Kehvas vormis CSKA kaotas liidrikoha (0)
Venemaa meistriliigas on Moskva CSKA kahe kehva mänguga oma esimese koha käest andnud ning langenud hoopis neljandaks.
CSKA alustas Venemaa meistrivõistlusti väga tugevalt, kuid nappide võitude saamine ei saanud igavesti kesta ja viimasel nädalal ongi too õnn otsa lõppenud.
Esimene valus hoop saabus eelmisel nädalavahetusel, kui Moskva derbis jäädi Moskva Spartakile lausa 0:3 alla ning palju parem polnud nende esitus kolmapäeva õhtul, kui väga nõrga Mahhatškala Anži vastu kodus 0:0 viigiga lepiti.
Need paar libastumist tähendavad seda, et lausa kolm klubi on tabelis CSKA-st mööda tormanud.
Liidrikohta hoiab tänu paremale väravatevahele Peterburi Zenit, kes oli selles voorus üle Samara Krõlja Sovetovist. Samadel punktidel asub Moskva Spartak ja Moskva Lokomotiv jääb neist punktiga maha.
Venemaa meistriliiga, 10. voor:
Tomski Tom - Nižni Novgorodi Volga 1:0 (0:0)
56. Golišev
Eemaldamine: 45. Aldonin (Volga)
Moskva CSKA - Mahhatškala Anži 0:0
Krasnodari Kuban - Groznõi Terek 3:1 (2:1)
6. Bucur, 44. Balde, 63. Xandao - 2. Mauricio
Moskva Spartak - FK Krasnodar 3:2 (3:1)
5., 30. Jurado, 27. Movsisjan - 16. Mauricio Pereira, 68. Isael
Samara Krõlja Sovetov - Peterburi Zenit 1:4 (1:0)
22. Goreux - 48., 61. Hulk, 51., 79. Šatov
Permi Amkar - FK Rostov 1:0 (1:0)
13. ov. Djakov
Jekaterinburgi Ural - Moskva Lokomotiv 0:3 (0:2)
5. N'Doye, 26. Tarasov, 90. Diarra
Eemaldamine: 12. Viestitsa (Ural)
Kaasano Rubin - Moskva Dünamo 2:2 (1:1)
34. ov. Samba, 57. Karadeniz - 39. Kokorin, 49. Ionov
Eemaldamised: 70. Marcano - 90. Kuranyi
Tabel:
# | Võistkond | M | Võ | Vi | K | Lö | - | La | P | |
1. | Peterburi Zenit | 10 | 7 | 2 | 1 | 23 | - | 8 | 23 | |
2. | Moskva Spartak | 10 | 7 | 2 | 1 | 20 | - | 9 | 23 | |
3. | Moskva Lokomotiv | 10 | 7 | 1 | 2 | 22 | - | 9 | 22 | |
4. | Moskva CSKA | 10 | 6 | 3 | 1 | 12 | - | 9 | 21 | |
5. | Permi Amkar | 10 | 4 | 4 | 2 | 11 | - | 6 | 16 | |
6. | FK Krasnodar | 10 | 4 | 3 | 3 | 16 | - | 14 | 15 | |
7. | FK Rostov | 10 | 4 | 2 | 4 | 13 | - | 15 | 14 | |
8. | Moskva Dünamo | 10 | 3 | 5 | 2 | 16 | - | 16 | 14 | |
9. | Krasnodari Kuban | 10 | 3 | 4 | 3 | 12 | - | 13 | 13 | |
10. | Kaasani Rubin | 10 | 2 | 7 | 1 | 10 | - | 7 | 13 | |
11. | Nižni Novgorodi Volga | 10 | 3 | 1 | 6 | 9 | - | 18 | 10 | |
12. | Samara Krõlja Sovetov | 10 | 1 | 6 | 3 | 8 | - | 12 | 9 | |
13. | Tomski Tom | 10 | 2 | 1 | 7 | 9 | - | 17 | 7 | |
14. | Jekaterinburgi Ural | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | - | 21 | 6 | |
15. | Mahhatškala Anži | 10 | 0 | 5 | 5 | 9 | - | 16 | 5 | |
16. | Groznõi Terek | 10 | 0 | 3 | 7 | 4 | - | 13 | 3 |