Laupäev, 22. september 2012
16:48
Kristjan Remmelkoor: Tere, vähem kui 15 minutit jääb veel kannatada Meistriliiga 30. vooru õhtuste mängude ootuses.
16:51
Kristjan Remmelkoor: Tallinnas lähevad huvitaval kombel vastamisi meeskonnad, kellest üks pole 18 liigamängu järjest kaotanud ja teine pole 17 liigamängu järjest võitnud. Kui Tallinna Kalev nüüd Nõmme Kalju alistaks, oleks tegu päris korraliku üllatusega.
16:52
Kristjan Remmelkoor: Samamoodi on ka Tartus toimuvas mängus Tallinna Flora ülisuureks favoriidiks, kui arvestada tabeliseisu ja seniseid omavahelisi mänge.
16:53
Kristjan Remmelkoor: Narva Trans peaks muidu Kuressaares ka selgeks soosikuks olema, kuid viimased esitused on Transil olnud väga nutused.
17:00
Kristjan Remmelkoor: Tallinnas on publikut sadakond, neist suur osa on Kalju fännid. Ilm on pilves, aga tuuletu, hea jalgpalliilm.
17:00
Kristjan Remmelkoor: Mängud järjest nüüd algavad.
17:03
Kristjan Remmelkoor: Kuressaares on publikut umbes 40.
17:04
Kristjan Remmelkoor: Hea uudis on see, et siiski saame ka Kuressaarest veidi eksklusiivset infot pakkuda.
17:04
Külastaja m13 kommentaar
kus reporterid olemas on?
17:05
Kristjan Remmelkoor: Tallinnas ja Tartus. Aga mingil määral laekub infot ka Viljandist ja Kuressaarest.
17:06
Külastaja Meintz kommentaar
17:08
Kristjan Remmelkoor: Pall käis korraks Tallinna Kalevi väravajoone lähistel, aga keegi löögini ei jõudnud. Teises väljaku otsas Kase pealöök ei kujutanud endast ohtu. Esimestel minutitel on Kalev Kaljuga päris hästi hakkama saanud, ei ole surve alla jäänud.
17:10
Kristjan Remmelkoor: Eelmises voorus värava löönud George Cole kuulub esmakordselt Meistriliigas algkoosseisu. Ta tegutseb keskväljal Hidetoshi Wakui kõrval.
17:13
Kristjan Remmelkoor: Tammeka ja Flora mängus pole kumbki korraliku pealelöögini jõudnud. Nimo võitis vahepeal keskväljal palli ja proovis 40 meetri pealt väravavahti üllatada, aga löök ebaõnnestus.
17:13
Kristjan Remmelkoor: Nüüd lõi Luts peaga posti! Aga vist vilistati ka suluseis.
17:13
Kristjan Remmelkoor: Flora otsib seda väravat rohkem, aga ka Tammeka on mängus sees ja on ühe nurgalöögi teeninud.
17:17
Kristjan Remmelkoor: Trans on löögiga 20 meetri pealt latti riivanud. Kuressaare poolelt on Könninge löönud viiekasti joonelt pärast tsenderdust ülepuusalöögi üle värava.
17:18
Kristjan Remmelkoor: HoiatusKaspar Kaldojale kollane kaart.
17:20
Kristjan Remmelkoor: Kalju sai vahepeal surve peale ja teenis järjest nurgalööke. 11. minutil tsenderdati tahaposti, Neemelo ja Bärengrub said järjest peaga löögile, värav oli lähedal, aga siiski väravat ei tulnud.
17:21
Kristjan Remmelkoor: Nüüd nurgalöögist Melts tsenderdas, Neemelo suunas peaga palli väravasse, aga vilistati viga.
17:21
Külastaja juks kommentaar
... ja kaldoja mängib meil millises meeskonnas ???
17:21
Kristjan Remmelkoor: Tammekas.
17:21
Kristjan Remmelkoor: Cole sai terava nurga alt löögile, aga väravavaht suutis tõrjuda.
