Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Pühapäev, 21. mai 2017
15:00
FK Orenburg
2:0
FK Rostov
15:00
Tomski Tom
1:5
FK Krasnodar
15:00
Moskva Lokomotiv
0:2
Peterburi Zenit
15:00
Ufa
1:0
Jekaterinburgi Ural
15:00
Tula Arsenal
3:0
Moskva Spartak
15:00
Permi Amkar
1:2
Kaasani Rubin
15:00
Moskva CSKA
4:0
Mahhatškala Anži
15:00
Samara Krõlja Sovetov
1:3
Groznõi Terek
Kolmapäev, 17. mai 2017
15:00
Tomski Tom
0:2
Samara Krõlja Sovetov
17:30
FK Orenburg
1:1
Ufa
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:2
Moskva Lokomotiv
19:30
Peterburi Zenit
1:0
FK Krasnodar
19:30
Moskva Spartak
3:0
Groznõi Terek
19:30
Kaasani Rubin
0:2
Moskva CSKA
19:30
Mahhatškala Anži
1:2
FK Rostov
19:30
Tula Arsenal
0:0
Permi Amkar
Pühapäev, 14. mai 2017
12:00
Tomski Tom
1:2
Groznõi Terek
16:30
Ufa
2:1
Mahhatškala Anži
19:00
FK Rostov
4:2
Kaasani Rubin
Laupäev, 13. mai 2017
12:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
FK Krasnodar
14:30
Permi Amkar
0:1
Moskva Spartak
16:30
Samara Krõlja Sovetov
1:3
Peterburi Zenit
19:30
Moskva Lokomotiv
4:0
FK Orenburg
Reede, 12. mai 2017
19:30
Moskva CSKA
3:0
Tula Arsenal
Esmaspäev, 8. mai 2017
14:30
Jekaterinburgi Ural
1:3
Samara Krõlja Sovetov
17:00
Mahhatškala Anži
0:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 7. mai 2017
14:00
FK Orenburg
1:0
FK Krasnodar
16:30
Kaasani Rubin
2:1
Ufa
19:00
Peterburi Zenit
0:1
Groznõi Terek
Laupäev, 6. mai 2017
14:00
Permi Amkar
0:2
Moskva CSKA
16:30
Tula Arsenal
1:0
FK Rostov
19:00
Moskva Spartak
1:0
Tomski Tom
Esmaspäev, 1. mai 2017
13:30
Tomski Tom
0:2
Peterburi Zenit
15:30
Samara Krõlja Sovetov
1:1
FK Orenburg
18:00
FK Krasnodar
0:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 30. aprill 2017
14:30
Ufa
1:0
Tula Arsenal
17:00
Moskva CSKA
1:2
Moskva Spartak
19:30
FK Rostov
1:0
Permi Amkar
Laupäev, 29. aprill 2017
16:30
Moskva Lokomotiv
0:1
Kaasani Rubin
19:00
Groznõi Terek
5:2
Jekaterinburgi Ural
Neljapäev, 27. aprill 2017
17:00
Permi Amkar
0:2
FK Krasnodar
19:30
Mahhatškala Anži
3:3
Tomski Tom
Kolmapäev, 26. aprill 2017
16:00
FK Orenburg
0:1
Peterburi Zenit
19:30
Kaasani Rubin
0:1
Groznõi Terek
19:30
Tula Arsenal
2:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Moskva CSKA
4:0
Moskva Lokomotiv
Teisipäev, 25. aprill 2017
19:30
FK Rostov
1:0
Ufa
19:30
Moskva Spartak
1:0
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 23. aprill 2017
12:00
Tomski Tom
1:2
FK Orenburg
14:30
Samara Krõlja Sovetov
0:0
Kaasani Rubin
17:00
FK Krasnodar
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 22. aprill 2017
14:00
Peterburi Zenit
2:0
Jekaterinburgi Ural
16:30
FK Rostov
3:0
Moskva Spartak
16:30
Moskva Lokomotiv
3:3
Permi Amkar
19:00
Groznõi Terek
0:1
Mahhatškala Anži
Reede, 21. aprill 2017
17:00
Ufa
0:2
Moskva CSKA
Pühapäev, 16. aprill 2017
12:30
FK Orenburg
2:1
Groznõi Terek
15:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
Tomski Tom
17:30
Tula Arsenal
0:3
Moskva Lokomotiv
20:00
Moskva Spartak
2:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 15. aprill 2017
12:00
Permi Amkar
1:1
Ufa
14:30
Moskva CSKA
0:0
FK Rostov
17:00
Mahhatškala Anži
1:3
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Kaasani Rubin
0:1
FK Krasnodar
Esmaspäev, 10. aprill 2017
15:00
Tomski Tom
2:2
Kaasani Rubin
17:30
Jekaterinburgi Ural
2:0
FK Orenburg
Pühapäev, 9. aprill 2017
14:00
Ufa
1:3
Moskva Spartak
16:30
FK Krasnodar
1:1
Moskva CSKA
19:00
Moskva Lokomotiv
0:0
FK Rostov
Laupäev, 8. aprill 2017
14:00
Samara Krõlja Sovetov
2:2
Permi Amkar
16:30
Groznõi Terek
3:1
Tula Arsenal
19:00
Peterburi Zenit
1:1
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 3. aprill 2017
11:30
Permi Amkar
1:1
Groznõi Terek
19:30
FK Rostov
0:0
FK Krasnodar
19:30
Moskva Spartak
3:2
FK Orenburg
Pühapäev, 2. aprill 2017
14:00
Kaasani Rubin
0:2
Peterburi Zenit
16:30
Moskva CSKA
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 1. aprill 2017
15:00
Ufa
0:1
Moskva Lokomotiv
17:30
Tula Arsenal
3:0
Tomski Tom
Reede, 31. märts 2017
19:30
Mahhatškala Anži
2:3
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 19. märts 2017
13:00
Samara Krõlja Sovetov
0:0
FK Rostov
15:30
Groznõi Terek
0:1
Moskva CSKA
15:30
FK Krasnodar
0:0
Ufa
18:30
Peterburi Zenit
2:0
Tula Arsenal
Laupäev, 18. märts 2017
10:30
Tomski Tom
1:0
Permi Amkar
13:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
Kaasani Rubin
15:30
Moskva Lokomotiv
1:1
Moskva Spartak
Reede, 17. märts 2017
18:00
Mahhatškala Anži
1:0
FK Orenburg
Esmaspäev, 13. märts 2017
18:30
Moskva Lokomotiv
1:2
FK Krasnodar
Pühapäev, 12. märts 2017
10:30
Permi Amkar
1:0
Peterburi Zenit
15:30
Moskva Spartak
1:0
Mahhatškala Anži
18:00
FK Rostov
0:0
Groznõi Terek
Laupäev, 11. märts 2017
10:30
Ufa
1:0
Samara Krõlja Sovetov
13:00
Moskva CSKA
4:0
Tomski Tom
15:30
Kaasani Rubin
0:0
FK Orenburg
Reede, 10. märts 2017
18:00
Tula Arsenal
2:0
Jekaterinburgi Ural
Esmaspäev, 6. märts 2017
18:30
Mahhatškala Anži
0:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 5. märts 2017
10:30
Jekaterinburgi Ural
1:0
Permi Amkar
13:00
Samara Krõlja Sovetov
0:3
Moskva Lokomotiv
15:30
FK Krasnodar
2:2
Moskva Spartak
18:00
Groznõi Terek
0:1
Ufa
Laupäev, 4. märts 2017
13:00
FK Orenburg
3:0
Tula Arsenal
15:30
Moskva CSKA
0:0
Peterburi Zenit
Reede, 3. märts 2017
18:00
Tomski Tom
0:6
FK Rostov
Esmaspäev, 5. detsember 2016
12:00
Ufa
1:0
Tomski Tom
13:00
Permi Amkar
3:0
FK Orenburg
18:00
FK Krasnodar
1:1
Samara Krõlja Sovetov
18:30
Moskva Spartak
2:1
Kaasani Rubin
18:30
Tula Arsenal
1:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 4. detsember 2016
15:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Groznõi Terek
Laupäev, 3. detsember 2016
13:00
Moskva CSKA
4:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
FK Rostov
0:0
Peterburi Zenit
Neljapäev, 1. detsember 2016
17:00
Samara Krõlja Sovetov
4:0
Moskva Spartak
17:00
Groznõi Terek
2:1
FK Krasnodar
18:30
Tomski Tom
1:6
Moskva Lokomotiv
19:30
Mahhatškala Anži
3:1
Permi Amkar
Kolmapäev, 30. november 2016
16:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Rostov
18:00
Kaasani Rubin
1:0
Tula Arsenal
18:30
Peterburi Zenit
2:0
Ufa
18:30
Moskva CSKA
2:0
FK Orenburg
Pühapäev, 27. november 2016
13:00
Samara Krõlja Sovetov
3:0
Tomski Tom
15:30
FK Rostov
2:0
Mahhatškala Anži
18:00
FK Krasnodar
2:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 26. november 2016
10:30
Permi Amkar
1:0
Tula Arsenal
13:00
Moskva CSKA
0:0
Kaasani Rubin
16:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Jekaterinburgi Ural
17:00
Groznõi Terek
0:1
Moskva Spartak
Reede, 25. november 2016
16:00
Ufa
1:0
FK Orenburg
Esmaspäev, 21. november 2016
18:00
Groznõi Terek
0:0
Tomski Tom
Pühapäev, 20. november 2016
13:30
FK Krasnodar
3:0
Jekaterinburgi Ural
16:00
Moskva Spartak
1:0
Permi Amkar
18:30
Peterburi Zenit
3:1
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 19. november 2016
13:30
FK Orenburg
1:1
Moskva Lokomotiv
16:00
Mahhatškala Anži
0:1
Ufa
Reede, 18. november 2016
18:00
Tula Arsenal
0:1
Moskva CSKA
18:30
Kaasani Rubin
0:0
FK Rostov
Pühapäev, 6. november 2016
13:30
Moskva CSKA
2:2
Permi Amkar
16:00
Groznõi Terek
2:1
Peterburi Zenit
16:00
FK Rostov
4:1
Tula Arsenal
18:30
FK Krasnodar
3:3
FK Orenburg
Laupäev, 5. november 2016
10:00
Tomski Tom
0:1
Moskva Spartak
12:30
Ufa
2:3
Kaasani Rubin
15:00
Samara Krõlja Sovetov
2:2
Jekaterinburgi Ural
17:30
Moskva Lokomotiv
4:0
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 31. oktoober 2016
16:00
FK Orenburg
1:0
Samara Krõlja Sovetov
18:30
Kaasani Rubin
2:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 30. oktoober 2016
11:00
Jekaterinburgi Ural
1:4
Groznõi Terek
13:30
Tula Arsenal
0:2
Ufa
16:00
Peterburi Zenit
1:0
Tomski Tom
18:30
Mahhatškala Anži
0:0
FK Krasnodar
Laupäev, 29. oktoober 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
FK Rostov
18:00
Moskva Spartak
3:1
Moskva CSKA
Esmaspäev, 24. oktoober 2016
19:30
Peterburi Zenit
1:0
FK Orenburg
Pühapäev, 23. oktoober 2016
16:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Moskva CSKA
19:00
FK Krasnodar
1:0
Permi Amkar
Laupäev, 22. oktoober 2016
12:00
Tomski Tom
0:3
Mahhatškala Anži
14:30
Ufa
0:0
FK Rostov
17:00
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva Spartak
19:30
Groznõi Terek
3:1
Kaasani Rubin
Reede, 21. oktoober 2016
18:00
Samara Krõlja Sovetov
1:1
Tula Arsenal
Esmaspäev, 17. oktoober 2016
19:30
Mahhatškala Anži
0:0
Groznõi Terek
Pühapäev, 16. oktoober 2016
14:00
Jekaterinburgi Ural
0:2
Peterburi Zenit
16:30
FK Orenburg
3:1
Tomski Tom
19:00
Tula Arsenal
0:0
FK Krasnodar
Laupäev, 15. oktoober 2016
14:30
Permi Amkar
0:0
Moskva Lokomotiv
17:00
Kaasani Rubin
3:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Moskva Spartak
1:0
FK Rostov
Reede, 14. oktoober 2016
19:30
Moskva CSKA
1:0
Ufa
Pühapäev, 2. oktoober 2016
14:00
Ufa
1:1
Permi Amkar
16:30
Peterburi Zenit
4:2
Moskva Spartak
19:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
21:30
FK Rostov
2:0
Moskva CSKA
Laupäev, 1. oktoober 2016
