Legia pani Celticu paika ja siis veel natuke (6)

Ojamaa on Euroopale taas lähedal. Foto: legia.comHenrik Ojamaa tööandja Varssavi Legia tuuseldas suurt Glasgow' Celticut nagu ise tahtis ja on ühe jalaga järgmises ehk viimases eelringis.

Kuigi külalised läksid Legia kodus juba kaheksandal minutil 1:0 juhtima, kuulus kogu ülejäänud mäng võõrustajatele. Vaid kaks minutit hiljem kirjutas Miroslav Radovic tabloole viiginumbrid ja sama mehe teine värav viis poolajaks Legia ka juhtima.

Minut enne pausi sai Celticu kaitsja Efe Ambrose punase kaardi ja teise poolega tegi Legia sotid selgeks - väravad 84. ja 90. minutil andsid korduskohtumiseks 4:1 edu, kusjuures Ivica Vrdoljak ei realiseerinud ei 59. ega 87. minutil penaltit.

Äsja Legia Meistrite liiga koosseisu nimetatud Ojamaa on mänguvalmis ja kuulus täna Legia pingile, kuid mängu ei sekkunud. Korduskohtumine peetakse nädala pärast, edu korral pääseb Legia Meistrite liiga kvalifikatsiooniringi, mis tagaks pääsu vähemalt Euroopa liiga alagrupiturniirile.