17:22
Kristjan Remmelkoor: Ühesõnaga Kalju on suutnud väravavõimalusi tekitama hakata. Kui nii jätkub, siis ei ole värav enam kaugel.
17:23
Kristjan Remmelkoor: HoiatusFlora poolelt on Kams ja Luts saanud kollase. Neist viimane peab seetõttu järgmise kohtumise Levadia vastu vahele jätma.
17:24
paljud live jälgivad? ja palju tartus publikut?
17:24
Külastaja Pealtvaataja kommentaar
Kristjan, kas Paidest on ka infi>
17:24
Külastaja tomy06 kommentaar
Milline mängpilt on Kuressaares ja Viljandis?
17:24
Külastaja bussijuht kommentaar
sain ma enne õigesti aru et homme toimub soccernetil 2 LIVE´i: 1 mängust Liverpool - ManU ja teine mängust City - Arsenal ?
17:25
Kristjan Remmelkoor: Umbes 200 pealtvaatajat on Tartus.
17:26
Kristjan Remmelkoor: Flora fänne on kümmekond ehk rohkem kui Tammeka fänne.
17:27
Kristjan Remmelkoor: Flora tegi esimese korraliku pealelöögi, mis luges ka. Beglarišvili vist lõi peaga kastist kaarpalli üle värava.
17:27
Tammeka fännindus on üldse väga mannetuks koos Tammeka mannetu hooajaga jäänud.
17:27
Külastaja AuOhUh kommentaar
Kuidas julgeb herr Remmelkoor "liigitada" tavakodanike riietuses inimesed koheselt mitte-fännideks?
17:28
Kristjan Remmelkoor: VahetusKägo välja, Eduard Ratnikov sisse. 25. minutil. Tundus, et pisivigastusega oli tegemist.
17:29
Kristjan Remmelkoor: Ratnikov sai kohe oma esimese puutega nurgalöögist jalaga löögile. Korner määrati aga millegipärast kordamisele ning uuesti antud nurgalöögist sai taas Ratnikov löögile, sedakorda peaga ja lõi üle.
17:29
Kristjan Remmelkoor: Alijevi pealelöök lendas valelt poolt küljevõrku.
17:29
Külastaja Saviaar ise kommentaar
Mis mõttes pealelöök luges,ei ole kuulnud,et pealelöökide eest punkte saadakse??? Loevad ju vaid väravad
17:29
räägi nüüd Kure mängust
17:30
Kristjan Remmelkoor: Narva domineerib Kuressaares.
17:33
Kristjan Remmelkoor: Ühel Transi kontrarünnakul lõi Ivanov viiekastijoone juures pallist täitsa mööda. 35 meetri pealt lõi Bukatkin löögi, mis oli langemas lati alla, aga Lavrentjev lükkas palli üle värava. Gussev on ka 2-3 korda löögile saanud. Kuressaarel on olnud ka paar võimalust, neist ühes olukorras lõi Tikerberi napilt mööda.
17:33
Külastaja dareth kommentaar
Kas Tammeka live'i heli on kellelgi veel (peale minu) aeg-ajalt vussis?
17:34
Kristjan Remmelkoor: HoiatusE. Ratnikov võttis palli kätte nagu korvpalli ja sai rumala kollase kaardi.
17:34
Külastaja raika kommentaar
Kalju on juhtima asunud? EJL-i koduleht seda vähemalt väidab.
17:34
Kristjan Remmelkoor: Nüüd parandas EJL-i koduleht oma vea, seis on igal pool endiselt 0:0.
17:35
Külastaja kris kommentaar
Äkki annad linki Tammeka live'ile ?
17:35
17:35
Kristjan, kas mingisugust infi Viljandist????
17:35
Külastaja junn kommentaar
Millal vana Ratnikov lõpuks kinga saab?
17:35
Tikenberi lõi mööda? kas on siis toimunud vahetus juba Kure ridades?
17:37
Kristjan Remmelkoor: Viljandis on pealtvaatajaid 40-50.
