Premium liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 18. märts 2017
13:00
FCI Tallinn
5:0
Viljandi JK Tulevik
13:00
Nõmme Kalju FC
2:1
JK Sillamäe Kalev
16:00
Tallinna FC Flora
2:0
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Levadia
7:0
Paide Linnameeskond
Reede, 17. märts 2017
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
Laupäev, 11. märts 2017
13:00
Tallinna FC Levadia
5:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Viljandi JK Tulevik
2:3
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Narva Trans
1:2
FCI Tallinn
Reede, 10. märts 2017
19:30
Nõmme Kalju FC
1:1
Tallinna FC Flora
Laupäev, 4. märts 2017
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Sillamäe Kalev
13:00
Pärnu JK Vaprus
2:6
Nõmme Kalju FC
13:00
Paide Linnameeskond
1:5
JK Narva Trans
16:00
Tallinna FC Flora
1:1
Tallinna FC Levadia
Reede, 3. märts 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
2:0
FCI Tallinn
MÄNGUKAVA
Reede, 31. märts 2017
19:30
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 1. aprill 2017
13:00
JK Narva Trans
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Sillamäe Kalev
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka
Reede, 7. aprill 2017
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 8. aprill 2017
13:00
Tallinna FC Levadia
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Sillamäe Kalev
Reede, 14. aprill 2017
13:00
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Levadia
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FCI Tallinn
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
JK Sillamäe Kalev
Laupäev, 15. aprill 2017
19:00
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC
Reede, 21. aprill 2017
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Sillamäe Kalev
19:30
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Flora
Laupäev, 22. aprill 2017
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Levadia
16:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
Esmaspäev, 24. aprill 2017
19:00
FCI Tallinn
vs
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 25. aprill 2017
18:00
Tallinna FC Levadia
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
20:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
Reede, 28. aprill 2017
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 29. aprill 2017
13:00
JK Narva Trans
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
FCI Tallinn
vs
Paide Linnameeskond
Reede, 5. mai 2017
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Levadia
19:30
JK Sillamäe Kalev
vs
JK Narva Trans
Laupäev, 6. mai 2017
13:00
Paide Linnameeskond
vs
FCI Tallinn
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka
Reede, 12. mai 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 13. mai 2017
13:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
16:00
FCI Tallinn
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Viljandi JK Tulevik
Reede, 19. mai 2017
19:00
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 20. mai 2017
13:00
Tallinna FC Levadia
vs
Tartu JK Tammeka
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Nõmme Kalju FC
Esmaspäev, 22. mai 2017
19:00
FCI Tallinn
vs
Pärnu JK Vaprus
Teisipäev, 23. mai 2017
18:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tartu JK Tammeka
20:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
Laupäev, 27. mai 2017
20:00
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik
Esmaspäev, 29. mai 2017
19:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Sillamäe Kalev
Teisipäev, 30. mai 2017
18:00
FCI Tallinn
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond
20:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Levadia
Reede, 2. juuni 2017
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 3. juuni 2017
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC
16:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora
Reede, 16. juuni 2017
18:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FCI Tallinn
19:00
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora
19:30
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Levadia
20:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Sillamäe Kalev
Esmaspäev, 19. juuni 2017
18:00
FCI Tallinn
vs
JK Narva Trans
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Levadia
20:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC
Reede, 30. juuni 2017
19:30
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 1. juuli 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus
Reede, 7. juuli 2017
19:30
JK Sillamäe Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 8. juuli 2017
19:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond
19:00
FCI Tallinn
vs
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 9. juuli 2017
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
Reede, 14. juuli 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
FCI Tallinn
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 15. juuli 2017
16:00
JK Narva Trans
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond
Reede, 21. juuli 2017
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
FCI Tallinn
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
JK Narva Trans
Laupäev, 22. juuli 2017
16:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Sillamäe Kalev
Reede, 28. juuli 2017
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 29. juuli 2017
16:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
19:00
Paide Linnameeskond
vs
Nõmme Kalju FC
Reede, 4. august 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
JK Narva Trans
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
FCI Tallinn
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 5. august 2017
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora
Reede, 11. august 2017
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:30
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 12. august 2017
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka
Esmaspäev, 14. august 2017
19:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Paide Linnameeskond
Teisipäev, 15. august 2017
18:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Flora
19:00
JK Narva Trans
vs
FCI Tallinn
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC
20:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Levadia
Reede, 18. august 2017
19:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
FCI Tallinn
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond
Laupäev, 19. august 2017
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Narva Trans
Esmaspäev, 21. august 2017
18:30
Paide Linnameeskond
vs
FCI Tallinn
Teisipäev, 22. august 2017
18:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
18:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Tartu JK Tammeka
18:30
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Levadia
20:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora
Reede, 25. august 2017
18:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Pärnu JK Vaprus
18:30
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
19:30
Tallinna FC Flora
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 26. august 2017
16:00
JK Narva Trans
vs
JK Sillamäe Kalev
19:00
Tallinna FC Levadia
vs
Nõmme Kalju FC
Reede, 8. september 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 9. september 2017
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
JK Narva Trans
19:00
FCI Tallinn
vs
Tallinna FC Flora
Esmaspäev, 11. september 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Viljandi JK Tulevik
Teisipäev, 12. september 2017
18:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
vs
Paide Linnameeskond
20:00
Tallinna FC Levadia
vs
JK Sillamäe Kalev
Reede, 15. september 2017
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 16. september 2017
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FCI Tallinn
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
19:00
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka
Reede, 22. september 2017
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 23. september 2017
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
16:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tallinna FC Flora
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
19:00
FCI Tallinn
vs
JK Narva Trans
Reede, 29. september 2017
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC
19:30
Tallinna FC Levadia
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 30. september 2017
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
vs
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Sillamäe Kalev
Reede, 13. oktoober 2017
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
FCI Tallinn
Laupäev, 14. oktoober 2017
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Tartu JK Tammeka
16:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FC Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus
Reede, 20. oktoober 2017
19:30
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
Laupäev, 21. oktoober 2017
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
FCI Tallinn
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus
Reede, 27. oktoober 2017
19:30
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Levadia
Laupäev, 28. oktoober 2017
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Nõmme Kalju FC
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Paide Linnameeskond
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FCI Tallinn
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. november 2017
13:00
Tallinna FC Levadia
vs
Tallinna FC Flora
13:00
JK Sillamäe Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
13:00
FCI Tallinn
vs
Tartu JK Tammeka
Kasper Elissaar: Eesti tegi staaridel selja prügiseks ja täpselt nii ongi! Oma vabandustega võite kukele minna
AASTA ESIMENE KODUMÄNG TÕI IME
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
 
Eesti lõi Horvaatiale kolm vastuseta väravat
EESTI RAHVUSKOONDIS
Eesti lõi Horvaatiale kolm vastuseta väravat (1)
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
3
2
1
0
13:1
7
2.
3
2
1
0
9:4
7
3.
3
2
0
1
7:3
6
4.
3
1
2
0
4:2
5
5.
3
1
2
0
4:2
5
6.
3
1
1
1
7:4
4
7.
3
1
0
2
3:8
3
8.
3
1
0
2
4:14
3
9.
3
0
1
2
3:9
1
10.
3
0
0
3
1:8
0
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK