Esiliiga B › Mängud

TULEMUSED
Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
Teisipäev, 12. juuni 2018
19:00
FC Nõmme United
0:0
Võru FC Helios
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 10. juuni 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
4:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 9. juuni 2018
13:00
Tallinna FC Flora U19
3:-
FC Nõmme United
13:00
Vändra JK Vaprus
0:6
Tallinna JK Legion
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
-:0
Tartu JK Tammeka U21
15:00
Lasnamäe FC Ajax
1:1
Võru FC Helios
Esmaspäev, 28. mai 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
2:4
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 27. mai 2018
13:00
Võru FC Helios
2:4
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Paide Linnameeskond U21
13:00
FC Nõmme United
0:3
Tallinna JK Legion
Reede, 25. mai 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
5:0
Tallinna FC Flora U19
Neljapäev, 24. mai 2018
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Võru FC Helios
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
5:0
Vändra JK Vaprus
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:2
FC Nõmme United
Pühapäev, 20. mai 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Tallinna FC Flora U19
1:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Võru FC Helios
3:2
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 19. mai 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
2:2
FC Nõmme United
Reede, 18. mai 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:6
Tallinna JK Legion
Kolmapäev, 16. mai 2018
19:00
FC Nõmme United
1:1
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 12. mai 2018
13:00
FC Nõmme United
8:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Vändra JK Vaprus
4:1
Tallinna FC Flora U19
19:00
Paide Linnameeskond U21
2:5
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Võru FC Helios
1:1
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Tallinna JK Legion
4:0
Kohtla-Järve JK Järve
Esmaspäev, 7. mai 2018
19:00
Võru FC Helios
2:0
Paide Linnameeskond U21
19:00
Lasnamäe FC Ajax
2:2
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 6. mai 2018
13:00
Tallinna JK Legion
3:2
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
FC Nõmme United
3:0
Vändra JK Vaprus
Neljapäev, 3. mai 2018
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:0
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
3:2
FC Nõmme United
19:00
Võru FC Helios
4:1
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Paide Linnameeskond U21
Teisipäev, 1. mai 2018
16:00
Tallinna FC Flora U19
2:7
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 29. aprill 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:1
Tartu JK Tammeka U21
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:4
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 28. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
5:0
Tallinna FC Flora U19
19:00
Võru FC Helios
0:2
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Tallinna JK Legion
2:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 22. aprill 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
0:3
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Vändra JK Vaprus
1:3
Kohtla-Järve JK Järve
Laupäev, 21. aprill 2018
13:00
FC Nõmme United
1:1
Võru FC Helios
19:00
Tartu JK Tammeka U21
1:2
Tallinna JK Legion
Reede, 20. aprill 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
1:1
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 15. aprill 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
5:2
Vändra JK Vaprus
13:00
FC Nõmme United
1:2
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 14. aprill 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:1
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tallinna JK Legion
3:1
Paide Linnameeskond U21
19:00
Tallinna FC Flora U19
1:2
Võru FC Helios
Pühapäev, 8. aprill 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
1:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Võru FC Helios
13:00
Vändra JK Vaprus
1:6
FC Nõmme United
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
1:3
Tallinna JK Legion
13:00
Tartu JK Tammeka U21
12:0
Lasnamäe FC Ajax
Neljapäev, 5. aprill 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
0:0
Paide Linnameeskond U21
19:00
FC Nõmme United
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Teisipäev, 3. aprill 2018
19:00
Tallinna JK Legion
3:0
Võru FC Helios
19:00
Lasnamäe FC Ajax
0:4
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
0:1
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 1. aprill 2018
18:00
Tallinna FC Flora U19
1:6
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 31. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
4:0
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
3:0
Võru FC Helios
16:00
Vändra JK Vaprus
2:1
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 18. märts 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
3:5
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
0:1
Tallinna JK Legion
Laupäev, 17. märts 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
5:0
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
4:0
Võru FC Helios
13:00
Paide Linnameeskond U21
0:2
Vändra JK Vaprus
Pühapäev, 11. märts 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
1:0
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
2:1
Paide Linnameeskond U21
13:00
Vändra JK Vaprus
2:2
Võru FC Helios
19:00
Tallinna FC Flora U19
3:2
Lasnamäe FC Ajax
Laupäev, 10. märts 2018
13:00
Tallinna JK Legion
5:0
FC Nõmme United
Esmaspäev, 5. märts 2018
19:00
FC Nõmme United
6:0
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 4. märts 2018
12:00
Tallinna JK Legion
5:1
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
3:1
Vändra JK Vaprus
19:00
Võru FC Helios
2:0
Pärnu Jalgpalliklubi
20:00
Lasnamäe FC Ajax
2:3
Paide Linnameeskond U21
MÄNGUKAVA
Pühapäev, 8. juuli 2018
16:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
FC Nõmme United
16:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Tallinna JK Legion
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
16:00
Vändra JK Vaprus
vs
Lasnamäe FC Ajax
Esmaspäev, 9. juuli 2018
19:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna FC Flora U19
Reede, 13. juuli 2018
19:00
Tallinna JK Legion
vs
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 14. juuli 2018
13:00
FC Nõmme United
vs
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Võru FC Helios
Laupäev, 21. juuli 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
FC Nõmme United
19:00
Võru FC Helios
vs
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 22. juuli 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
vs
Tallinna JK Legion
Reede, 27. juuli 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 28. juuli 2018
13:00
FC Nõmme United
vs
Vändra JK Vaprus
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Võru FC Helios
19:00
Tallinna JK Legion
vs
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Tallinna FC Flora U19
Reede, 3. august 2018
19:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Tallinna JK Legion
Laupäev, 4. august 2018
19:00
Võru FC Helios
vs
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Vändra JK Vaprus
19:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 5. august 2018
19:00
Paide Linnameeskond U21
vs
FC Nõmme United
Kolmapäev, 8. august 2018
19:00
Tallinna JK Legion
vs
FC Nõmme United
Laupäev, 11. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
vs
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Paide Linnameeskond U21
19:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
Pühapäev, 12. august 2018
16:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Võru FC Helios
Neljapäev, 16. august 2018
19:00
FC Nõmme United
vs
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 18. august 2018
19:00
Võru FC Helios
vs
Vändra JK Vaprus
Esmaspäev, 20. august 2018
19:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Tallinna JK Legion
19:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Tallinna FC Flora U19
Reede, 24. august 2018
19:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 25. august 2018
19:00
Vändra JK Vaprus
vs
Kohtla-Järve JK Järve
19:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Lasnamäe FC Ajax
19:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna JK Legion
Pühapäev, 26. august 2018
16:00
FC Nõmme United
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
Teisipäev, 28. august 2018
19:00
Tallinna JK Legion
vs
Tallinna FC Flora U19
Neljapäev, 30. august 2018
18:30
Paide Linnameeskond U21
vs
Lasnamäe FC Ajax
18:30
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
18:30
Võru FC Helios
vs
FC Nõmme United
18:30
Vändra JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 2. september 2018
16:00
Võru FC Helios
vs
Lasnamäe FC Ajax
16:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Tallinna JK Legion
16:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Tartu JK Tammeka U21
16:00
Tallinna FC Flora U19
vs
FC Nõmme United
16:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 15. september 2018
13:00
FC Nõmme United
vs
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 16. september 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Võru FC Helios
Teisipäev, 18. september 2018
17:30
Tallinna FC Flora U19
vs
Kohtla-Järve JK Järve
Neljapäev, 20. september 2018
17:30
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Lasnamäe FC Ajax
17:30
Võru FC Helios
vs
Tartu JK Tammeka U21
19:00
Tallinna JK Legion
vs
Vändra JK Vaprus
19:00
FC Nõmme United
vs
Paide Linnameeskond U21
Pühapäev, 23. september 2018
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Võru FC Helios
13:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Paide Linnameeskond U21
Laupäev, 29. september 2018
13:00
Võru FC Helios
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
FC Nõmme United
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Lasnamäe FC Ajax
Pühapäev, 30. september 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tallinna JK Legion
vs
Tartu JK Tammeka U21
Laupäev, 6. oktoober 2018
13:00
Võru FC Helios
vs
FC Nõmme United
Pühapäev, 7. oktoober 2018
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Tallinna JK Legion
vs
Paide Linnameeskond U21
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Vändra JK Vaprus
Laupäev, 20. oktoober 2018
13:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Vändra JK Vaprus
13:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna FC Flora U19
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
Kohtla-Järve JK Järve
Pühapäev, 21. oktoober 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
Laupäev, 27. oktoober 2018
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond U21
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Võru FC Helios
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
FC Nõmme United
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Tartu JK Tammeka U21
Pühapäev, 28. oktoober 2018
13:00
Tallinna FC Flora U19
vs
Tallinna JK Legion
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Kohtla-Järve JK Järve
vs
Vändra JK Vaprus
13:00
Tallinna JK Legion
vs
Pärnu Jalgpalliklubi
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Lasnamäe FC Ajax
13:00
Võru FC Helios
vs
Tallinna FC Flora U19
Pühapäev, 4. november 2018
13:00
Tartu JK Tammeka U21
vs
FC Nõmme United
Pühapäev, 11. november 2018
13:00
Paide Linnameeskond U21
vs
Kohtla-Järve JK Järve
13:00
Vändra JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora U19
13:00
Pärnu Jalgpalliklubi
vs
Tartu JK Tammeka U21
13:00
FC Nõmme United
vs
Tallinna JK Legion
13:00
Lasnamäe FC Ajax
vs
Võru FC Helios
Pühade lõpp tõi 14 väravat
MM-IL
REKLAAM
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
18
13
5
0
68:21
44
2.
18
13
3
2
57:15
42
3.
18
12
5
1
58:13
41
4.
18
10
5
3
45:22
35
5.
18
6
4
8
27:30
22
6.
18
5
5
8
30:38
20
7.
18
4
2
12
24:33
14
8.
18
4
2
12
18:56
14
9.
18
3
3
12
11:57
12
10.
18
1
4
13
15:68
7
MM2018

Soccernet.ee - sinu teine kodu maailmameistrivõistlusteks!

TEAD ROHKEM?

Aita Soccernet.ee kajastust paremaks muuta.

Saada uudisvihje uudised@soccernet.ee!

PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK