Esiliiga B › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 6. november 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev II
3:4
Viimsi JK
13:00
Raasiku FC Joker
2:2
FC Kuressaare
13:00
Tartu JK Tammeka U21
5:0
FC Elva
13:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
JK Tallinna Kalev II
16:00
Tartu JK Welco
3:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 30. oktoober 2016
16:00
FC Kuressaare
+:-
JK Sillamäe Kalev II
16:00
Tartu JK Welco
7:1
Raasiku FC Joker
Laupäev, 29. oktoober 2016
13:00
FC Elva
0:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Viljandi JK Tulevik II
2:7
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 26. oktoober 2016
19:00
Viimsi JK
3:1
JK Tallinna Kalev II
Pühapäev, 23. oktoober 2016
13:00
FC Elva
0:0
Tartu JK Welco
13:00
JK Sillamäe Kalev II
2:2
Raasiku FC Joker
16:00
Viimsi JK
4:2
Tartu JK Tammeka U21
19:00
JK Tallinna Kalev II
0:0
FC Kuressaare
Laupäev, 22. oktoober 2016
13:00
Tallinna FC Flora U19
-:0
Viljandi JK Tulevik II
Pühapäev, 16. oktoober 2016
13:00
Raasiku FC Joker
2:3
FC Elva
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:5
FC Kuressaare
16:00
JK Sillamäe Kalev II
2:4
JK Tallinna Kalev II
16:00
Tartu JK Welco
7:0
Viljandi JK Tulevik II
Neljapäev, 13. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Flora U19
2:2
Viimsi JK
Pühapäev, 2. oktoober 2016
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:5
JK Sillamäe Kalev II
19:00
Viimsi JK
0:1
Tartu JK Welco
Laupäev, 1. oktoober 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
2:4
FC Elva
16:00
FC Kuressaare
5:1
Tallinna FC Flora U19
Reede, 30. september 2016
19:00
Raasiku FC Joker
0:1
JK Tallinna Kalev II
Esmaspäev, 26. september 2016
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:0
JK Sillamäe Kalev II
Pühapäev, 25. september 2016
13:00
FC Elva
2:0
Viimsi JK
19:00
JK Tallinna Kalev II
2:3
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 24. september 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
2:3
Raasiku FC Joker
Reede, 23. september 2016
19:00
Tartu JK Welco
1:2
FC Kuressaare
Pühapäev, 18. september 2016
16:00
JK Sillamäe Kalev II
3:2
Tartu JK Welco
18:00
Raasiku FC Joker
1:0
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:2
JK Tallinna Kalev II
19:00
Viimsi JK
6:0
Viljandi JK Tulevik II
Laupäev, 17. september 2016
13:00
FC Kuressaare
1:2
FC Elva
Neljapäev, 15. september 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
3:2
Tartu JK Welco
19:00
Tartu JK Tammeka U21
3:0
Tallinna FC Flora U19
Kolmapäev, 14. september 2016
17:45
FC Elva
3:0
JK Sillamäe Kalev II
17:45
Viljandi JK Tulevik II
1:5
FC Kuressaare
19:00
Viimsi JK
0:5
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 11. september 2016
16:00
FC Kuressaare
1:2
Viimsi JK
16:00
JK Sillamäe Kalev II
1:0
Viljandi JK Tulevik II
Laupäev, 10. september 2016
13:00
JK Tallinna Kalev II
1:0
FC Elva
19:00
Tartu JK Welco
3:1
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 7. september 2016
19:00
Raasiku FC Joker
1:3
Tallinna FC Flora U19
Teisipäev, 6. september 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Viimsi JK
Laupäev, 3. september 2016
13:00
Viimsi JK
5:0
Tallinna FC Flora U19
Reede, 2. september 2016
19:00
Tartu JK Welco
4:3
JK Tallinna Kalev II
Esmaspäev, 29. august 2016
18:30
Viljandi JK Tulevik II
0:6
JK Sillamäe Kalev II
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 28. august 2016
16:00
FC Elva
2:0
JK Tallinna Kalev II
18:00
Tartu JK Tammeka U21
2:0
Tartu JK Welco
19:00
Viimsi JK
2:2
FC Kuressaare
Neljapäev, 25. august 2016
18:45
JK Sillamäe Kalev II
0:2
FC Elva
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:0
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 24. august 2016
19:00
FC Kuressaare
2:0
Viljandi JK Tulevik II
19:00
Raasiku FC Joker
3:1
Viimsi JK
Esmaspäev, 22. august 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
5:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 21. august 2016
16:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
Raasiku FC Joker
16:00
Tartu JK Welco
2:1
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 20. august 2016
19:00
FC Elva
2:1
FC Kuressaare
Neljapäev, 18. august 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev II
4:1
Tallinna FC Flora U19
19:00
Raasiku FC Joker
