Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 5. detsember 2016
12:00
Ufa
1:0
Tomski Tom
13:00
Permi Amkar
3:0
FK Orenburg
18:00
FK Krasnodar
1:1
Samara Krõlja Sovetov
18:30
Moskva Spartak
2:1
Kaasani Rubin
18:30
Tula Arsenal
1:0
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 4. detsember 2016
15:00
Moskva Lokomotiv
2:0
Groznõi Terek
Laupäev, 3. detsember 2016
13:00
Moskva CSKA
4:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
FK Rostov
0:0
Peterburi Zenit
Neljapäev, 1. detsember 2016
17:00
Samara Krõlja Sovetov
4:0
Moskva Spartak
17:00
Groznõi Terek
2:1
FK Krasnodar
18:30
Tomski Tom
1:6
Moskva Lokomotiv
19:30
Mahhatškala Anži
3:1
Permi Amkar
Kolmapäev, 30. november 2016
16:00
Jekaterinburgi Ural
1:0
FK Rostov
18:00
Kaasani Rubin
1:0
Tula Arsenal
18:30
Peterburi Zenit
2:0
Ufa
18:30
Moskva CSKA
2:0
FK Orenburg
Pühapäev, 27. november 2016
13:00
Samara Krõlja Sovetov
3:0
Tomski Tom
15:30
FK Rostov
2:0
Mahhatškala Anži
18:00
FK Krasnodar
2:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 26. november 2016
10:30
Permi Amkar
1:0
Tula Arsenal
13:00
Moskva CSKA
0:0
Kaasani Rubin
16:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Jekaterinburgi Ural
17:00
Groznõi Terek
0:1
Moskva Spartak
Reede, 25. november 2016
16:00
Ufa
1:0
FK Orenburg
Esmaspäev, 21. november 2016
18:00
Groznõi Terek
0:0
Tomski Tom
Pühapäev, 20. november 2016
13:30
FK Krasnodar
3:0
Jekaterinburgi Ural
16:00
Moskva Spartak
1:0
Permi Amkar
18:30
Peterburi Zenit
3:1
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 19. november 2016
13:30
FK Orenburg
1:1
Moskva Lokomotiv
16:00
Mahhatškala Anži
0:1
Ufa
Reede, 18. november 2016
18:00
Tula Arsenal
0:1
Moskva CSKA
18:30
Kaasani Rubin
0:0
FK Rostov
Pühapäev, 6. november 2016
13:30
Moskva CSKA
2:2
Permi Amkar
16:00
Groznõi Terek
2:1
Peterburi Zenit
16:00
FK Rostov
4:1
Tula Arsenal
18:30
FK Krasnodar
3:3
FK Orenburg
Laupäev, 5. november 2016
10:00
Tomski Tom
0:1
Moskva Spartak
12:30
Ufa
2:3
Kaasani Rubin
15:00
Samara Krõlja Sovetov
2:2
Jekaterinburgi Ural
17:30
Moskva Lokomotiv
4:0
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 31. oktoober 2016
16:00
FK Orenburg
1:0
Samara Krõlja Sovetov
18:30
Kaasani Rubin
2:0
Moskva Lokomotiv
Pühapäev, 30. oktoober 2016
11:00
Jekaterinburgi Ural
1:4
Groznõi Terek
13:30
Tula Arsenal
0:2
Ufa
16:00
Peterburi Zenit
1:0
Tomski Tom
18:30
Mahhatškala Anži
0:0
FK Krasnodar
Laupäev, 29. oktoober 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
FK Rostov
18:00
Moskva Spartak
3:1
Moskva CSKA
Esmaspäev, 24. oktoober 2016
19:30
Peterburi Zenit
1:0
FK Orenburg
Pühapäev, 23. oktoober 2016
16:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Moskva CSKA
19:00
FK Krasnodar
1:0
Permi Amkar
