Premium liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 5. november 2016
13:05
Nõmme Kalju FC
1:2
Tallinna FC Infonet
13:05
Paide Linnameeskond
0:0
JK Narva Trans
13:05
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tartu JK Tammeka
13:05
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
13:05
Tallinna FC Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 29. oktoober 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:7
JK Narva Trans
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 28. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 25. oktoober 2016
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 22. oktoober 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:2
Tartu JK Tammeka
13:00
Tallinna FC Levadia
2:0
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Flora
4:0
Paide Linnameeskond
Reede, 21. oktoober 2016
19:00
JK Narva Trans
0:0
Tallinna FC Infonet
Laupäev, 15. oktoober 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
3:2
Tallinna FC Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
2:0
Nõmme Kalju FC
13:00
Rakvere JK Tarvas
1:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Narva Trans
0:2
Tallinna FC Flora
Reede, 14. oktoober 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 1. oktoober 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu Linnameeskond
1:6
Tallinna FC Flora
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:6
JK Narva Trans
16:00
Tallinna FC Levadia
2:2
Tallinna FC Infonet
Reede, 30. september 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 27. september 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
2:2
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 24. september 2016
13:00
Paide Linnameeskond
2:1
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC
Reede, 23. september 2016
19:00
Tallinna FC Flora
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Pärnu Linnameeskond
Laupäev, 17. september 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
2:1
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:5
Nõmme Kalju FC
Reede, 16. september 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
3:2
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 13. september 2016
18:00
JK Sillamäe Kalev
4:2
Pärnu Linnameeskond
18:00
Nõmme Kalju FC
0:3
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:2
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
2:1
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 12. september 2016
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 10. september 2016
13:00
Tallinna FC Infonet
4:2
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Nõmme Kalju FC
18:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Narva Trans
Reede, 9. september 2016
18:00
Paide Linnameeskond
4:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
5:0
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 27. august 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:1
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
3:3
Tallinna FC Flora
18:45
JK Sillamäe Kalev
0:0
Tallinna FC Infonet
Reede, 26. august 2016
18:45
JK Narva Trans
3:1
Tallinna FC Levadia
18:45
Rakvere JK Tarvas
1:3
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 23. august 2016
18:00
Tallinna FC Levadia
1:2
Nõmme Kalju FC
19:00
Paide Linnameeskond
7:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:2
JK Narva Trans
20:00
Tallinna FC Flora
3:0
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 22. august 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:5
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 20. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 19. august 2016
19:00
JK Narva Trans
3:1
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Sillamäe Kalev
1:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Infonet
1:0
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 16. august 2016
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:5
Tallinna FC Infonet
19:00
Paide Linnameeskond
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:4
Tallinna FC Flora
20:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 15. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Narva Trans
Laupäev, 13. august 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
Tallinna FC Levadia
Reede, 12. august 2016
19:00
JK Narva Trans
1:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Flora
3:0
Pärnu Linnameeskond
Pühapäev, 7. august 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
1:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 6. august 2016
16:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Flora
4:1
JK Narva Trans
Reede, 5. august 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
2:1
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
0:1
Tallinna FC Infonet
Esmaspäev, 1. august 2016
19:00
Tallinna FC Flora
6:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 30. juuli 2016
16:00
Tallinna FC Infonet
4:3
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
5:1
Tartu JK Tammeka
Reede, 29. juuli 2016
19:00
Paide Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:4
Tallinna FC Levadia
Pühapäev, 24. juuli 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
0:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Levadia
7:1
Paide Linnameeskond
Laupäev, 23. juuli 2016
16:00
JK Narva Trans
1:3
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Infonet
6:0
Rakvere JK Tarvas
Reede, 22. juuli 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:4
Tallinna FC Flora
Laupäev, 16. juuli 2016
16:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
JK Narva Trans
3:1
Paide Linnameeskond
Reede, 15. juuli 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
4:0
Rakvere JK Tarvas
Pühapäev, 10. juuli 2016
16:00
Pärnu Linnameeskond
1:0
Tallinna FC Levadia
16:00
Rakvere JK Tarvas
1:6
Nõmme Kalju FC