17:37
Külastaja Pall kommentaar
> võtan Tammeka live lahti > "TRA SITANE PEDERAST!!!" kõlab üle korteri
17:39
Kristjan Remmelkoor: Pall käib rohkem Paide väljakupoolel, aga viimasel viiel minutil on ka Paide ise mõningaid võimalusi tekitanud. Midagi väga ohtlikku siiski Viljandis juhtunud ei ole.
17:40
Kristjan Remmelkoor: HoiatusCole sai kollase kaardi poolkiirrünnaku mahavõtmise eest.
17:40
Kristjan Remmelkoor: Kalju omab kerget initsiatiivi, aga laussurvet ei ole. Jevdokimov ja Terehhov on poolohtlikud pealelöögid sooritanud.
17:41
Kristjan Remmelkoor: VahetusKaldoja välja, Naggel sisse.
17:41
Kristjan Remmelkoor: Kaldoja sai vigastada, praegu lonkab väljaku ääres.
17:43
Kristjan Remmelkoor: Flora on mõned ohtlikud pealelöögid sooritanud. Baranov sai kaks korda kastist löögile, aga mõlemal korral päästis Tammeka mees väravajoonelt (kusjuures erinev mees päästis erinevad löögid). Korralik buss oli väravajoonele ette pargitud.
17:44
Kristjan Remmelkoor: Mäng käib viimasel ajal praktiliselt vaid Tammeka väljakupoolel. Eks näis, kas avapoolaja lõpus ka värav tuleb.
17:45
Kristjan Remmelkoor: Neemelo lükkas pika palli peaga Jevdokimovile löögile, Kaljuste suutis tõrjuda, Neemelo ise jõudis viiekastis tagasipõrkunud pallini, aga lõi täiest jõust mööda.
17:46
Kristjan Remmelkoor: EemaldamineLuts sai teise kollase ja kokku punase kaardi!
17:46
Kristjan Remmelkoor: Mingit viga ei olnud, ilmselt on põhjuseks liigne seletamine.
17:47
Kristjan Remmelkoor: Esimene poolaeg lõppes.
17:47
Külastaja fdgf kommentaar
Kas kure mängu näeb ka kusagilt
17:47
Lutsule saksakeeli "auf wiedern´". Sai punase (kollane+kollane).
17:47
Külastaja tomm kommentaar
Lutus fucki näitamine jäi ilusti videole õnneks :)
17:47
Kristjan Remmelkoor: "Koju magama, koju magama!" hüüdsid Tammeka fännid Lutsule.
17:47
Luts mölises kohtunikuga, ei vaadanud otsust, vaid haaras palli - viskas audi. Olukorras kuulus pall tegelikult Tammekale.
17:48
Luts. HAHA. Kellel veel Flora mängijatest on kollase kaardi saamise korral võimalus jätta mäng Levadiaga vahele?Ning kes praeguse seisuga seda peale lutsu veel tegema peavad?
17:50
pange tähele ,mingi tammeka jalkavõlur saab ka punase!
17:50
No Luts on koguaeg psühho olnud
17:51
Kristjan Remmelkoor: Mängukeelu ohus on enne Levadia-mängu florakatest veel Andre Frolov, Karol Mets, Valeri Minkenen ja Albert Prosa.
17:53
Kellest Minkenen ei mängi täna
17:55
Kristjan Remmelkoor: Trans ikka domineeris Kuressaares ka poolaja lõpus. Aleksejev pääses peaga kaks korda viiekastist löögile, aga lõi pehmed löögid mööda. Ivanovi lähilöögi tõrjus Lavrentjev. Bukatkin lõi kaugelt alla posti kõrvale, aga ei saanud ka sisse. Kuresaarel oli üks ohtlik kontrarünnak, kus Könninge pääses üks-ühele, aga Prihhodko tuli hästi vastu vastu ja olukord lõppes vaid nurgalöögiga.
17:55
Külastaja rallikas kommentaar
Kõik mängud hetkel 0:0? See on küll midagi uut.
17:56
Kristjan Remmelkoor: Jah, arvatavasti lüüakse siis teisel poolajal palju väravaid.
17:56
PHuvitav kas Flora suudab korrata Sillamäe tänast saavutust, lüüa vähemuses olles värav.
17:59
Flora ,Kure,Kalju,Viljandi saavad suhkamisse täna!
17:59
to tony, esiteks oli Sillamäe juba tolleks hetkeks eduseisus, teiseks on Floral aega 45 minutit või pigem Tammekal 45 min vastupidamiseks, Sillamäe aga mängis vähemuses ainult mingi ca 30 minutit
18:00
Kristjan Remmelkoor: Teised poolajad algavad!
18:01
Kristjan Remmelkoor: VahetusPoolajal Beglarišvili välja, Mööl sisse.
18:02
Kristjan Remmelkoor: Värav Trans läks juhtima! Ivanov lõi karistuslöögi 22 meetri pealt üle müüri posti kõrvale!
18:04
Kristjan Remmelkoor: Värav1:0 Florale! Mašitšev tegi suurepärase eeltöö, lüpsis natuke ja murdis vasakult äärelt kasti, söötis karistusala joonele, Frolov oli seal üksi ja lõi parema jalaga vasakusse alumisse nurka! Väravavahil polnud midagi teha.
18:06
Kristjan Remmelkoor: VahetusVaheajal vahetati Quintieri sisse, Terehhov välja.
18:06
to bussijuht, tean vaatasin mängu TV6-st.
18:07
Kristjan Remmelkoor: Värav Transile 2:0! Ivanov lõi paremalt äärelt tulnud tsenderduse peaga väravasse!
18:07
Kristjan Remmelkoor: Ivanov kerkis sellega väravaküttide edetabelis ainuliidriks!
18:07
oi oi oi kedagi ootab esiliiga!
18:08
Paistab et Tammekal tuleb ikkagi Meistriliigaga hüvasti jätta.
18:09
Kristjan Remmelkoor: Flora mängib üliründavalt. Mašitšev pääses karistusala paremast nurgast löögile, aga hea purakas lendas poole meetri jagu üle.
18:10
Kure nüüd saab jälle korralikult kotid taha
18:10
Väga hambutu teine poolaeg senimaani Tammekalt. Lasevad üks mees r0hkem, aga ei 0le seda ühestki otsast veel tunda.
18:12
Kristjan Remmelkoor: Stüf lõi kaugelt kõrgelt üle värava, Koogas lõi karistuslöögist natuke mööda. E. Ratnikov sai peaga löögile tsenderdusest, aga löök ei tulnud väga tugev, Teleš püüdis. Kalju on endiselt ründavam, aga Kalev seisab väga südilt ega jää suure surve alla.
18:13
Kristjan Remmelkoor: VäravFlorale 2:0!
18:14
Kristjan Remmelkoor: Kams andis nurgalöögi, Palatu suunas tagantpostist peaga palli keskele ja penaltipunkti juurest Mets lõi ülepuusa ja Jürgensonist põrkas pall sisse!
18:14
Raul Ojassaar:  Ühesõnaga - kaitseliini värav :)
18:17
Kristjan Remmelkoor: Armean teenis kollase kaardi, millele järgnes karistuslöök, millest Bärengrub pääses ohtlikult löögile, aga löök suudeti blokeerida. Järgnes suur segadus, Kalju kahjuks vilistati viga, Kaljuste sai korraks vigastada. Cole vahetati välja, Ceesay sisse. Neemelo lõi järgmisel rünnakul peaga 7 meetri pealt üle värava, suht tormilised sündmused Kalevi staadionil.
18:18
Kristjan Remmelkoor: HoiatusIlves sai ohtliku mängu eest kollase kaardi.
18:18
Kristjan Remmelkoor: Trans kõigutab, Kuressaare ei saa oma mängu käima.
18:19
0:2 Tammeka poolt vaadatuna. Tundub, et see sats on ajalugu ja baibai ML.
18:19
Viljandist kuidagi ei ole uudiseid....
