Premium liiga › Mängud

TULEMUSED
Laupäev, 18. august 2018
16:00
Paide Linnameeskond
0:3
Nõmme Kalju FC
Reede, 17. august 2018
19:00
JK Narva Trans
4:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
FC Kuressaare
1:3
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 12. august 2018
16:00
Pärnu JK Vaprus
2:4
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 11. august 2018
16:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
JK Narva Trans
16:00
Tartu JK Tammeka
1:0
Viljandi JK Tulevik
Reede, 10. august 2018
19:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tallinna FC Flora
19:30
Nõmme Kalju FC
4:0
FC Kuressaare
Pühapäev, 5. august 2018
16:00
Nõmme Kalju FC
1:1
JK Tallinna Kalev
19:00
FC Kuressaare
0:4
Tallinna FC Flora
19:00
Tallinna FCI Levadia
0:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 4. august 2018
16:00
JK Narva Trans
1:2
Paide Linnameeskond
Reede, 3. august 2018
19:30
Viljandi JK Tulevik
1:1
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 29. juuli 2018
16:00
Paide Linnameeskond
2:1
FC Kuressaare
Laupäev, 28. juuli 2018
16:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tallinna FCI Levadia
16:00
Tartu JK Tammeka
2:1
JK Narva Trans
Reede, 27. juuli 2018
19:30
Viljandi JK Tulevik
2:2
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 22. juuli 2018
16:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
Paide Linnameeskond
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Tartu JK Tammeka
19:00
JK Narva Trans
0:3
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 21. juuli 2018
16:00
JK Tallinna Kalev
3:0
FC Kuressaare
Reede, 20. juuli 2018
19:30
Tallinna FC Flora
4:0
Viljandi JK Tulevik
Kolmapäev, 13. juuni 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 12. juuni 2018
18:30
Nõmme Kalju FC
8:2
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Narva Trans
19:00
FC Kuressaare
1:1
Tallinna FCI Levadia
20:30
Paide Linnameeskond
2:0
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 6. juuni 2018
19:00
Nõmme Kalju FC
8:3
FC Kuressaare
19:00
JK Narva Trans
6:0
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
3:1
Tartu JK Tammeka
Teisipäev, 5. juuni 2018
18:30
Paide Linnameeskond
4:0
Viljandi JK Tulevik
20:30
JK Tallinna Kalev
0:4
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 27. mai 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
2:1
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 26. mai 2018
13:00
Tallinna FCI Levadia
6:1
Pärnu JK Vaprus
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:3
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
2:4
Tallinna FC Flora
19:00
Nõmme Kalju FC
3:2
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 23. mai 2018
19:00
JK Tallinna Kalev
2:2
Nõmme Kalju FC
19:00
FC Kuressaare
1:3
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
2:2
Tallinna FCI Levadia
Teisipäev, 22. mai 2018
18:30
Paide Linnameeskond
0:2
JK Narva Trans
20:30
Tartu JK Tammeka
0:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 20. mai 2018
15:00
Pärnu JK Vaprus
0:4
JK Tallinna Kalev
Reede, 18. mai 2018
19:00
Viljandi JK Tulevik
1:1
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 16. mai 2018
19:00
Tallinna FC Flora
2:1
FC Kuressaare
Teisipäev, 15. mai 2018
19:00
JK Narva Trans
4:1
Tartu JK Tammeka
19:00
Nõmme Kalju FC
2:1
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 13. mai 2018
15:00
FC Kuressaare
1:4
Paide Linnameeskond
Laupäev, 12. mai 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:8
Tallinna FC Flora
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
JK Narva Trans
Reede, 11. mai 2018
19:00
Tallinna FCI Levadia
3:0
JK Tallinna Kalev
19:30
Tartu JK Tammeka
1:1
Nõmme Kalju FC
Pühapäev, 6. mai 2018
15:00
Paide Linnameeskond
3:3
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 5. mai 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
1:3
Tallinna FC Flora
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
Viljandi JK Tulevik
19:00
Pärnu JK Vaprus
0:6
Nõmme Kalju FC
Reede, 4. mai 2018
19:00
JK Narva Trans
3:0
FC Kuressaare
Kolmapäev, 2. mai 2018
19:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
1:2
Viljandi JK Tulevik
19:30
Tallinna FC Flora
3:3
