Teisipäev, 10. märts 2015
21:34
Rasmus Voolaid: Tere õhtust! On jälle Meistrite liiga aeg, kes lähevad täna edasi ja kes langevad välja?
21:37
Külastaja 4 kommentaar
Real kukub pigem järgmises ringis välja kui täna. Porto-Basel võitjal on aga hea õnne korral võimalik poolfinaali jõuda.
21:38
Rasmus Voolaid: Suurfavoriidid on selgelt kodumeeskonnad Porto ja Real, kui valitsevatel meistritel on avamängu 2:0 võidu tõttu edasipääs juba sisuliselt käes, siis Porto alustab Baseli vastu 1:1 viigiseisult.
Külastaja bio kommentaar
Loodaks, et Schalke ei lange häbistava kaotusega, viiki isegi on Bernabeult palju loota, aga 0:2 võtaks küll.
21:41
Rasmus Voolaid: Ma usun, et Schalkel võib päris raskeks minna, kuna Madridi kutid on päris vihased ja tahavad sellele mõõnajutule kindlasti lõpu teha.
21:43
Rasmus Voolaid: Samas teises mängus ma jällegi näen Baselil täitsa reaalseid võimalusi - üht väravt Porto koduplatsil ollakse kindlasti võimelised lööma.
21:45
Rasmus Voolaid:  Aga stardime!
21:45
Täitsa nõus, Schalkel läheb kindlasti väga raskeks. Teises paaris olen Baseli poolt, väga sümpaatne sats, eriti väga sepp on see Derlis Gonzales.
21:48
Rasmus Voolaid: Räägime kiirelt ka rekorditest, mis täna õhus või tegemisel. Kui Real võidab, siis see on 11. järjestikune võit, senine rekord on kahe aasta tagune Bayerni oma. Casillas teeb täna 146. mängu, millega viigistab Xavi tulemuse - võite on mõlemal mehel võrdselt 87.
21:49
Külastaja Fuuu kommentaar
Kas Portot hääldataksegi nii, nagu TV6 kommentaator seda teeb? Portu? Imelik vähe
21:50
Rasmus Voolaid: Portugali keeles hääldatakse tõesti Portu ja näiteks ka Cristianu Ronaldu.
21:56
Rasmus Voolaid: Seni on mõlemad mängud suhteliselt rahulikult alanud, midagi väga märkimisväärset veel toimund pole. Real ja Porto on domineerivamad pooled olnud.
21:59
Rasmus Voolaid:  Värav Porto!
21:59
Rasmus Voolaid: Brahimi suurepärane karistuslöök kastijoonelt ja üle müüri ristnurka, väravavaht kattis teist nurka ja tal polnud midagi teha.
22:01
ristnurgast oli asi kaugel :)
22:01
Rasmus Voolaid: Oli tõesti, vabandused. :) Esmapilgul tundus eriti täpne löök, aga väravavahil polnud siiski midagi teha.
22:04
Rasmus Voolaid: Portol kaua aega rõõmustamiseks ei antud, sest nüüd on päris pikalt juba pikali olnud nende väravavaht. See vahetus sellises faasis oleks eriti valus.
22:04
Rasmus Voolaid: Teises mängus on aga Schalke Realile päris palju peavalu valmistamas ja kui nemad suudaks esimese lüüa, siis võiks ikka päris põnevaks minna.
22:05
Rasmus Voolaid:  Värav Schalke läks juhtima!
22:05
SCHALKE!
22:06
Rasmus Voolaid: Minu sõnade kinnituseks! Fuchs jäetakse täiesti katmata ja läbi Casillase lööb palli sisse!
22:06
Paremkaitsja Danilo on nokdaunis
22:06
Danilo sai kokkupõrkes väravavahiga viga ja viiakse kiirabiga minema, sunnitud vahetus tulemas. Kõva löök Portole.
22:07
Rasmus Voolaid: Vahetus Jah, kapten Danilo viiakse kanderaamil kiirabiga ära. Sisse Hollandi koondislane Bruno Martins Indi.
22:08
Rasmus Voolaid: Kaptenipael anti üle Casemirole, kui õigesti nägin.
22:10
Rasmus Voolaid: Värav Ja Ronaldo juba vastab!
22:11
Rasmus Voolaid: "Suures mõõnas" olev Cristiano Ronaldo lööb nurgalöögi järel peaga ära, nüüd on Schalkel jälle kaht vaja.