18:19
Sillamäe vs Levadia 1 poolaja saab siit alla laadida:https://docs.google.com/open?id=0B0F7I3EheGmkZmRxMTcyeXUzYTQ varsti tuleb teine poolaeg
18:19
Ma ei saa aru. Isegi pikka auti ei mõista Tammeka tüübid mängida. Tamm longib nagu poolsegane.
18:19
keegi kukub ikka kindlasti esiliigasse!
18:19
Jürgensonilt siis hooaja viies värav, 5 on ka teisel äärel kaitses mängival Kamsil.
18:20
Külastaja asd kommentaar
Meintz mis kvaliteet on ?
18:21
Kristjan Remmelkoor: Mašitšev lõi posti!
18:24
Kristjan Remmelkoor: Sai ise tagasipõrkunud palli ka, aga raskest asendist ja teine löök ei tulnud enam välja. Asi sai alguse sellest, et Naggel lõi pallist mööda, Flora pääses kolmekesi kahe vastu tulema. Tammekal on enne seda vahetult kasti joone tagant karistuslöök kasutada, mille Nimo lõi müürist mööda, aga nõrk löök Pedõki jaoks lihtne saak.
18:24
Tammeka duubel tahab järgmisel hooajal selle Tammeka "esinduse" kindlasti maapeale tuua. Sellise lonkimisega, uskuge mind, ei saa Tammeka I kordades isukamale ja paremini üksteist mõistvale Tammeka II-le vastu!
18:24
Külastaja ennustaja kommentaar
tartu jalkast lihtsalt kahju,lammutati see ära,kui ühendati merkuuriga,sakkige nüüd esiliigas
18:25
Kristjan Remmelkoor: HoiatusStüf võttis kiirrünnaku maha ja sai kollase kaardi.
18:25
Kristjan Remmelkoor: Värav 3:0 Florale!
18:26
Kristjan Remmelkoor: Mašitševi individuaalsest sooritusest. Triblas vasakul äärel ja lõi ettenurka.
18:27
Kristjan Remmelkoor: VäravIvanov lõi lähilöögi alla paremasse nurka ja vormistas oma kübaratriki! 3:0 Transile.
18:28
Kle AuOhUh ,kas sinu arust hakkavad mõlemad Tammekad ühes liigas mängim? Sa oled ikka soe peast!
18:28
AuOhUh-le: Duubel ei saa esindusmeeskonnaga samas liigas mängida. Kui Tammeka kukub, siis langetatakse ka duubel allapoole.
18:30
Kristjan Remmelkoor: Värav Goldberg viis Paide 64. minutil 1:0 juhtima ja kohe seejärel lõi nurgalöögist Voolaid 2:0.
18:32
Kristjan Remmelkoor: VahetusKalju viimane vahetus: Konsa sisse, Jevdokimov välja. Quintieri nihkus tagumiseks ründajaks, Konsa läks vasakule äärele. Quintieri sai kiirelt jalaga Meltsi tsenderdusest ka kastis löögile, aga lõi mööda.
18:32
Kristjan Remmelkoor: VäravKalev juhib 1:0! Kalju omavärav!
18:32
Kristjan Remmelkoor: Kallaste lõi omavärava.
18:33
Kristjan Remmelkoor: Kalevil oli läbisööt, Kallaste võitles ründajaga trahvikasti kaare juures, Kallaste lõi palli suure kaarega omaväravasse, Teleš oli väravast natuke väljas. Ei saa aru, mida Kallaste teha tahtis.
18:34
Kristjan Remmelkoor: Kalju oli närviliseks muutunud ja surus, aga jättis taha auke ja Kalev kasutas selle ära.
18:35
Tammeka I ja II ei kohtu omavahel. Kui Tammeka kukub esiliigasse ,siis duubel läheb automaatselt II liigasse.
18:36
Kristjan Remmelkoor: Kalju sai pikaks ajaks Kalevile surve peale, paremalt äärelt tuli tsenderdus, mille Konsa lõi jalaga võrku.
18:36
Külastaja Cooked kommentaar
Nii ruttu .DEi, hästi :D
18:36
tallinna inter juhib!? mis ime läbi!
