Esiliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. november 2016
13:00
Tallinna FC Infonet II
3:3
Tallinna FC Flora U21
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:5
Maardu Linnameeskond
13:00
Tartu FC Santos
2:3
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Vändra JK Vaprus
1:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 30. oktoober 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
0:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
4:3
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 29. oktoober 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
Tartu FC Santos
Neljapäev, 27. oktoober 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
1:3
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 23. oktoober 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:2
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Vändra JK Vaprus
2:3
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 20. oktoober 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 16. oktoober 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Tallinna FC Flora U21
Laupäev, 15. oktoober 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
3:2
Tallinna FC Infonet II
Reede, 14. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tartu FC Santos
Neljapäev, 13. oktoober 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
2:6
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 8. oktoober 2016
13:00
Tallinna FC Infonet II
1:3
Tallinna FC Levadia U21
Pühapäev, 2. oktoober 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik
6:3
Vändra JK Vaprus
13:00
Nõmme Kalju FC U21
3:1
JK Tallinna Kalev
Reede, 30. september 2016
17:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 29. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu FC Santos
4:0
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 25. september 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Maardu Linnameeskond
4:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 24. september 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tartu FC Santos
Neljapäev, 22. september 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 18. september 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Maardu Linnameeskond
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Tartu FC Santos
0:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tallinna FC Infonet II
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 17. september 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 15. september 2016
17:45
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
5:0
Kohtla-Järve JK Järve
Kolmapäev, 14. september 2016
17:45
Vändra JK Vaprus
3:1
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 11. september 2016
16:00
JK Tallinna Kalev
1:0
Maardu Linnameeskond
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:3
Vändra JK Vaprus
Reede, 9. september 2016
18:00
Nõmme Kalju FC U21
0:4
Viljandi JK Tulevik
18:00
Tallinna FC Flora U21
0:5
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 8. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
3:2
Tartu FC Santos
Esmaspäev, 29. august 2016
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 28. august 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik
5:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Tallinna FC Flora U21
Laupäev, 27. august 2016
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
13:00
Vändra JK Vaprus
0:0
Kohtla-Järve JK Järve
Kolmapäev, 24. august 2016
18:00
Nõmme Kalju FC U21
8:1
Vändra JK Vaprus
18:45
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21
18:45
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Maardu Linnameeskond
18:45
Tallinna FC Flora U21
2:0
Tartu FC Santos
Pühapäev, 21. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia U21
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Vändra JK Vaprus
1:2
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
0:4
Nõmme Kalju FC U21
Laupäev, 20. august 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Viljandi JK Tulevik
2:0
Tartu FC Santos
Neljapäev, 18. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Kolmapäev, 17. august 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu FC Santos
2:2
Vändra JK Vaprus
20:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 14. august 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
0:1
Tartu FC Santos
19:00
Vändra JK Vaprus
0:4
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 13. august 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 11. august 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:2
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 7. august 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
7:1
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 6. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 4. august 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Maardu Linnameeskond
Kolmapäev, 3. august 2016
19:00
Tartu FC Santos
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Pühapäev, 31. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 30. juuli 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
4:1
Vändra JK Vaprus
Reede, 29. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
2:3
Viljandi JK Tulevik
Neljapäev, 28. juuli 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Tartu FC Santos
Esmaspäev, 25. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 24. juuli 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:0
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 23. juuli 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Maardu Linnameeskond
Reede, 22. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
2:5
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 21. juuli 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 16. juuli 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
4:0
Vändra JK Vaprus
13:00
Maardu Linnameeskond
1:2
Tallinna FC Levadia U21
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:4
Tallinna FC Infonet II
Reede, 15. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos
Neljapäev, 14. juuli 2016
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 9. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Infonet II
2:4
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu FC Santos
4:5
Maardu Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
6:1
Nõmme Kalju FC U21
Neljapäev, 7. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
3:2
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 2. juuli 2016
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Tartu FC Santos
1:5
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:3
JK Tallinna Kalev