22:11
Real tõsiselt hädas Schalkega olnud, kuid nüüd standardist löödi ära... fakkk me
22:15
Rasmus Voolaid: Vahetus Schalke juba vahetab. Vigastuse tõttu peab lahkuma Choupo-Moting ja sisse esimest korda sel hooajal Leroy Sane.
22:15
Choupo-Moting korjas vigastuse, asemele Leroy Sane, kellel hooaja debüüt CLis.
22:16
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ronaldo tegi päris ohtliku taklamise ja ei jäänud see kohtunikul märkamata, kollane.
22:16
Esimene mäng siis Hunter välja, täna Moting. Väga kole, huvitav kas Platte ka täna võimaluse saab?
22:19
Rasmus Voolaid: Oioi, kui kaugelt proovis kõmmutada Aboubakar, aga napilt mööda!
22:24
Rasmus Voolaid: Gonzalez tegi päris jõhkra vea, kui Brahimile tald sees sisse lendas, aga pääses kollasega.
22:24
Rasmus Voolaid: Huntelaar ristlatti! Oi, kuidas Realil veab!
22:25
Rasmus Voolaid: Värav Huntelaar!!!
22:25
Rasmus Voolaid: Real ei viitsi kohe üldse mängida. Kuigi esimese löögi suutis Casillas tõrjuda, aga esimesena on Huntelaar kohal ja lööb ära!
22:26
Schalke värav oli kaua õhus, uskumatu
22:27
Rasmus Voolaid: Bernabeul on ikka päris kõva vile praegu.
22:29
Rasmus Voolaid: Khedira! Schalke 19-aastane Wellenreuther toob posti kõrvale mineva löögi robinsonaadiga ära.
22:30
Rasmus Voolaid: Värav  Ronaldo!
22:31
Rasmus Voolaid: Oi, kui halvas vormis ta on. Taas riputati pall kasti ja Ronaldo jookseb kaitsjad rahulikult ära ja lööb peaga!
22:32
See Matip küll magab iga jumala kord Ronaldo liikumise maha, täitsa P*****
22:32
Rasmus Voolaid:
22:32
Külastaja realist kommentaar
Tõiselt tahaks näha, mida teeb Real siis kui veerandfinaalis tuleb neile vastu keegi nelikust Atletico, Chelsea, Barca, Bayern. Siis on adios ka ilmselt.
22:34
Külastaja dünamomeeter kommentaar
Julm rsk! Loodetavasti saab mees kiirelt korda!
22:36
Ronaldo näitab oma klassi vähemalt
22:36
Rasmus Voolaid: Nüüd on lõpuks vaheajad ka mõlemas mängus, tänu sellele vigastusele anti Portugalis viis minutit üleaega.
22:46
Rasmus Voolaid: Luka Modric on väljakule pääsemas.
22:47
Rasmus Voolaid:  Läksime taas!
22:47
Rasmus Voolaid: Poolajal ta veel peale ei pääsenud, aga õigepea on ta ilmselt tulemas.
22:52
Rasmus Voolaid: Pall taas mängus ka Porto ja Baseli lahingus!
22:53
Rasmus Voolaid: Värav Karim Benzema!
22:54
Rasmus Voolaid: No nüüd on küll siin kõik selge, kolme enam Schalke ei löö.
22:54
Rasmus Voolaid: Värav Porto lõi oma teise!
22:55
Suluseisus Benzema, aga vahet pole
22:55
Rasmus Voolaid: Herrera sai kastijoonelt tulistada ja tulistas vindiga tagumisse posti.
22:56
Rasmus Voolaid: Kahju, et pärast vägevaid avapoolaegu kohe teise alguses põnevus mõlemast mängust rööviti.
22:58
Rasmus Voolaid: Värav Hullumeelne, Schalke!
22:58
Rasmus Voolaid: Kaks veel! Sane pani samasuguse nagu just Porto, ainult vasakuga tagumisse!
22:59
OPAAAAAAAAAAAAAAa 3.3 SANE
22:59
Rasmus Voolaid: Vahetus Ja Modric tuleb, puhkama Khedira.
22:59
Rasmus Voolaid:  Vahetus Lisaks ka Coentrao asemel Marcelo.