6:1
Viljandi JK Tulevik II
19:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
JK Tallinna Kalev II
Kolmapäev, 17. august 2016
19:00
FC Kuressaare
8:3
Tartu JK Welco
19:00
Viimsi JK
1:3
FC Elva
Pühapäev, 14. august 2016
16:00
Tartu JK Welco
0:0
Viimsi JK
19:00
JK Sillamäe Kalev II
2:1
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 13. august 2016
19:00
FC Elva
7:2
Viljandi JK Tulevik II
Neljapäev, 11. august 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
3:3
Raasiku FC Joker
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:5
FC Kuressaare
Pühapäev, 7. august 2016
19:00
FC Elva
0:0
Tartu JK Tammeka U21
19:00
FC Kuressaare
2:2
Raasiku FC Joker
Laupäev, 6. august 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:2
Tartu JK Welco
Reede, 5. august 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
2:4
JK Sillamäe Kalev II
Pühapäev, 31. juuli 2016
16:00
Tartu JK Welco
0:1
FC Elva
19:00
FC Kuressaare
3:1
JK Tallinna Kalev II
19:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Viimsi JK
Laupäev, 30. juuli 2016
19:00
Raasiku FC Joker
4:4
JK Sillamäe Kalev II
Neljapäev, 28. juuli 2016
17:00
Viljandi JK Tulevik II
2:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 24. juuli 2016
16:00
JK Sillamäe Kalev II
4:1
FC Kuressaare
19:00
Raasiku FC Joker
2:0
Tartu JK Welco
Laupäev, 23. juuli 2016
19:00
Viljandi JK Tulevik II
0:4
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 20. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
FC Elva
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:1
Viimsi JK
Pühapäev, 17. juuli 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
5:0
Viljandi JK Tulevik II
Laupäev, 16. juuli 2016
13:00
Viimsi JK
2:1
JK Sillamäe Kalev II
16:00
FC Elva
3:0
Raasiku FC Joker
Neljapäev, 14. juuli 2016
19:00
FC Kuressaare
10:3
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 13. juuli 2016
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Tartu JK Welco
Pühapäev, 10. juuli 2016
13:00
FC Elva
3:2
JK Sillamäe Kalev II
13:00
Viljandi JK Tulevik II
0:6
JK Tallinna Kalev II
Reede, 8. juuli 2016
19:00
FC Kuressaare
6:0
Viimsi JK
19:00
Tartu JK Welco
3:2
Tartu JK Tammeka U21
Neljapäev, 7. juuli 2016
19:00
Raasiku FC Joker
1:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 3. juuli 2016
13:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
Tallinna FC Flora U19
16:00
JK Sillamäe Kalev II
5:0
Viljandi JK Tulevik II
19:00
Viimsi JK
1:0
Raasiku FC Joker
Laupäev, 2. juuli 2016
13:00
FC Kuressaare
2:2
FC Elva
Pühapäev, 12. juuni 2016
12:00
FC Elva
5:1
Viimsi JK
12:00
FC Kuressaare
12:0
Viljandi JK Tulevik II
12:00
Tartu JK Welco
0:2
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 11. juuni 2016
12:00
Raasiku FC Joker
1:1
Tartu JK Tammeka U21
12:00
Tallinna FC Flora U19
2:1
JK Tallinna Kalev II
Kolmapäev, 8. juuni 2016
19:00
FC Elva
2:4
Raasiku FC Joker
19:00
FC Kuressaare
4:0
Tartu JK Welco
19:00
Viimsi JK
4:1
Viljandi JK Tulevik II
Teisipäev, 7. juuni 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev II
0:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:2
Tartu JK Tammeka U21
Teisipäev, 31. mai 2016
19:00
FC Elva
0:2
FC Kuressaare
19:00
JK Tallinna Kalev II
2:1
Tartu JK Welco
Neljapäev, 26. mai 2016
19:00
Raasiku FC Joker
5:1
JK Tallinna Kalev II
Kolmapäev, 25. mai 2016
19:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
JK Sillamäe Kalev II
19:00
FC Elva
2:1
Viljandi JK Tulevik II
19:00
Tartu JK Welco
2:0
Viimsi JK
Pühapäev, 22. mai 2016
16:00
FC Elva
0:3
Tartu JK Welco
16:00
FC Kuressaare
4:2
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Viljandi JK Tulevik II
0:3
Raasiku FC Joker
19:00
JK Sillamäe Kalev II
0:1
JK Tallinna Kalev II
19:00
Viimsi JK
3:1
Tallinna FC Flora U19
Kolmapäev, 18. mai 2016
19:00
FC Kuressaare
5:0
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 15. mai 2016
13:00
FC Elva
5:2
Tallinna FC Flora U19
16:00
Raasiku FC Joker
4:2
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 14. mai 2016
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
Viimsi JK
13:00
Tartu JK Welco
2:1
Viljandi JK Tulevik II
Reede, 13. mai 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:2
FC Kuressaare
Pühapäev, 8. mai 2016
16:00
FC Kuressaare
6:0
JK Sillamäe Kalev II
16:00
Tartu JK Welco
3:1