Reede, 1. juuli 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 30. juuni 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 12. juuni 2016
12:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Maardu Linnameeskond
12:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:2
JK Tallinna Kalev
12:00
Tallinna FC Flora U21
0:1
Tartu FC Santos
Laupäev, 11. juuni 2016
12:00
Tallinna FC Infonet II
1:5
Viljandi JK Tulevik
12:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Nõmme Kalju FC U21
Neljapäev, 9. juuni 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
1:0
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 8. juuni 2016
18:00
Tallinna FC Flora U21
4:1
Tallinna FC Levadia U21
19:00
JK Tallinna Kalev
6:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:4
Tallinna FC Infonet II
Teisipäev, 7. juuni 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
2:2
Viljandi JK Tulevik
Neljapäev, 26. mai 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
4:1
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 25. mai 2016
18:00
Maardu Linnameeskond
7:1
Kohtla-Järve JK Järve
18:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Tallinna FC Flora U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:2
JK Tallinna Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC U21
2:3
Tallinna FC Infonet II
Pühapäev, 22. mai 2016
13:00
Tartu FC Santos
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
Tallinna FC Levadia U21
Laupäev, 21. mai 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
2:3
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 19. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
0:2
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 15. mai 2016
13:00
Tallinna FC Levadia U21
2:0
Tallinna FC Infonet II
13:00
Tartu FC Santos
4:1
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Vändra JK Vaprus
0:1
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 14. mai 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna FC Flora U21
Neljapäev, 12. mai 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
0:0
Maardu Linnameeskond
Pühapäev, 8. mai 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tartu FC Santos
19:00
Maardu Linnameeskond
5:1
Tallinna FC Infonet II
19:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
Reede, 6. mai 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 5. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:2
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 1. mai 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
0:3
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:2
Tartu FC Santos
Laupäev, 30. aprill 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Levadia U21
1:3
Maardu Linnameeskond
Neljapäev, 28. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
2:0
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 24. aprill 2016
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu FC Santos
5:2
Tallinna FC Infonet II
Laupäev, 23. aprill 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
1:1
Tallinna FC Flora U21
13:00
Maardu Linnameeskond
3:4
Tallinna FC Levadia U21
Neljapäev, 21. aprill 2016
19:00
Vändra JK Vaprus
2:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 17. aprill 2016
15:00
Tartu FC Santos
1:3
JK Tallinna Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Flora U21
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
Vändra JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Infonet II
5:0
Maardu Linnameeskond
Neljapäev, 14. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:1
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 10. aprill 2016
13:00
Tallinna FC Flora U21
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Vändra JK Vaprus
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Tartu FC Santos
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:1
Tallinna FC Levadia U21
Laupäev, 9. aprill 2016
13:00
Maardu Linnameeskond
2:1
JK Tallinna Kalev
Neljapäev, 7. aprill 2016
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Tartu FC Santos
Kolmapäev, 6. aprill 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
2:3
Tallinna FC Infonet II
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
Tallinna FC Levadia U21
1:5
Vändra JK Vaprus
Teisipäev, 5. aprill 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik
0:0
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 3. aprill 2016
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Maardu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Infonet II
2:0
Nõmme Kalju FC U21
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tallinna FC Levadia U21
Laupäev, 2. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora U21
3:1
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 31. märts 2016
19:00
Tartu FC Santos
2:3
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 20. märts 2016
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:2
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FC Infonet II
6:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu FC Santos
2:0
Vändra JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
3:2
Maardu Linnameeskond
Neljapäev, 17. märts 2016
19:00
Tallinna FC Levadia U21
0:3
Tallinna FC Flora U21
Pühapäev, 13. märts 2016
13:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu FC Santos
1:0
Tallinna FC Flora U21
16:00
Nõmme Kalju FC U21
2:2
Tallinna FC Levadia U21
16:00
Viljandi JK Tulevik
1:2
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 10. märts 2016
19:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 6. märts 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:5
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Tallinna FC Flora U21
5:2
Maardu Linnameeskond
13:00
Tallinna FC Infonet II
4:1
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna FC Levadia U21
3:2
Tartu FC Santos
Neljapäev, 3. märts 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 27. veebruar 2016
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:4
Tallinna FC Levadia U21
13:00
Maardu Linnameeskond
3:0
Tartu FC Santos
13:00
Nõmme Kalju FC U21
1:3
Viljandi JK Tulevik
13:00
Tallinna FC Flora U21
2:1
Tallinna FC Infonet II
Neljapäev, 25. veebruar 2016
19:00
JK Tallinna Kalev
2:0
Vändra JK Vaprus
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
PREMIUM LIIGA
LUGEMIST
ESILIIGA TELEMÄNG
EILE VÄLJAS
Mallorca matadoori tähtedesse kirjutatud tõus
REKLAAM
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
30
24
4
2
84:25
76
2.
30
21
7
2
90:17
70
3.
30
20
5
5
77:24
65
4.
31
18
4
9
92:39
58
5.
31
12
5
14
44:47
41
6.
30
8
6
16
41:66
30
7.
30
7
9
14
34:52
30
8.
30
6
7
17
34:77
25
9.
30
7
3
20
28:79
24
10.
30
2
2
26
23:121
8
VIIMASED PILDIGALERIID
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.