12:00
Tomski Tom
1:1
Jekaterinburgi Ural
14:30
Samara Krõlja Sovetov
2:1
Mahhatškala Anži
17:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Tula Arsenal
19:30
Groznõi Terek
2:1
FK Orenburg
Esmaspäev, 26. september 2016
17:00
Permi Amkar
0:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Kaasani Rubin
2:1
Tomski Tom
Pühapäev, 25. september 2016
12:00
FK Orenburg
0:1
Jekaterinburgi Ural
14:30
Tula Arsenal
0:0
Groznõi Terek
17:00
Moskva Spartak
0:1
Ufa
19:30
Mahhatškala Anži
2:2
Peterburi Zenit
Laupäev, 24. september 2016
17:00
Moskva CSKA
1:1
FK Krasnodar
21:30
FK Rostov
1:0
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 19. september 2016
19:30
Peterburi Zenit
4:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 18. september 2016
17:15
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva CSKA
20:00
FK Krasnodar
2:1
FK Rostov
Laupäev, 17. september 2016
14:00
Tomski Tom
1:0
Tula Arsenal
16:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Mahhatškala Anži
19:00
Groznõi Terek
1:3
Permi Amkar
19:00
Moskva Lokomotiv
0:1
Ufa
Reede, 16. september 2016
17:00
FK Orenburg
1:3
Moskva Spartak
Esmaspäev, 12. september 2016
19:30
Kaasani Rubin
3:1
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 11. september 2016
14:00
Ufa
0:0
FK Krasnodar
16:30
Moskva Spartak
1:0
Moskva Lokomotiv
19:00
Tula Arsenal
0:5
Peterburi Zenit
Laupäev, 10. september 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
Tomski Tom
18:00
FK Orenburg
0:0
Mahhatškala Anži
20:30
Moskva CSKA
3:0
Groznõi Terek
Reede, 9. september 2016
20:00
FK Rostov
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 28. august 2016
17:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Tula Arsenal
19:15
Groznõi Terek
2:1
FK Rostov
19:15
FK Krasnodar
1:2
Moskva Lokomotiv
21:30
Mahhatškala Anži
0:2
Moskva Spartak
Laupäev, 27. august 2016
13:00
FK Orenburg
1:1
Kaasani Rubin
15:30
Tomski Tom
0:1
Moskva CSKA
18:00
Peterburi Zenit
3:0
Permi Amkar
Reede, 26. august 2016
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Ufa
Esmaspäev, 22. august 2016
19:30
Tula Arsenal
0:0
FK Orenburg
Pühapäev, 21. august 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Moskva Spartak
2:0
FK Krasnodar
20:30
Moskva Lokomotiv
0:0
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 20. august 2016
14:30
Ufa
1:3
Groznõi Terek
17:00
Peterburi Zenit
1:1
Moskva CSKA
21:30
FK Rostov
3:0
Tomski Tom
Reede, 19. august 2016
19:30
Kaasani Rubin
1:2
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 15. august 2016
17:30
FK Orenburg
0:0
Permi Amkar
Pühapäev, 14. august 2016
15:30
Tomski Tom
1:0
Ufa
20:00
Mahhatškala Anži
1:0
Tula Arsenal
20:30
Groznõi Terek
1:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 13. august 2016
15:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva CSKA
18:00
Samara Krõlja Sovetov
1:1
FK Krasnodar
20:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Spartak
Reede, 12. august 2016
19:30
Peterburi Zenit
3:2
FK Rostov