaid ühe silmaga Lahtit. Veikkausliiga teine koht tähendab ühtlasi seda, et uuel hooajal mängitakse Euroopa liigat. 29-aastased Aksalu ja Kams said aastaga klubi eest kirja 30 mängu, viimase nimele jäi ka kolm tabamust.

Vigastatud Ats Purjeta mänginud KuPS sai täna 0:1 kaotuse VPS-ilt. Punkte kogunes neil kokku 44, mis annavad seitsmenda koha. Purje kontosse jäi tänavu 29 kohtumist ja 9 väravat.

SJK - MYPA tipphetked (Kamsi väravad alates 0:43 ja 2:30):