18:37
Kristjan Remmelkoor: Nimol oli Flora kastis aega, et end korralikult löögile sättida, aga pehme plönn lendas vastu Flora kaitsja jalga.
18:40
Kristjan Remmelkoor: Kalju on ulmesurve peale pannud. Wakui pääses peale lööma nelja meetri pealt, aga Stepanjan päästis joonelt uskumatu tõrjega. kohe järgmisel rünnakul pandi hästi kõrge kaarega tsenderdus kasti, Kaljuste hindas palli valesti, tõenäoliselt oleks mänguvahend väravasse kukkunud, aga Ceesay mõtles, et lööb kahe meetri pealt kindla peale palli väravasse. Ent tema löök kahelt meetrilt läks latti!
18:41
Kristjan Remmelkoor: Värav2:1 Kaljule! Suur surve kandis vilja. Konsa nurgalöök, Bärengrub lõi peaga värava.
18:42
mille eest Luts kaks kollast sai?
18:42
Kaua Kalevil nende väravavahtide paranemisega läheb?
18:42
Kedagi ei huvita reeglid, eriti mitte Eestis. Tammeka duubel saab nimeks JK Luunja või mis iganes ja küll tööle saab see asi. Väljamaalased lähevad nagunii minema ja kindlasti ka 1/ 3 praegusest "ESINDUSLIKUST" Tammekast. See on ju näha. Mehed ei suhtle, a) ei kehakeeles, b) ei muus keeles. Lihtsalt longivad ja õhtul ööklubis ehk vindisolles paar sõna vahetavad. Kurb Tartu reaalsus.
18:42
Konsa võiks jalaluu murda!
18:42
Külastaja ants kommentaar
mis kuradi tallinna inter. ära hakkab tüütama juba - ostke ära või tehke järele:)
18:42
tartu jalgpalli päästab keegi nimo!
18:44
Kristjan Remmelkoor: Alliku pääses vahepeal enam-vähem üks-ühele, aga lõi Lukjanovile vastu pead.
18:44
Kristjan Remmelkoor: Laas lõi 25 meetri pealt karistuslöögi latti.
18:44
Kristjan Remmelkoor: Vihma sajab Tamme staadionil.
18:45
Kristjan Remmelkoor: Mööl murdis end hea läbiminekuga väravavahiga silmitsi, aga lennutas palli üle värava.
18:45
no kuidas seda soome albaanlaste punti siis nimetada?
18:46
Kristjan Remmelkoor: HoiatusQuintieri sai demonstratiivse leppimatuse eest kollase kaardi.
18:46
Kristjan Remmelkoor: Mäng Tallinnas on veidi rahunenud.
18:47
Kristjan Remmelkoor: Tartus kõlas lõpuvile, 0:3 lõppes.
18:47
Külastaja AuOhUh to Cooked kommentaar
Kaks nendest on terved. Käivad koolis ja reedeti pidudel.
18:47
Külastaja lohh kommentaar
Flora võiks ju Laabuse peale lasta . Ta on päris kindel ja mänguaega vähe.
18:48
Kristjan Remmelkoor: Kuressaares lõppes ka 3:0.
18:51
Kristjan Remmelkoor: VäravCeesay 3:1 Kaljule!
18:51
Kristjan Remmelkoor: Suunas eestpostist väravasse Konsa nurgalöögi.
18:52
Kristjan Remmelkoor: Nüüd lõppes mäng ka Tallinnas.
18:52
Kristjan Remmelkoor: Ja kõik mängud on lõppenud.
18:54
Kristjan Remmelkoor: Igas mängus võttis tabelis eespool paiknev meeskond pärast avapoolaja 0:0 viiki võõrsil vähemalt kaheväravalise võidu.
18:55
Kristjan Remmelkoor: Ehk siis sarnane stsenaarium kõigis mängudes. Florat punane kaart eriti ei häirinud, kõige raskemalt tuli võit hoopis Kaljule, kes jäi 75. minutil kaotusseisu.