Laupäev, 22. oktoober 2016
12:00
Tomski Tom
0:3
Mahhatškala Anži
14:30
Ufa
0:0
FK Rostov
17:00
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva Spartak
19:30
Groznõi Terek
3:1
Kaasani Rubin
Reede, 21. oktoober 2016
18:00
Samara Krõlja Sovetov
1:1
Tula Arsenal
Esmaspäev, 17. oktoober 2016
19:30
Mahhatškala Anži
0:0
Groznõi Terek
Pühapäev, 16. oktoober 2016
14:00
Jekaterinburgi Ural
0:2
Peterburi Zenit
16:30
FK Orenburg
3:1
Tomski Tom
19:00
Tula Arsenal
0:0
FK Krasnodar
Laupäev, 15. oktoober 2016
14:30
Permi Amkar
0:0
Moskva Lokomotiv
17:00
Kaasani Rubin
3:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Moskva Spartak
1:0
FK Rostov
Reede, 14. oktoober 2016
19:30
Moskva CSKA
1:0
Ufa
Pühapäev, 2. oktoober 2016
14:00
Ufa
1:1
Permi Amkar
16:30
Peterburi Zenit
4:2
Moskva Spartak
19:00
FK Krasnodar
1:0
Kaasani Rubin
21:30
FK Rostov
2:0
Moskva CSKA
Laupäev, 1. oktoober 2016
12:00
Tomski Tom
1:1
Jekaterinburgi Ural
14:30
Samara Krõlja Sovetov
2:1
Mahhatškala Anži
17:00
Moskva Lokomotiv
1:1
Tula Arsenal
19:30
Groznõi Terek
2:1
FK Orenburg
Esmaspäev, 26. september 2016
17:00
Permi Amkar
0:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
Kaasani Rubin
2:1
Tomski Tom
Pühapäev, 25. september 2016
12:00
FK Orenburg
0:1
Jekaterinburgi Ural
14:30
Tula Arsenal
0:0
Groznõi Terek
17:00
Moskva Spartak
0:1
Ufa
19:30
Mahhatškala Anži
2:2
Peterburi Zenit
Laupäev, 24. september 2016
17:00
Moskva CSKA
1:1
FK Krasnodar
21:30
FK Rostov
1:0
Moskva Lokomotiv
Esmaspäev, 19. september 2016
19:30
Peterburi Zenit
4:1
Kaasani Rubin
Pühapäev, 18. september 2016
17:15
Samara Krõlja Sovetov
1:2
Moskva CSKA
20:00
FK Krasnodar
2:1
FK Rostov
Laupäev, 17. september 2016
14:00
Tomski Tom
1:0
Tula Arsenal
16:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Mahhatškala Anži
19:00
Groznõi Terek
1:3
Permi Amkar
19:00
Moskva Lokomotiv
0:1
Ufa
Reede, 16. september 2016
17:00
FK Orenburg
1:3
Moskva Spartak
Esmaspäev, 12. september 2016
19:30
Kaasani Rubin
3:1
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 11. september 2016
14:00
Ufa
0:0
FK Krasnodar
16:30
Moskva Spartak
1:0
Moskva Lokomotiv
19:00
Tula Arsenal
0:5
Peterburi Zenit
Laupäev, 10. september 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
Tomski Tom
18:00
FK Orenburg
0:0
Mahhatškala Anži
20:30
Moskva CSKA
3:0
Groznõi Terek
Reede, 9. september 2016
20:00
FK Rostov
2:1
Samara Krõlja Sovetov
Pühapäev, 28. august 2016
17:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Tula Arsenal
19:15
Groznõi Terek
2:1
FK Rostov
19:15
FK Krasnodar
1:2
Moskva Lokomotiv
21:30
Mahhatškala Anži
0:2
Moskva Spartak
Laupäev, 27. august 2016
13:00
FK Orenburg
1:1
Kaasani Rubin
15:30
Tomski Tom
0:1
Moskva CSKA
18:00
Peterburi Zenit
3:0