16:15
Tallinna FC Infonet
4:3
Tallinna FC Flora
Laupäev, 9. juuli 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:0
Tartu JK Tammeka
Reede, 8. juuli 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
3:0
JK Narva Trans
Laupäev, 2. juuli 2016
16:00
Paide Linnameeskond
3:2
JK Narva Trans
19:00
Rakvere JK Tarvas
1:2
Pärnu Linnameeskond
Reede, 1. juuli 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:0
JK Sillamäe Kalev
Pühapäev, 19. juuni 2016
13:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
3:1
Pärnu Linnameeskond
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:3
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
Neljapäev, 9. juuni 2016
18:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tartu JK Tammeka
20:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 24. mai 2016
18:00
JK Narva Trans
1:2
Tallinna FC Flora
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Paide Linnameeskond
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:3
JK Sillamäe Kalev
20:00
Nõmme Kalju FC
0:1
Tallinna FC Levadia
Esmaspäev, 23. mai 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
1:2
Tallinna FC Infonet
Teisipäev, 17. mai 2016
18:00
Tallinna FC Infonet
2:1
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
0:0
Paide Linnameeskond
19:00
Nõmme Kalju FC
3:0
Pärnu Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
4:0
Rakvere JK Tarvas
Esmaspäev, 16. mai 2016
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 14. mai 2016
16:00
Tallinna FC Infonet
3:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
1:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 13. mai 2016
19:00
JK Sillamäe Kalev
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
4:2
Rakvere JK Tarvas
19:00
Tartu JK Tammeka
2:1
Pärnu Linnameeskond
Teisipäev, 10. mai 2016
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
1:4
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 7. mai 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tartu JK Tammeka
16:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Levadia
2:1
JK Sillamäe Kalev
Reede, 6. mai 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
2:0
Paide Linnameeskond
Laupäev, 30. aprill 2016
16:00
Paide Linnameeskond
1:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Tallinna FC Infonet
0:0
JK Sillamäe Kalev
Reede, 29. aprill 2016
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:1
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Flora
6:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
1:4
Tallinna FC Levadia
Teisipäev, 26. aprill 2016
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FC Infonet
19:00
Tallinna FC Flora
1:2
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 23. aprill 2016
13:00
JK Narva Trans
0:3
Tallinna FC Infonet
16:00
JK Sillamäe Kalev
1:0
Rakvere JK Tarvas
19:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Paide Linnameeskond
Reede, 22. aprill 2016
19:00
Pärnu Linnameeskond
0:3
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 16. aprill 2016
13:00
Paide Linnameeskond
1:1
Tallinna FC Flora
13:00
Tallinna FC Infonet
4:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
JK Sillamäe Kalev
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
4:0
Pärnu Linnameeskond
Reede, 15. aprill 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 9. aprill 2016
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Rakvere JK Tarvas
0:5
Paide Linnameeskond
16:00
Nõmme Kalju FC
6:0
JK Narva Trans
18:30
Tallinna FC Levadia
1:0
Tallinna FC Infonet
Reede, 8. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 5. aprill 2016
18:00
Pärnu Linnameeskond
0:1
Nõmme Kalju FC
19:00
Rakvere JK Tarvas
0:2
Tallinna FC Levadia
19:00
JK Narva Trans
2:3
Paide Linnameeskond
Esmaspäev, 4. aprill 2016
18:00
JK Sillamäe Kalev
2:2
Tallinna FC Infonet
20:00
Tallinna FC Flora
0:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 2. aprill 2016
13:00
JK Narva Trans
2:2
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
4:0
Pärnu Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
1:1
Nõmme Kalju FC
Reede, 1. aprill 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
1:1
Tallinna FC Flora
19:00
Tartu JK Tammeka
4:0
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 19. märts 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
1:1
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Tartu JK Tammeka
3:1
Rakvere JK Tarvas
16:00
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora
Reede, 18. märts 2016
19:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 12. märts 2016
13:00
JK Sillamäe Kalev
4:1
Pärnu Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
3:1
Rakvere JK Tarvas
13:00
Paide Linnameeskond
0:1
Tallinna FC Levadia
16:00
Tallinna FC Flora
3:0
JK Narva Trans
19:00
Tallinna FC Infonet
4:0
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 9. märts 2016
19:00
Tallinna FC Infonet
2:1
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 8. märts 2016
18:00
JK Narva Trans
3:3
JK Sillamäe Kalev
18:00
Tallinna FC Levadia
1:0
Pärnu Linnameeskond
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Flora
6:0
Rakvere JK Tarvas
Laupäev, 5. märts 2016
13:00
Nõmme Kalju FC
2:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Infonet
13:00
Pärnu Linnameeskond
3:0
Rakvere JK Tarvas
16:00
Tallinna FC Levadia
0:0
Tallinna FC Flora
Reede, 4. märts 2016
19:00
Tartu JK Tammeka
2:2
JK Narva Trans
MÄNGUKAVA
Mängukavas ei ole ühtegi kohtumist.
UUS JA VANA VOOR
Antonov aitas Rudari kolmandaks
EESTLASED VÕÕRSIL
Antonov aitas Rudari kolmandaks (0)
 
BARCELONA MURED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
25
21
4
0
76:15
67
2.
25
19
3
3
72:20
60
3.
25
17
6
2
69:16
57
4.
26
16
3
7
79:29
51
5.
25
8
4
13
32:40
28
6.
25
7
4
14
37:50
25
7.
25
6
6
13
28:45
24
8.
26
6
5
15
30:67
23
9.
25
5
1
19
18:72
16
10.
25
2
2
21
19:106
8
VIIMASED PILDIGALERIID