23:00
Leon Goretzka sisse, kunagi oli selline talent, et hoia peast kinni, vigastused veidi pidurdanud teda.
23:00
Rasmus Voolaid: Ja siis bio mainitud Goretzka tuleb Högeri asemele.
23:00
Reali vahetused selgelt ründavad, Ancelotti vist ei ole kindel, et kolmest neile piisab, huvitav :D
23:02
Rasmus Voolaid: Hoiatus Hoiatus Porto ja Baseli mehed läksid omavahel raksu, lõpuks mõlemale poolele üks kollane. Marcano ja Safari.
23:02
Külastaja asd123 kommentaar
Fabiano teeb rohkem Neuerit kui Neuer ise.
23:03
Rasmus Voolaid: Värav Porto tõeline iludus!
23:04
Rasmus Voolaid: Casemiro õppis Realis Ronaldo käest vist nii mõndagi, jõhker karistuslöök.
23:05
Rasmus Voolaid: Vahetus Schär sai eelmises olukorras haiget ja nüüd tuli tema asemele Embolo.
23:10
Rasmus Voolaid: Vahetus Basel vahetab taas: Kakitani sisse, Frei välja.
23:11
Rasmus Voolaid: Kroos proovib, aga rahvuskaaslane Schalke väravas võttis lati alla mineva löögi ära.
23:15
Rasmus Voolaid: Bale ka kõmmutab kaugelt, aga Wellenreuther on mees omal kohal. Umbes 20 minutit veel minna ja Schalkel on jätkuvalt võimalus.
23:15
Schalke hakkab väsima, Real võtab kontrolli vaikselt.
23:20
Rasmus Voolaid: Nüüd on mõned rünnakuhakatised saanud Schalke üles, aga kõik on seni Casillase süles lõpetanud.
23:21
Rasmus Voolaid: Vahetus Porto vahetas Brahimi välja, Ruben Neves sisse.
23:22
Rasmus Voolaid: Vahetus Ja Schalkel Barnetta välja, Uchida platsile.
23:23
Rasmus Voolaid: Värav Porto lammutab!
23:23
Porto paneb ainult iluväravaid, ilus õhtu.
23:23
Rasmus Voolaid: Seni ilusaim vist Casemiro oma, aga kas kõik on ilusamad, kui Reali ja Schalke omad?
23:25
Sane oma konkureerib, ülejäänud mitte
23:25
Rasmus Voolaid: Värav Schalke!
23:26
Rasmus Voolaid: Läheb põnevaks! Huntelaar jookseb keskkaitsjad ära ning Casillasele sõnaõigust ei jäta.
23:26
HUNTER 4-3!
23:27
Rasmus Voolaid: See oleks ikka päris pöörane, kui Real langeks. Ancelotti oleks ilmselt homseks tööta.
23:30
Sane paugutab jälle, kuid seekord Casillas tassib1
23:31
Rasmus Voolaid: Väga-väga närviline on see asi seal Reali kaitseliinis, aga seni pole veel Casillasele väga ohtlikke lööke lõpufaasis löödud.
23:32
Külastaja ee kommentaar
no kaoks homme kui langeks, ma saadaks ta sellise seisu pealt ka minema
23:32
Rasmus Voolaid: Kolm lisaminutit ja esimene on nüüd läbi.
23:33
Rasmus Voolaid: Nii nurgalöök, Wellenreutheri aeg?
23:33
Rasmus Voolaid: Vist ei tulnud ja Casillas püüab, 45 sekundit minna.
23:34
Rasmus Voolaid: Kolm minutit on nüüd täis ja vist jääb Real ellu ja esialgu veel ametisse ka Ancelotti.
23:35
kõva mäng Schalkelt anyway, Bernabeul primadonnad kotti panna. super.
23:35
Rasmus Voolaid: Absoluutselt, väga-väga kõva mäng Schalkelt.
23:35
Rasmus Voolaid: Ja kõik!
23:36
Tanel Tursk: Edasipääsu tähistamist Reali mängijate seas väga ei ole...
23:37
Rasmus Voolaid: Ilmselt on põhjus selles, et ei tulnud 11. järjestikust võitu ja rekord jäi Bayernile.
23:38
Rasmus Voolaid: HoiatusEemaldamine Aga endiselt käib veel teine mäng ja seal teenis vanameister Walter Samuel 90. minutil oma teise kollase.