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 1. mai 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
1:2
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
1:1
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 29. aprill 2018
15:00
Viljandi JK Tulevik
2:1
Pärnu JK Vaprus
Laupäev, 28. aprill 2018
13:00
Paide Linnameeskond
0:2
Tallinna FC Flora
13:00
FC Kuressaare
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
Tallinna FCI Levadia
3:1
Tartu JK Tammeka
Reede, 27. aprill 2018
19:30
Nõmme Kalju FC
5:2
JK Narva Trans
Pühapäev, 22. aprill 2018
15:00
Paide Linnameeskond
1:3
Tallinna FCI Levadia
Laupäev, 21. aprill 2018
13:00
FC Kuressaare
0:3
Nõmme Kalju FC
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Tallinna FC Flora
16:00
JK Narva Trans
2:2
JK Tallinna Kalev
Reede, 20. aprill 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
4:2
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 15. aprill 2018
15:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
FC Kuressaare
Laupäev, 14. aprill 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
1:1
JK Narva Trans
13:00
Viljandi JK Tulevik
0:6
Nõmme Kalju FC
16:00
Tallinna FCI Levadia
2:1
Tallinna FC Flora
Reede, 13. aprill 2018
19:30
JK Tallinna Kalev
2:3
Paide Linnameeskond
Pühapäev, 8. aprill 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
3:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 7. aprill 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:5
Tallinna FCI Levadia
13:00
Paide Linnameeskond
3:1
FC Kuressaare
16:00
Tallinna FC Flora
0:0
JK Narva Trans
18:15
Viljandi JK Tulevik
0:2
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 4. aprill 2018
19:00
FC Kuressaare
0:7
Tallinna FC Flora
19:00
JK Tallinna Kalev
4:2
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FCI Levadia
2:2
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 3. aprill 2018
18:30
Tartu JK Tammeka
5:2
Paide Linnameeskond
20:30
JK Narva Trans
2:0
Viljandi JK Tulevik
Pühapäev, 1. aprill 2018
15:00
Tallinna FC Flora
1:0
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 31. märts 2018
13:00
Paide Linnameeskond
1:4
Nõmme Kalju FC
13:00
Pärnu JK Vaprus
1:1
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
5:0
JK Narva Trans
Reede, 30. märts 2018
19:30
FC Kuressaare
0:4
Tartu JK Tammeka
Pühapäev, 18. märts 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
1:0
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 17. märts 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
5:0
FC Kuressaare
13:00
Tallinna FC Flora
5:0
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
0:7
Tallinna FCI Levadia
Reede, 16. märts 2018
19:30
JK Narva Trans
1:0
Paide Linnameeskond
Kolmapäev, 14. märts 2018
19:00
Tartu JK Tammeka
0:3
Tallinna FCI Levadia
19:00
FC Kuressaare
3:1
Viljandi JK Tulevik
19:30
Nõmme Kalju FC
2:0
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 13. märts 2018
18:30
Paide Linnameeskond
2:2
Pärnu JK Vaprus
20:30
JK Tallinna Kalev
1:2
JK Narva Trans
Pühapäev, 11. märts 2018
15:00
Tallinna FCI Levadia
4:0
FC Kuressaare
Laupäev, 10. märts 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
0:1
Tartu JK Tammeka
13:00
Viljandi JK Tulevik
1:0
JK Tallinna Kalev
16:00
JK Narva Trans
2:2
Nõmme Kalju FC
Reede, 9. märts 2018
19:30
Tallinna FC Flora
6:0
Paide Linnameeskond
Pühapäev, 4. märts 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
7:0
Pärnu JK Vaprus
Laupäev, 3. märts 2018
13:00
FC Kuressaare
0:5
JK Narva Trans
13:00
Tallinna FC Flora
1:0
Viljandi JK Tulevik
16:00
Tallinna FCI Levadia
1:1
Paide Linnameeskond
19:00
JK Tallinna Kalev
0:1
Tartu JK Tammeka
MÄNGUKAVA
Pühapäev, 19. august 2018
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Tallinna Kalev
Reede, 24. august 2018
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tartu JK Tammeka
Laupäev, 25. august 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Paide Linnameeskond
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
FC Kuressaare
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
JK Narva Trans
Teisipäev, 28. august 2018
18:30
Viljandi JK Tulevik
vs
Nõmme Kalju FC
18:30
FC Kuressaare
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Paide Linnameeskond
