Kitto ja Kaivoja juhtisid Järve võiduni (2)

Vanameister Kitto aitas Järve võiduni. Foto: Gertrud AlatareEJL-i jalgpallihallis said täna jätku madalamate liigade turniirid, kus ehk märkimisväärseimaks tulemuseks oli Kohtla-Järve JK Järve hokiskooriga 4:3 võit Maardu Starbunkeri üle.

Jalgpallihalli D-turniiri tänane avamäng möödus vägagi sündmusterohkelt, kui juba 6. minutiks 2:1 juhtinud Maardu läks teisele poolajala vastu 3:1 eduseisus.

Sellega aga mäng tehtud ei olnud - teisel kolmveerandtunnil pani Järve meistriliiga kogemustega pallurite abil paremuse maksma, kui alustuseks tõi Kohtla-Järve mehed penaltipunktilt tagasi mängu meistriliiga ja Narva Transi 42-aastane legend Stanislav Kitto. 57. minutil tegi Mihhail Kharitanovitš seisuks 3:3 ning teisel üleminutil lõpetas imelise comebacki mullu ka Jõhvi Lokomotivis mänguaega teeninud noorpallur Kevin Kaivoja. Mainimist väärib ka tõsiasi, et teisel poolajal välkus kuuel korral kollane ning ühel puhul punane kaart.

Teises D-turniiri kohtumises suutis Esiliiga B mullune neljas meeskond Sillamäe Kalev II alistada oma uue liigakaaslase Raasiku Jokeri minimaalselt 2:1. Väravateta avapoolaja järel viis Jaroslav Kvassov sadamalinlased kaarpallist 1:0 juhtima ja kuigi Jokeri talvine täiendus, endine noortekoondislane Sten Teino, 89. minutil seisu viigistas, siis jäi viimane sõna ikkagi mullu Premium liigas 12 väravat löönud Kvassovile, kes vahetult enne lõpuvilet mängu lõppseisuks 2:1 tegi.

E-turniiri tänastes mängudes alistas Paide Linnameeskonna duubel Tallinna Legioni suurelt 7:2, teiste seas said kaks väravat kirja noortekoondislane Michael Lilander ning Aastalõputurniiril veel Pärnu Linnameeskonda esindanud Rando Leokin. Eelmisel nädalal just Paide II-le 2:5 alistunud Flora III noored said täna tunda võidurõõmu, kui 3:2 alistati Ararat TTÜ.