Raasiku FC Joker
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:1
FC Elva
Laupäev, 7. mai 2016
13:00
Tallinna FC Flora U19
5:0
Viljandi JK Tulevik II
19:00
Viimsi JK
3:2
JK Tallinna Kalev II
Pühapäev, 1. mai 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev II
2:1
Viimsi JK
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:3
Tartu JK Welco
Reede, 29. aprill 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:0
FC Elva
Neljapäev, 28. aprill 2016
19:00
Raasiku FC Joker
3:3
FC Kuressaare
19:00
Tartu JK Tammeka U21
3:0
Viljandi JK Tulevik II
Pühapäev, 24. aprill 2016
13:00
FC Elva
0:1
JK Tallinna Kalev II
16:00
FC Kuressaare
4:1
Raasiku FC Joker
19:00
Viimsi JK
1:4
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 23. aprill 2016
13:00
Tartu JK Tammeka U21
6:1
Viljandi JK Tulevik II
Reede, 22. aprill 2016
19:00
Tartu JK Welco
5:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 17. aprill 2016
16:00
FC Elva
5:0
Tartu JK Tammeka U21
16:00
JK Sillamäe Kalev II
3:0
FC Kuressaare
19:00
Raasiku FC Joker
2:0
Tartu JK Welco
Laupäev, 16. aprill 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:1
Tallinna FC Flora U19
19:00
JK Tallinna Kalev II
0:0
Viimsi JK
Pühapäev, 10. aprill 2016
16:00
FC Kuressaare
0:0
JK Tallinna Kalev II
19:00
Viimsi JK
2:1
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 9. aprill 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev II
2:1
Raasiku FC Joker
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:5
Tartu JK Welco
13:00
Tallinna FC Flora U19
0:4
FC Elva
Kolmapäev, 6. aprill 2016
18:00
Raasiku FC Joker
3:2
Viljandi JK Tulevik II
18:00
Tartu JK Tammeka U21
1:3
FC Kuressaare
20:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
Viimsi JK
Teisipäev, 5. aprill 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:1
JK Sillamäe Kalev II
Pühapäev, 3. aprill 2016
16:00
Viimsi JK
0:0
Tartu JK Welco
Laupäev, 2. aprill 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev II
1:2
Tartu JK Tammeka U21
Reede, 1. aprill 2016
18:00
Viljandi JK Tulevik II
2:0
FC Elva
Neljapäev, 31. märts 2016
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:2
FC Kuressaare
Kolmapäev, 30. märts 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
1:1
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 27. märts 2016
16:00
Tartu JK Welco
1:0
FC Elva
Pühapäev, 20. märts 2016
16:00
Raasiku FC Joker
1:1
FC Elva
16:00
Tartu JK Welco
4:1
FC Kuressaare
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 19. märts 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
1:0
Viimsi JK
Reede, 18. märts 2016
19:00
Tartu JK Tammeka U21
4:2
JK Tallinna Kalev II
Pühapäev, 13. märts 2016
16:00
JK Sillamäe Kalev II
0:2
Tartu JK Welco
16:00
Tartu JK Tammeka U21
2:1
Raasiku FC Joker
16:00
Viimsi JK
0:2
FC Elva
Laupäev, 12. märts 2016
13:00
Viljandi JK Tulevik II
2:5
FC Kuressaare
Kolmapäev, 9. märts 2016
19:00
JK Tallinna Kalev II
4:0
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 6. märts 2016
16:00
Viljandi JK Tulevik II
0:0
JK Sillamäe Kalev II
Laupäev, 5. märts 2016
13:00
Tallinna FC Flora U19
0:5
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Tartu JK Welco
0:1
JK Tallinna Kalev II
Reede, 4. märts 2016
19:00
Raasiku FC Joker
1:2
Viimsi JK
Pühapäev, 28. veebruar 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev II
1:0
FC Elva
13:00
JK Tallinna Kalev II
8:0
Viljandi JK Tulevik II
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Tartu JK Welco
13:00
Viimsi JK
0:1
FC Kuressaare
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:2
Raasiku FC Joker
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
Kasper Elissaar: Eesti tegi staaridel selja prügiseks ja täpselt nii ongi! Oma vabandustega võite kukele minna
AASTA ESIMENE KODUMÄNG TÕI IME
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
Eesti lõi Horvaatiale kolm vastuseta väravat
EESTI RAHVUSKOONDIS
Eesti lõi Horvaatiale kolm vastuseta väravat (1)
 
Messi sai neljamängulise keelu
VÄLISMAA
Messi sai neljamängulise keelu (5)
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
3
2
1
0
13:1
7
2.
3
2
1
0
9:4
7
3.
3
2
0
1
7:3
6
4.
3
1
2
0
4:2
5
5.
3
1
2
0
4:2
5
6.
3
1
1
1
7:4
4
7.
3
1
0
2
3:8
3
8.
3
1
0
2
4:14
3
9.
3
0
1
2
3:9
1
10.
3
0
0
3
1:8
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK