Meistriliiga › Mängud

TULEMUSED
Esmaspäev, 18. september 2017
19:30
Moskva Lokomotiv
0:1
Permi Amkar
20:00
Peterburi Zenit
3:0
Ufa
Pühapäev, 17. september 2017
11:00
FK SKA-Habarovsk
2:2
Groznõi Ahmat
13:00
FK Tosno
2:2
Moskva Spartak
16:30
Kaasani Rubin
0:1
Jekaterinburgi Ural
Laupäev, 16. september 2017
16:30
Moskva CSKA
2:0
FK Rostov
19:00
Mahhatškala Anži
1:5
FK Krasnodar
Reede, 15. september 2017
19:30
Tula Arsenal
1:0
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 11. september 2017
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
FK SKA-Habarovsk
Pühapäev, 10. september 2017
14:00
Moskva Dinamo
0:0
Peterburi Zenit
16:30
Ufa
0:1
FK Krasnodar
19:00
Groznõi Ahmat
1:1
Moskva Lokomotiv
Laupäev, 9. september 2017
14:00
FK Tosno
2:2
Mahhatškala Anži
16:30
FK Rostov
2:2
Tula Arsenal
19:00
Moskva Spartak
1:0
Kaasani Rubin
Reede, 8. september 2017
17:30
Permi Amkar
0:1
Moskva CSKA
Pühapäev, 27. august 2017
11:00
FK SKA-Habarovsk
0:0
Moskva Spartak
17:30
Moskva CSKA
0:1
Groznõi Ahmat
20:00
FK Krasnodar
2:0
Moskva Dinamo
20:00
Peterburi Zenit
0:0
FK Rostov
Laupäev, 26. august 2017
15:00
Tula Arsenal
0:1
Permi Amkar
17:30
Kaasani Rubin
1:0
FK Tosno
20:00
Moskva Lokomotiv
2:1
Jekaterinburgi Ural
Reede, 25. august 2017
20:00
Mahhatškala Anži
1:0
Ufa
Esmaspäev, 21. august 2017
20:00
Groznõi Ahmat
1:2
Tula Arsenal
Pühapäev, 20. august 2017
15:00
Permi Amkar
0:1
Peterburi Zenit
17:30
Moskva Dinamo
1:1
Ufa
20:00
FK Rostov
0:0
FK Krasnodar
Laupäev, 19. august 2017
15:00
Jekaterinburgi Ural
0:0
Moskva CSKA
17:30
Moskva Spartak
3:4
Moskva Lokomotiv
20:00
Kaasani Rubin
6:0
Mahhatškala Anži
Reede, 18. august 2017
19:30
FK Tosno
0:0
FK SKA-Habarovsk
Esmaspäev, 14. august 2017
19:30
Tula Arsenal
2:2
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 13. august 2017
11:00
FK SKA-Habarovsk
1:1
Kaasani Rubin
17:30
Moskva Lokomotiv
0:2
FK Tosno
20:00
Peterburi Zenit
4:0
Groznõi Ahmat
20:00
FK Krasnodar
1:1
Permi Amkar
Laupäev, 12. august 2017
15:00
Ufa
1:4
FK Rostov
17:30
Moskva CSKA
2:1
Moskva Spartak
20:00
Mahhatškala Anži
1:3
Moskva Dinamo
Neljapäev, 10. august 2017
20:00
Groznõi Ahmat
2:3
FK Krasnodar
Kolmapäev, 9. august 2017
17:30
Jekaterinburgi Ural
1:1
Peterburi Zenit
19:30
Moskva Spartak
2:0
Tula Arsenal
20:00
Kaasani Rubin
1:1
Moskva Lokomotiv
20:00
FK Tosno
1:2
Moskva CSKA
20:00
FK Rostov
1:0
Moskva Dinamo
Teisipäev, 8. august 2017
11:00
FK SKA-Habarovsk
2:0
Mahhatškala Anži
17:30
Permi Amkar
0:0
Ufa
Pühapäev, 6. august 2017
15:00
Tula Arsenal
1:2
FK Tosno
17:30
Moskva CSKA
1:2
Kaasani Rubin
20:00
FK Krasnodar
1:1
Jekaterinburgi Ural
20:00
Peterburi Zenit
5:1
Moskva Spartak
Laupäev, 5. august 2017
15:00
Ufa
3:2
Groznõi Ahmat
17:30
Moskva Dinamo
3:0
Permi Amkar
20:00
Moskva Lokomotiv
1:0
FK SKA-Habarovsk
Reede, 4. august 2017
20:00
Mahhatškala Anži
0:1
FK Rostov
Esmaspäev, 31. juuli 2017
19:30
Moskva Spartak
2:0
FK Krasnodar
Pühapäev, 30. juuli 2017
15:00
Permi Amkar
0:1
FK Rostov
17:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Mahhatškala Anži
20:00
FK Tosno
0:1
Peterburi Zenit
Laupäev, 29. juuli 2017
15:00
Moskva CSKA
2:0
FK SKA-Habarovsk
15:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
Ufa
17:30
Kaasani Rubin
2:1
Tula Arsenal
20:00
Groznõi Ahmat
2:0
Moskva Dinamo
Esmaspäev, 24. juuli 2017
19:30
Tula Arsenal
1:0
FK SKA-Habarovsk
Pühapäev, 23. juuli 2017
15:00
Ufa
0:0
Moskva Spartak
17:30
Moskva Dinamo
0:1
Jekaterinburgi Ural
20:00
FK Rostov
0:1
Groznõi Ahmat
Laupäev, 22. juuli 2017
17:30
Peterburi Zenit
2:1
Kaasani Rubin
20:00
FK Krasnodar
2:0
FK Tosno
Reede, 21. juuli 2017
19:30
Mahhatškala Anži
1:0
Permi Amkar
19:30
Moskva CSKA
1:3
Moskva Lokomotiv
Teisipäev, 18. juuli 2017
19:30
Moskva Lokomotiv
1:0
Tula Arsenal
19:30
Moskva Dinamo
2:2
Moskva Spartak
Pühapäev, 16. juuli 2017
11:00
FK SKA-Habarovsk
0:2
Peterburi Zenit
17:30
Kaasani Rubin
1:2
FK Krasnodar
21:30
Groznõi Ahmat
1:0
Permi Amkar
Laupäev, 15. juuli 2017
15:00
Jekaterinburgi Ural
1:1
FK Rostov
17:30
FK Tosno
0:1
Ufa
20:00
Mahhatškala Anži
1:3
Moskva CSKA
MÄNGUKAVA
Laupäev, 23. september 2017
16:30
Moskva Dinamo
vs
Moskva CSKA
19:00
Moskva Spartak
vs
Mahhatškala Anži
Pühapäev, 24. september 2017
11:30
Ufa
vs
Tula Arsenal
14:00
Jekaterinburgi Ural
vs
FK Tosno
16:30
FK Rostov
vs
Moskva Lokomotiv
19:00
FK Krasnodar
vs
Peterburi Zenit
Esmaspäev, 25. september 2017
17:00
Permi Amkar
vs
FK SKA-Habarovsk
19:30
Groznõi Ahmat
vs
Kaasani Rubin
Reede, 29. september 2017
19:30
Tula Arsenal
vs
FK Krasnodar
Laupäev, 30. september 2017
11:30
FK SKA-Habarovsk
vs
FK Rostov
14:00
FK Tosno
vs
Groznõi Ahmat
16:30
Kaasani Rubin
vs
Permi Amkar
16:30
Moskva Spartak
vs
Jekaterinburgi Ural
Pühapäev, 1. oktoober 2017
14:00
Moskva CSKA
vs
Ufa
16:30
Moskva Lokomotiv
vs
Moskva Dinamo
19:00
Mahhatškala Anži
vs
Peterburi Zenit
Reede, 13. oktoober 2017
19:30
Groznõi Ahmat
vs
Moskva Spartak
Laupäev, 14. oktoober 2017
14:00
Moskva Dinamo
vs
FK SKA-Habarovsk
16:30
Jekaterinburgi Ural
vs
Mahhatškala Anži
19:00
FK Krasnodar
vs
Moskva CSKA
Pühapäev, 15. oktoober 2017
14:00
Ufa
vs
Moskva Lokomotiv
16:30
FK Rostov
vs
Kaasani Rubin
19:00
Peterburi Zenit
vs
Tula Arsenal
Esmaspäev, 16. oktoober 2017
17:30
Permi Amkar
vs
FK Tosno
Laupäev, 21. oktoober 2017
11:30
FK SKA-Habarovsk
vs
Ufa
14:00
FK Tosno
vs
FK Rostov
16:30
Kaasani Rubin
vs
Moskva Dinamo
19:00
Moskva Spartak
vs
Permi Amkar
Pühapäev, 22. oktoober 2017
14:00
Jekaterinburgi Ural
vs
Groznõi Ahmat
16:30
Moskva CSKA
vs
Peterburi Zenit
19:00
Mahhatškala Anži
vs
Tula Arsenal
Esmaspäev, 23. oktoober 2017
19:30
Moskva Lokomotiv
vs
FK Krasnodar
ESILIIGA TELEMÄNG
VÄLISMAA ERILUGU
Mallorca matadoori tähtedesse kirjutatud tõus
OLULIST EESTIST JA MUJALT
EILE VÄLJAS
REKLAAM
RISTNURK
PREMIUM LIIGA
Koht
Võistkond
M
V
V
K
VV
P
1.
30
24
4
2
84:25
76
2.
30
21
7
2
90:17
70
3.
30
20
5
5
77:24
65
4.
30
18
4
8
91:36
58
5.
30
11
5
14
41:46
38
6.
30
8
6
16
41:66
30
7.
30
7
9
14
34:52
30
8.
30
6
7
17
34:77
25
9.
30
7
3
20
28:79
24
10.
30
2
2
26
23:121
8
VIIMASED PILDIGALERIID
ESILIIGA OTSEÜLEKANDED

Soccernet.ee näitab sel hooajal kokku 31 otseülekannet Esiliiga mängudest - ikka neljapäeviti kell 19!

PREMIUM LIIGA SUVISED LIIKUMISED

Premium liigas aset leidnud üleminekuid ja nendega seotud kuulujutte saad vaadata SIIT.

MENÜÜ
 
KESKKONNAD
FACEBOOK