Permi Amkar
Reede, 26. august 2016
18:30
Samara Krõlja Sovetov
0:1
Ufa
Esmaspäev, 22. august 2016
19:30
Tula Arsenal
0:0
FK Orenburg
Pühapäev, 21. august 2016
15:30
Permi Amkar
1:0
Jekaterinburgi Ural
18:00
Moskva Spartak
2:0
FK Krasnodar
20:30
Moskva Lokomotiv
0:0
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 20. august 2016
14:30
Ufa
1:3
Groznõi Terek
17:00
Peterburi Zenit
1:1
Moskva CSKA
21:30
FK Rostov
3:0
Tomski Tom
Reede, 19. august 2016
19:30
Kaasani Rubin
1:2
Mahhatškala Anži
Esmaspäev, 15. august 2016
17:30
FK Orenburg
0:0
Permi Amkar
Pühapäev, 14. august 2016
15:30
Tomski Tom
1:0
Ufa
20:00
Mahhatškala Anži
1:0
Tula Arsenal
20:30
Groznõi Terek
1:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 13. august 2016
15:30
Jekaterinburgi Ural
0:1
Moskva CSKA
18:00
Samara Krõlja Sovetov
1:1
FK Krasnodar
20:30
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Spartak
Reede, 12. august 2016
19:30
Peterburi Zenit
3:2
FK Rostov
Esmaspäev, 8. august 2016
19:30
Moskva Spartak
1:0
Samara Krõlja Sovetov
19:30
FK Krasnodar
4:0
Groznõi Terek
Pühapäev, 7. august 2016
14:00
FK Orenburg
0:1
Moskva CSKA
16:30
Permi Amkar
2:0
Mahhatškala Anži
19:00
Moskva Lokomotiv
2:2
Tomski Tom
21:30
FK Rostov
0:0
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 6. august 2016
17:00
Ufa
0:0
Peterburi Zenit
19:30
Tula Arsenal
1:0
Kaasani Rubin
Esmaspäev, 1. august 2016
19:30
Kaasani Rubin
0:0
Permi Amkar
19:30
FK Krasnodar
3:0
Tomski Tom
Pühapäev, 31. juuli 2016
15:30
Jekaterinburgi Ural
2:0
Ufa
18:00
Moskva Spartak
4:0
Tula Arsenal
20:30
Groznõi Terek
1:0
Samara Krõlja Sovetov
Laupäev, 30. juuli 2016
17:30
Peterburi Zenit
0:0
Moskva Lokomotiv
20:00
Mahhatškala Anži
0:0
Moskva CSKA
21:00
FK Rostov
1:0
FK Orenburg
MÄNGUKAVA
Reede, 3. märts 2017
18:00
Tomski Tom
vs
FK Rostov
Laupäev, 4. märts 2017
13:00
FK Orenburg
vs
Tula Arsenal
15:30
Moskva CSKA
vs
Peterburi Zenit
Pühapäev, 5. märts 2017
10:30
Jekaterinburgi Ural
vs
Permi Amkar
13:00
Samara Krõlja Sovetov
vs
Moskva Lokomotiv
15:30
FK Krasnodar
vs
Moskva Spartak
18:00
Groznõi Terek
vs
Ufa
Esmaspäev, 6. märts 2017
18:30
Mahhatškala Anži
vs
Kaasani Rubin
RANIERI PIDU SAI LÄBI
AMETLIK: Ranieri sai sule sappa!
HOOAJA EELVAATED
TÄHTSAD UUDISED PREMIUM LIIGAST
RISTNURK
VIIMASED PILDIGALERIID
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
36
24
8
4
74:33
80
2.
36
24
6
6
77:30
78
3.
36
22
9
5
70:28
75
4.
36
21
10
5
96:31
73
5.
36
14
9
13
65:55
51
6.
36
14
6
16
58:61
48
7.
36
12
5
19
43:65
41
8.
36
11
8
17
60:68
41
9.
36
5
2
29
24:98
17
10.
36
0
3
33
15:113
3
HÄÄLETUS
Kuidas läheb Paide Linnameeskonnal uuel hooajal Premium liigas?
11%
42%
21%
12%
6%
3%
5%
PREMIUM LIIGA TALVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK