Esiliiga B › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 5. november 2017
13:00
Vändra JK Vaprus
0:3
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
JK Tallinna Kalev U21
4:0
Keila JK
16:00
Raasiku FC Joker
1:0
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Viimsi JK
+:-
JK Sillamäe Kalev U21
16:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 29. oktoober 2017
13:00
Vändra JK Vaprus
8:2
Raasiku FC Joker
13:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Keila JK
1:3
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 28. oktoober 2017
16:00
Viimsi JK
3:2
JK Tallinna Kalev U21
Kolmapäev, 25. oktoober 2017
19:00
Nõmme Kalju FC U21
4:1
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 22. oktoober 2017
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:2
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Nõmme Kalju FC U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
Keila JK
16:00
Tartu JK Tammeka U21
3:0
Viimsi JK
Kolmapäev, 18. oktoober 2017
19:00
Raasiku FC Joker
0:4
JK Sillamäe Kalev U21
Pühapäev, 15. oktoober 2017
13:00
JK Tallinna Kalev U21
5:1
Raasiku FC Joker
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:4
Tartu JK Tammeka U21
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:2
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 14. oktoober 2017
16:00
Nõmme Kalju FC U21
4:0
Keila JK
Kolmapäev, 11. oktoober 2017
19:00
Viimsi JK
3:3
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 1. oktoober 2017
13:00
Vändra JK Vaprus
1:8
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
3:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
JK Sillamäe Kalev U21
3:3
Nõmme Kalju FC U21
Laupäev, 30. september 2017
16:00
Raasiku FC Joker
3:0
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 27. september 2017
19:00
Keila JK
2:3
Viimsi JK
Esmaspäev, 25. september 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
Pühapäev, 24. september 2017
13:00
Nõmme Kalju FC U21
2:0
Viimsi JK
13:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Raasiku FC Joker
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Vändra JK Vaprus
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:3
Keila JK
Esmaspäev, 18. september 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
3:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 17. september 2017
13:00
Vändra JK Vaprus
3:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Raasiku FC Joker
1:1
Keila JK
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:2
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 16. september 2017
13:00
Viimsi JK
0:1
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 14. september 2017
17:45
Vändra JK Vaprus
2:4
Keila JK
17:45
Paide Linnameeskond U21
2:3
JK Sillamäe Kalev U21
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:4
JK Tallinna Kalev U21
Kolmapäev, 13. september 2017
19:00
Nõmme Kalju FC U21
4:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Raasiku FC Joker
2:5
Viimsi JK
Pühapäev, 10. september 2017
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:3
JK Tallinna Kalev U21
16:00
Keila JK
4:0
JK Sillamäe Kalev U21
Laupäev, 9. september 2017
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
5:0
Raasiku FC Joker
16:00
Viimsi JK
1:3
Vändra JK Vaprus
Kolmapäev, 6. september 2017
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:4
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 27. august 2017
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:8
Keila JK
16:00
Raasiku FC Joker
2:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Nõmme Kalju FC U21
5:1
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Vändra JK Vaprus
0:4
Viimsi JK
Laupäev, 26. august 2017
16:00
JK Tallinna Kalev U21
1:2
Paide Linnameeskond U21
Neljapäev, 24. august 2017
18:30
Vändra JK Vaprus
2:1
Keila JK
Kolmapäev, 23. august 2017
18:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Nõmme Kalju FC U21
18:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:2
Paide Linnameeskond U21
19:00
JK Tallinna Kalev U21
4:2
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Viimsi JK
2:2
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 20. august 2017
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:0
Viimsi JK
16:00
Keila JK
2:2
Raasiku FC Joker
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
JK Tallinna Kalev U21
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
Vändra JK Vaprus
19:00
Tartu JK Tammeka U21
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
Neljapäev, 17. august 2017
19:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:1
JK Tallinna Kalev U21