20:30
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev
Kolmapäev, 29. august 2018
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Tallinna FCI Levadia
Reede, 31. august 2018
19:30
JK Narva Trans
vs
Pärnu JK Vaprus
Laupäev, 1. september 2018
13:00
FC Kuressaare
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tartu JK Tammeka
16:00
Tallinna FCI Levadia
vs
JK Tallinna Kalev
Pühapäev, 2. september 2018
19:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tallinna FC Flora
Reede, 14. september 2018
19:30
Tartu JK Tammeka
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 15. september 2018
13:00
JK Tallinna Kalev
vs
Paide Linnameeskond
16:00
Tallinna FC Flora
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
FC Kuressaare
Pühapäev, 16. september 2018
15:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FCI Levadia
Teisipäev, 18. september 2018
18:00
FC Kuressaare
vs
Nõmme Kalju FC
20:30
JK Narva Trans
vs
Tartu JK Tammeka
Kolmapäev, 19. september 2018
19:00
JK Tallinna Kalev
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Pärnu JK Vaprus
19:30
Tallinna FC Flora
vs
Paide Linnameeskond
Laupäev, 22. september 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tartu JK Tammeka
13:00
FC Kuressaare
vs
Tallinna FCI Levadia
16:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Narva Trans
19:00
Pärnu JK Vaprus
vs
Tallinna FC Flora
Pühapäev, 23. september 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
vs
Nõmme Kalju FC
Teisipäev, 25. september 2018
19:00
Tallinna FC Flora
vs
Pärnu JK Vaprus
Reede, 28. september 2018
19:30
JK Narva Trans
vs
FC Kuressaare
Laupäev, 29. september 2018
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Tallinna FCI Levadia
16:00
Nõmme Kalju FC
vs
Viljandi JK Tulevik
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Pärnu JK Vaprus
Pühapäev, 30. september 2018
15:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FC Flora
Teisipäev, 2. oktoober 2018
18:30
FC Kuressaare
vs
Paide Linnameeskond
20:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Viljandi JK Tulevik
Kolmapäev, 3. oktoober 2018
19:00
JK Narva Trans
vs
JK Tallinna Kalev
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FC Flora
19:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 6. oktoober 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
FC Kuressaare
13:00
Pärnu JK Vaprus
vs
JK Narva Trans
16:00
JK Tallinna Kalev
vs
Tallinna FCI Levadia
19:00
Tartu JK Tammeka
vs
Paide Linnameeskond
Pühapäev, 7. oktoober 2018
15:00
Tallinna FC Flora
vs
Nõmme Kalju FC
Reede, 19. oktoober 2018
19:30
Tallinna FCI Levadia
vs
Viljandi JK Tulevik
Laupäev, 20. oktoober 2018
13:00
FC Kuressaare
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FC Flora
Pühapäev, 21. oktoober 2018
15:00
Nõmme Kalju FC
vs
Tartu JK Tammeka
Reede, 26. oktoober 2018
19:30
Nõmme Kalju FC
vs
Paide Linnameeskond
Laupäev, 27. oktoober 2018
13:00
Tallinna FC Flora
vs
FC Kuressaare
13:00
JK Tallinna Kalev
vs
Pärnu JK Vaprus
16:00
Viljandi JK Tulevik
vs
JK Narva Trans
Pühapäev, 28. oktoober 2018
15:00
Tartu JK Tammeka
vs
Tallinna FCI Levadia
Reede, 2. november 2018
19:30
Pärnu JK Vaprus
vs
Nõmme Kalju FC
Laupäev, 3. november 2018
13:00
Viljandi JK Tulevik
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
FC Kuressaare
16:00
JK Narva Trans
vs
Tallinna FCI Levadia
Pühapäev, 4. november 2018
15:00
Paide Linnameeskond
vs
JK Tallinna Kalev
Laupäev, 10. november 2018
13:00
Tartu JK Tammeka
vs
JK Tallinna Kalev
13:00
Tallinna FCI Levadia
vs
Tallinna FC Flora
13:00
Nõmme Kalju FC
vs
JK Narva Trans
13:00
Paide Linnameeskond
vs
Viljandi JK Tulevik
13:00
FC Kuressaare
vs
Pärnu JK Vaprus
SARDIINIASSE - KOGU SAAGA!
PIIRILINNAS
HOOAJA EELVAATED
EILE VÄLJAS
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
REKLAAM
Trutsi sõidab Meistrite liigas Šotimaale
EESTLASED VÕÕRSIL
Trutsi sõidab Meistrite liigas Šotimaale (0)
 
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
23
17
6
0
80:22
57
2.
21
15
4
2
68:18
49
3.
22
14
5
3
68:16
47
4.
23
11
5
7
52:36
38
5.
23
10
5
8
35:33
35
6.
23
7
6
10
37:50
27
7.
22
6
4
12
34:38
22
8.
23
4
2
17
20:72
14
9.
23
3
5
15
15:69
14
10.
21
1
6
14
19:74
9