Premium liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 5. november 2016
13:05
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Infonet
13:05
Paide Linnameeskond
0:0
JK Narva Trans
13:05
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu JK Tammeka
13:05
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
13:05
Tallinna FC Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 29. oktoober 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:7
JK Narva Trans
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 28. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 25. oktoober 2016
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 22. oktoober 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
13:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Flora
4:0
Paide Linnameeskond
Reede, 21. oktoober 2016
19:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Infonet
Laupäev, 15. oktoober 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:2
Tallinna FC Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora
Reede, 14. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 1. oktoober 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:6
Tallinna FC Flora
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
JK Narva Trans
16:00
Tallinna FC Levadia
2:2
Tallinna FC Infonet
Reede, 30. september 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 27. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
2:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 24. september 2016
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC
Reede, 23. september 2016
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Pärnu Linnameeskond
Laupäev, 17. september 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:5
Nõmme Kalju FC
Reede, 16. september 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
3:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 13. september 2016
18:00
JK Sillamäe Kalev
4:2
Pärnu Linnameeskond
18:00
Nõmme Kalju FC
0:3
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:2
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 12. september 2016
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 10. september 2016
13:00
Tallinna FC Infonet
4:2
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Nõmme Kalju FC
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Narva Trans
Reede, 9. september 2016
18:00
Paide Linnameeskond
4:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 27. august 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:1
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
3:3
Tallinna FC Flora
18:45
JK Sillamäe Kalev
0:0
Tallinna FC Infonet
Reede, 26. august 2016
18:45
JK Narva Trans
3:1
Tallinna FC Levadia
18:45
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 23. august 2016
18:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Paide Linnameeskond
7:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans
20:00
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 22. august 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:5
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 20. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 19. august 2016
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 16. august 2016
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Infonet
19:00
Paide Linnameeskond
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:4
Tallinna FC Flora
20:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 15. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans
Laupäev, 13. august 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
Tallinna FC Levadia
Reede, 12. august 2016
19:00
JK Narva Trans
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 7. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 6. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Narva Trans
Reede, 5. august 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 1. august 2016
19:00
Tallinna FC Flora
6:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 30. juuli 2016
16:00
Tallinna FC Infonet
4:3
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
5:1
Tartu JK Tammeka
Reede, 29. juuli 2016
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
Pühapäev, 24. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia
7:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 23. juuli 2016
16:00
JK Narva Trans
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Infonet
6:0
Rakvere JK Tarvas
Reede, 22. juuli 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
Laupäev, 16. juuli 2016
16:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Narva Trans
3:1
Paide Linnameeskond
Reede, 15. juuli 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 10. juuli 2016
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Levadia
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:6
Nõmme Kalju FC
16:15
Tallinna FC Infonet
4:3
Tallinna FC Flora
Laupäev, 9. juuli 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 8. juuli 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
JK Narva Trans
Laupäev, 2. juuli 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:2
JK Narva Trans
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Pärnu Linnameeskond
Reede, 1. juuli 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
JK Sillamäe Kalev
Pühapäev, 19. juuni 2016
13:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
Neljapäev, 9. juuni 2016
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 24. mai 2016
18:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Paide Linnameeskond
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 23. mai 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Infonet
Teisipäev, 17. mai 2016
18:00
Tallinna FC Infonet
2:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
Esmaspäev, 16. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 14. mai 2016
16:00
Tallinna FC Infonet
3:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
1:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 13. mai 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
4:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu Linnameeskond
Teisipäev, 10. mai 2016
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 7. mai 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tartu JK Tammeka
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
Reede, 6. mai 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 30. aprill 2016
16:00
Paide Linnameeskond
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
JK Sillamäe Kalev
Reede, 29. aprill 2016
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
6:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 26. aprill 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 23. aprill 2016
13:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Infonet
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond
Reede, 22. aprill 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 16. aprill 2016
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:0
Pärnu Linnameeskond
Reede, 15. aprill 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 9. aprill 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
JK Narva Trans
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Infonet
Reede, 8. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 5. aprill 2016
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
2:3
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 4. aprill 2016
18:00
JK Sillamäe Kalev
2:2
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 2. aprill 2016
13:00
JK Narva Trans
2:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
4:0
Pärnu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 1. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
1:1
Tallinna FC Flora
19:00
Tartu JK Tammeka
4:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 19. märts 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Tartu JK Tammeka
3:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora
Reede, 18. märts 2016
19:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 12. märts 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
4:1
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Infonet
4:0
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 9. märts 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 8. märts 2016
18:00
JK Narva Trans
3:3
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
6:0
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 5. märts 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
Reede, 4. märts 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
2:2
JK Narva Trans
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
RANIERI PIDU SAI LÄBI
AMETLIK: Ranieri sai sule sappa!
HOOAJA EELVAATED
TÄHTSAD UUDISED PREMIUM LIIGAST
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
36
24
8
4
74:33
80
2.
36
24
6
6
77:30
78
3.
36
22
9
5
70:28
75
4.
36
21
10
5
96:31
73
5.
36
14
9
13
65:55
51
6.
36
14
6
16
58:61
48
7.
36
12
5
19
43:65
41
8.
36
11
8
17
60:68
41
9.
36
5
2
29
24:98
17
10.
36
0
3
33
15:113
3
HÄÄLETUS
Kuidas läheb Paide Linnameeskonnal uuel hooajal Premium liigas?
11%
43%
20%
12%
6%
3%
5%
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.