Kolmapäev, 16. august 2017
18:00
Vändra JK Vaprus
3:1
Tartu JK Tammeka U21
18:00
Raasiku FC Joker
4:0
Paide Linnameeskond U21
18:00
Keila JK
4:1
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Viimsi JK
1:-
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 13. august 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Vändra JK Vaprus
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
JK Sillamäe Kalev U21
19:00
Viimsi JK
2:2
Keila JK
19:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Raasiku FC Joker
Laupäev, 12. august 2017
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:1
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 6. august 2017
19:00
Vändra JK Vaprus
0:2
JK Sillamäe Kalev U21
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:3
Viimsi JK
Laupäev, 5. august 2017
19:00
Tartu JK Tammeka U21
2:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Keila JK
0:1
Nõmme Kalju FC U21
Kolmapäev, 2. august 2017
19:00
Raasiku FC Joker
0:1
JK Tallinna Kalev U21
Pühapäev, 30. juuli 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
3:0
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Nõmme Kalju FC U21
4:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Viimsi JK
3:3
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Keila JK
4:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 29. juuli 2017
19:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:1
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 23. juuli 2017
19:00
Tartu JK Tammeka U21
4:1
Keila JK
Kolmapäev, 19. juuli 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
3:1
Viimsi JK
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
JK Sillamäe Kalev U21
19:00
Paide Linnameeskond U21
4:0
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 16. juuli 2017
19:00
Nõmme Kalju FC U21
2:1
Raasiku FC Joker
19:00
Vändra JK Vaprus
3:2
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:3
Viimsi JK
19:00
Keila JK
0:2
JK Tallinna Kalev U21
Kolmapäev, 12. juuli 2017
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Tartu JK Tammeka U21
19:00
JK Sillamäe Kalev U21
1:3
Keila JK
19:00
Raasiku FC Joker
0:2
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 9. juuli 2017
16:00
JK Tallinna Kalev U21
4:0
Paide Linnameeskond U21
16:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Keila JK
Laupäev, 8. juuli 2017
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:3
Vändra JK Vaprus
19:00
Viimsi JK
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
Kolmapäev, 5. juuli 2017
19:00
Raasiku FC Joker
1:1
Nõmme Kalju FC U21
Esmaspäev, 3. juuli 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 2. juuli 2017
16:00
Vändra JK Vaprus
4:2
Raasiku FC Joker
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
4:1
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 1. juuli 2017
16:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
Viimsi JK
Kolmapäev, 28. juuni 2017
19:00
Keila JK
3:1
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 18. juuni 2017
16:00
Vändra JK Vaprus
1:1
Nõmme Kalju FC U21
16:00
Viimsi JK
3:0
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Tartu JK Tammeka U21
4:2
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 14. juuni 2017
19:00
Raasiku FC Joker
4:0
JK Tallinna Kalev U21
Pühapäev, 4. juuni 2017
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Paide Linnameeskond U21
3:1
JK Sillamäe Kalev U21
Laupäev, 3. juuni 2017
13:00
Viimsi JK
2:3
Raasiku FC Joker
13:00
Keila JK
1:3
Vändra JK Vaprus
Kolmapäev, 31. mai 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:2
Nõmme Kalju FC U21
Pühapäev, 28. mai 2017
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:3
Keila JK
13:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:3
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tartu JK Tammeka U21
6:0
Raasiku FC Joker
19:00
Nõmme Kalju FC U21
3:1
Viimsi JK
Laupäev, 27. mai 2017
13:00
Vändra JK Vaprus
5:3
JK Tallinna Kalev U21
Neljapäev, 25. mai 2017
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:2
Paide Linnameeskond U21
19:00
Raasiku FC Joker
1:2
JK Sillamäe Kalev U21
Kolmapäev, 24. mai 2017
18:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Viimsi JK
18:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
Nõmme Kalju FC U21
18:00
Keila JK
0:0
JK Tallinna Kalev U21
Pühapäev, 21. mai 2017
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:0
Keila JK
16:00
Vändra JK Vaprus
3:1
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Paide Linnameeskond U21
3:1
Raasiku FC Joker
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:5
Nõmme Kalju FC U21
Kolmapäev, 17. mai 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
1:1
Viimsi JK
Pühapäev, 14. mai 2017
16:00
Vändra JK Vaprus
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
16:00
Raasiku FC Joker
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Tartu JK Tammeka U21
2:1
JK Tallinna Kalev U21
16:00
Keila JK
3:0
Viimsi JK
Kolmapäev, 10. mai 2017
19:00
Nõmme Kalju FC U21
1:1
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 7. mai 2017
16:00
JK Tallinna Kalev U21
3:2
JK Sillamäe Kalev U21
16:00
Nõmme Kalju FC U21
0:0
Kohtla-Järve JK Järve
16:00
Vändra JK Vaprus
3:0
Paide Linnameeskond U21
16:00
Viimsi JK
0:1
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 3. mai 2017
19:00
Raasiku FC Joker
4:1
Keila JK
Esmaspäev, 1. mai 2017
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:1
Nõmme Kalju FC U21
17:00
Paide Linnameeskond U21
3:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 30. aprill 2017
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:1
JK Tallinna Kalev U21
16:00
Tartu JK Tammeka U21
0:1
Viimsi JK
19:00
Keila JK
5:2
Raasiku FC Joker
Neljapäev, 27. aprill 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
2:1
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 26. aprill 2017
18:00
JK Sillamäe Kalev U21
2:1
Vändra JK Vaprus
18:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Nõmme Kalju FC U21
18:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Raasiku FC Joker
19:00
Viimsi JK
1:2
Keila JK
Pühapäev, 23. aprill 2017
16:00
Nõmme Kalju FC U21
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
16:00
Tartu JK Tammeka U21
2:3
Vändra JK Vaprus
16:00
Keila JK
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 22. aprill 2017
16:00
Raasiku FC Joker
1:0
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 19. aprill 2017
19:00
Viimsi JK
1:1
JK Tallinna Kalev U21
Pühapäev, 16. aprill 2017
16:00
Nõmme Kalju FC U21
1:0
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Viimsi JK
1:0
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 15. aprill 2017
13:00
JK Sillamäe Kalev U21
2:3
Raasiku FC Joker
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:0
Kohtla-Järve JK Järve
Kolmapäev, 12. aprill 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:0
Keila JK
Pühapäev, 9. aprill 2017
13:00
JK Tallinna Kalev U21
0:4
Vändra JK Vaprus
16:00
Keila JK
2:1
Paide Linnameeskond U21
19:00
Viimsi JK
0:2
Nõmme Kalju FC U21
Laupäev, 8. aprill 2017
16:00
Raasiku FC Joker
6:1
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 5. aprill 2017
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:0
JK Sillamäe Kalev U21
Pühapäev, 2. aprill 2017
13:00
Nõmme Kalju FC U21
4:2
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Keila JK
3:0
Vändra JK Vaprus
16:00
JK Sillamäe Kalev U21
0:5
Paide Linnameeskond U21
Kolmapäev, 29. märts 2017
19:00
Raasiku FC Joker
2:0
Viimsi JK
Pühapäev, 19. märts 2017
13:00
Nõmme Kalju FC U21
4:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:6
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:0
Viimsi JK
16:00
Keila JK
2:0
JK Sillamäe Kalev U21
Kolmapäev, 15. märts 2017
19:00
JK Tallinna Kalev U21
0:1
Raasiku FC Joker
Pühapäev, 12. märts 2017
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:0
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Raasiku FC Joker
1:2
Vändra JK Vaprus
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
JK Sillamäe Kalev U21
Laupäev, 11. märts 2017
16:00
Nõmme Kalju FC U21
3:2
Keila JK
Kolmapäev, 8. märts 2017
19:00
Viimsi JK
4:1
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 5. märts 2017
13:00
JK Sillamäe Kalev U21
4:0
Viimsi JK
13:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
JK Tallinna Kalev U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Vändra JK Vaprus
16:00
Keila JK
3:2
Tartu JK Tammeka U21
Kolmapäev, 1. märts 2017
19:00
Nõmme Kalju FC U21
0:1
Raasiku FC Joker
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
SOCCERNET OKEAANIAS
Hindrek Ojamaa suures intervjuus: otsin kohta, kus proovitakse arendada noormängijaid
VÄLISMAA TIPPLIIGAD
SOCCERNET OKEAANIAS
Vanuatu hurraa-jalgpall võitis kohalike südamed, kuid Eesti kaitse viis kauged külalised võidule  (galerii!)
REKLAAM
EILE VÄLJAS
RISTNURK
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
36
28
6
2
100:28
90
2.
36
25
9
2
106:20
84
3.
36
24
6
6
101:32
78
4.
36
20
5
11
103:47
65
5.
36
13
6
17
46:63
45
6.
36
10
8
18
47:88
38
7.
36
9
10
17
40:63
37
8.
36
8
4
24
34:95
28
9.
36
2
2
32
29:146
8
10.
36
10
6
20
52:76
36
VIIMASED PILDIGALERIID
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitas sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK