Rasmus Voolaid: Nonii, Tänast ülekannet saame alustada ja lõpetada samade sõnadega: head ööd!
02:43
Rasmus Voolaid: Esmalt siis selles plaanis, et head mängu!
02:44
Rasmus Voolaid: Copa America pole seni minu lootusi ja ootusi absoluutselt petnud - on olnud meeletult äge turniir, millele tuleb loodetavasti vääriline finaal.
02:46
Rasmus Voolaid: Ma loodan, et minuga siin mõni lugeja ka on. Päris üksinda võib uni tulla ...
02:47
Külastaja Shparkz kommentaar
2.94 väravat per mäng räägib juba enda eest. Turniir on olnud suurepärane!
02:49
Rasmus Voolaid:
02:50
Rasmus Voolaid: Aga jah, see finaal on märgiline eriti ühe mehe pärast. Kas Lionel Messi suudab võita oma esimese suure tiitli? Tänavu tundub see tema jaoks peaaegu kohustuslik.
02:50
Kui Argentina nüüd ka tiitlit ei saa...nagu Maradona ise ütles, et kaotuse korral ärge koju tulge :D
02:51
Rasmus Voolaid: Kusjuures ei Diego Maradona ega Pele pole seda turniiri võitnud!
Külastaja Lauri kommentaar
Argentiina väärib seda võitu, aga tore, et keegi teine ka öösel kell 3 veel üleval seda vaatamas :)
02:56
Külastaja Iceman kommentaar
VSB vist hümne ei näitagi... :( Vaja ikka korralikult lõpuni näidata kordus ülekanne!
02:56
Rasmus Voolaid: Ma arvan, et hümnid tulevad umbes kümne minuti pärast.
02:56
Rasmus Voolaid: Sarnaselt USA profiliigadele alustatakse Copal mängudega tavaliselt ca kümme minutit pärast ametlikku aega.
02:57
Copal ei käi asjad kella järgi :D Minu arust ei saada kunagi palli õigel ajal mängu +10-15 minutit käib asja juurde
02:58
No avan siis pakkumised. Usun, et Argentiina on kindlamalt üle, kui oli seda alagrupi mängus, kus seis jäi 2-1. Teen oma pakkumise ja ARG võidab mängu siis seisuga 4-1!
02:59
Rasmus Voolaid: Alagrupis oldi üle 2:0, aga tegelikult mänguliselt oldigi umbes 4:0 üle. Tšiili värav tuli mäletamistmööda kunagi lisaminutitel, kui pinge oli juba kadunud.
02:59
Staadion on küll USAle omaselt võimas.
03:00
Pakun 2-0 tänaseks.
03:01
Lauri vist on vaadanud ainult Argetina mänge ja koosseisu. 4-1 kindlasti ei tule! Ei üllatuks ausalt öeldes, kui mäng sarnasel eelmisele aastale 0-0 jääks normaalaeg.
03:02
Rasmus Voolaid: Ma ise pole kahjuks kaht viimast Tšiili mängu näinud, kus nad oma asjad veidi paremini käima on saanud. Esimesed kaks mängu alagrupis olid neil päris õnnetud, aga Panama vastu oli juba parem.
03:02
Rasmus Voolaid: Argentina on aga läbi turniiri väga veenev olnud ja korralik favoriidikoorem on neil õlgadel.
03:05
Rasmus Voolaid: Vargasel on praegu kuus, Messil viis, Higuainil neli ja Sanchezel kolm. Ilmselt Vargas ja Messi selle tiitli jagavad, muu tulemus tõotaks päris kummalist finaali.
03:05
Rasmus Voolaid: Tšiili hümni esitamine oli ikka kõva, väga kõva.
03:06
kust ma seda otseülekannet näen!
03:06
Rasmus Voolaid: Viasat Sport Balticust vaatan mina. Muul moel aidata ei oska.
03:07
Rasmus Voolaid: Läksime!
03:08
Huh, vedas! VSB peaaegu suutis mu mängu alguse ära rikkuda. Peaaegu oleks see õnnestunudki. Minu jaoks on ülekande alguses need hümnid väga tähtsad, ses mõttes, et tõmbab kenasti käima. Ja Lõuna-Ameerika hümnid on jaa hoopis palju rõõmsamate ja huvitavate meloodiatega, kui Euroopa omad. :D Aga jaa, olen Tsiili poolt, mis tähendaks, et minu vihatuimal mängijal, Vidal saaks tiitli...aga no rohkem oleks rõõmus, kui tulevane Juve mees Alexis Sanchez lööb hattricki ja Tsiili võidab. Küll tegelt see lööks tema hinna liiga lakke. Pigem siis, et Vargas lööb 2 ja Tsiili võidab 2:1!
03:08
Rasmus Voolaid: Esimene löök võttis aega siis 15 sekundit. Näiteks Horvaatia - Portugal mängus tuli sama ohtlik olukord ilmselt umbes 112. minutil.
03:10
Rasmus Voolaid: Kohtunik Heber Lopes vist praegu haigutas. Seal nagu ei tohiks öö olla.
03:10
Alexis läheb Juve?
03:13
no ta pidi hommikul kell 9 ärkama, et FRA-IRL näha
03:13
Rasmus Voolaid: Isla pani Di Mariale korraliku paugu juba sisse ja mõnusalt füüsiline andmine on küll.
03:17
Rasmus Voolaid: Kuna tänane võitja saab täiesti tuttuue karika, siis vaadake see ka üle.
03:19
Karikas on küll kena
03:20
Rasmus Voolaid: Lopes on esimesed tosin minutit lubanud korraliku ja agressiivset mängu, nii hoida!
03:22
em-il oleks juba paar kollast välkunud
03:22
03:23
Mõnusalt füüsiline mäng.
03:23
Rasmus Voolaid: Hoiatus Messi sai jooksma ja Lopes ei saa enam kaarte taskus hoida - Diazile kollane. Päris hea koha pealt löök.
03:24
Rasmus Voolaid: Teeme panused ka - üle/alla 6,5 kollase?
03:24
Rasmus Voolaid: Messi karistuslöök lendas otse Bravole sülle.
03:25
üle
03:25
Külastaja football2u kommentaar
Üllatavalt palju on finaalil siin vaatajaid ja kaasarããkijaid!
03:26
Rasmus Voolaid: Positiivselt palju!
03:26
Rasmus Voolaid: Di Maria jäi kolme Tšiili kaitsja vahele ja lõi oma nõrgema ehk parema jalaga üle.
03:26
üle ikka.mida lõpu poole, seda rohkem tuleb.
03:28
Rasmus Voolaid: HIGUAIN, APPI!?
03:29
Rasmus Voolaid: Medel tegi kohutava apsaka ja Higuain tõstis palli väravast mööda.
03:29
Seda lahendust ei oskagi kuidagi kommenteerida...
03:29
APPIIII
03:29
Rasmus Voolaid: Medel on ka ikka omaette tegelane - jooksis/libistas end vastu posti ja nüüd on arstid platsil.
03:30
Rasmus Voolaid: Higuain eksis suhteliselt sarnaselt ka MM-finaalis ja me kõik mäletame, kuidas see lõppes.
03:31
Rasmus Voolaid: Otamendi löök tundus juba sees, aga ei!
03:33
Higuain lõi ka eelmise Copa finaalis penalti mööda..
03:34
Põnevust jagub:D
03:35
Rasmus Voolaid: HoiatusEemaldamine Diaz võtab Messi teist korda maha ja minek!
03:44
Rasmus Voolaid: 36 minutit läks esimese kätšini! Loomulikult Mascherano aktsioonis.
03:44
Külastaja RealFan kommentaar
Kohtunik tahtis Alexisele kallale minna või? :D
03:44
Rasmus Voolaid: Hoiatus Nii - kaardid tulid Mascheranole ja kellelegi.
03:45
Rasmus Voolaid: Vidalile muidugi.
03:45
See kohtunik ongi selline tõmbleja kohati. Libertadoresil varemgi teda nähtud.
03:45
03:46
Rasmus Voolaid: Ta oli ju enne viimast kohtumist neljas järjestikuses mängus punase andnud.
03:47
Rasmus Voolaid: Messi kukub kastis, Tšiili mehed nõuavad kaarti, aga anti väravalöök.
03:47
ma arvan et keegi saadetakse veel punasega ära
03:47
Ja penalti! Igati õige otsus taaskord! :)
03:47
Rasmus Voolaid: Hoiatus Ja tulebki kollane teesklemise eest!
03:47
Kehtestab autoriteeti äkki :D
03:48
Rasmus Voolaid: No mina oleks rahulikult mängul edasi lubanud minna, aga mul pole ka kohtuniku pabereid.
03:48
Külastaja Jüri kommentaar
Dive see nüüd küll polnud- võibolla penalti siiski mitte, aga sellise kiiruse pealt saada puude..nojah
03:48
ma peaks oma kollased over 6,5 varsti kätte saama :D teeme suurema over/underiga? :D
03:49
Rasmus Voolaid: Teeme poolaja jooksul - viis olemas ja viis minutit minna.
03:49
"Messi ei daivi"
03:49
mitu kollast juba on?
03:49
Rasmus Voolaid: Protokoll uueneb kaartide, väravate ja vahetuste näol jooksvalt ka uudises. Refreshige.
03:50
Rasmus Voolaid: Eemaldamine SÕDA ON LAHTI JA PUNANE VÄLGUB! OI KUI HEA MÄNG! MA ISEGI EI TEA, ET KELLELE!
03:51
Rasmus Voolaid: No mis otsus see nüüd oli. Väga kummaline.
03:51
Rasmus Voolaid: Vidal seda kukkumiskunsti muidugi ikka jagab.
03:51
Rasmus Voolaid: Esimese poolaja saldo - kaks punast ja Messile teesklemise eest kollane. Vägev!
03:51
ma räägin..see kohtunik pole päris normaalne :)
03:52
Jäägu see talle viimaseks tähtsaks vilistamiseks! ;)
03:52
Mille eest see kaart nüüd anti? Päris normaalsele klemmile vile antud
03:52
Copa on võrreldes EM-iga ikka üle prahi!
03:53
Rasmus Voolaid: Jalgpallimängu nagu väga ei mäletagi enam.
03:54
Kohtunik nägi tolles olukorras Rojot 2 talda ees sisse minemas. Ma ei usu, et palli nägi. Vidal ka muidugi keeras vinti juurde. Ei hakka analûûsima, peaasi, et pilpaid lendab!
03:55
Actionit rohkem kui terve EMi peale kokku
03:55
Külastaja Wada kommentaar
Kas kohtunikul on ka tehtud dopingu kontrolli?
03:55
Kohtunik selle mängu ära juba preagu rikkunud. Hea vile on üldjuhul siis, kui kohtunik suudab jääda positiivselt märgamatuks, ehk siis on olemas, aga ei riku mängu, nagu see vana teeb. Olgem ausad, ega esimene poolaeg jalgpalli väga näha pole saanud selle ''onu'' pärast..
03:56
No ma ei tea..kas enamus siinseid ilmselt stabiilselt L-Ameerika jalkat ei vaata siis? Mina midagi vähemat igaljuhul ei oodanud tänasest mängust.
03:57
Rasmus Voolaid: Mina ka mitte. Ma kartsin ainult, et vähem lugejaid siin.
03:57
No ega siin on ka nii, et iga vea peale lähevad käed käiku... kohtunik on pooletoobine aga ega tal lihtne ka just pole. EM on selle kõrval nagu lapsemäng
03:59
Rasmus Voolaid: Sellise tempoga Lopes riietusruumi ei jõuagi, saab 15 minutit platsil kõigile seletusi jagada.
03:59
Ma vaatan vâga palju Lõuna-Ameerika vutti ja tãnane mãng on tôestus miks!
04:00
Rasmus Voolaid: No sarnast vaatepilti näeb tihti näiteks ka Hispaania liigas. Kohaliku vuti kõrvale väga tervitatav eksootika.
04:00
Võib-olla peaks ka siis rohkem vaatama hakkam :p
04:01
Ma ei tea..see on ikka võimas:DÕnneks mul öötöö, siis saan jälgida neid mänge:D
04:02
Külastaja ste kommentaar
Taote vastu rinda, et mäng on parem kui EM? Terve poolaja peale 1 võimalus, kõik EM mängud on paremad olnud. (Arvestades esimest poolaega)
04:03
Rasmus Voolaid: Üks võimalus? Argentinal oli ikka oma kolm väga head võimalust. 15. sekundil ohtlik löök, Higuaini üks-ühele, Otamendi peaga.
04:04
Vähemalt Reali mängude põhjal ütleks, et Madridi derbi, El Clasico ning võõrsilmängud mõnede tabelikeskmikega on ehk midagi sinnapoole, ülejäänud pigem mitte.
04:04
Rasmus Voolaid: Aga kes veel ei tea, siis finaalis on muide kasutusel ka lisaaeg ja mitte niisama. Võib teha neljanda vahetuse!
04:05
Mitut 100% võimalust sa finaalis ikka ootad esimese poolajaga?
04:05
04:09
Rasmus Voolaid: Lahe säga see Heber Lopes!
04:09
Temaga mängudes tuleb kaartidele panustada igaljuhul
04:11
Külastaja Mina kommentaar
Mis te arvate mitut kaarti täna veel näeb?
04:11
Külastaja Teistmoodi kohtunik kommentaar
Sellel kohtunikul on vist töölepingus selline punkt, et tulemustasu sõltub sellest, mitu kaarti ta hooaja jooksul annab. Krt.. ja mina mõtlesin, et Kassai on sitt kohtunik.
04:14
Külastaja s kommentaar
Küsimus! Mis kell hakkas mäng ja kui mitu minutit kestis half time.
04:14
Rasmus Voolaid: Läks taas!
04:15
Rasmus Voolaid: Mäng hakkas 03.07 ja poolaeg kestis 17 minutit. Millest selliste numbrite vastu huvi, kui tohib küsida?
04:16
Mingid USA kommentaatorid siin arvavad, et Diazele antud kaardid (vähemalt teine) olid üsna kerged. Et noh, ei saa öelda, et Argentina räigelt külma sai nende arvates. Mida teie arvate?
04:16
Külastaja, see on Lõuna-Ameerika matš. Siin ei vaadata kella, vaid jalgpalli :)
04:19
Rasmus Voolaid: Diaze oma oli küll minu arvates õige.
04:22
Rasmus Voolaid: HoiatusBeausejour võttis Mercado maha ja igati õige kollane.
04:25
Rasmus Voolaid: Argentina esimeseks vahetuseks paistab olevat Kranevitter.
04:26
Rasmus Voolaid: Vahetus Di Maria tulebki ära ja Kranevitter platsile. Ilmselt vigastus ei luba.
04:27
Di Maria väidetavalt rahulolematu
04:30
Olevat jalaga veepudeleid ja pinki rünnanud :p Äkki siis ei olnud (nii) katki.
04:30
Rasmus Voolaid: Loodetavasti leiavad operaatorid varsti aega seda ka meile näidata.
04:33
Paistab, et minu ennustus 0-0 ei olnudki nii mööda pakkumine. :P
04:35
30 minutit aega, küll keegi ära lööb
04:37
Rasmus Voolaid: Teine poolaeg on seni oluliselt rahulikum olnud ja pigem Tšiili dikteerib.
04:38
Rasmus Voolaid: Hoiatus Aranguiz võttis Messi maha ja kollane tuleb.
04:39
Rasmus Voolaid: Vahetus Higuain ära, Agüero platsile.
04:39
Polegi ammu kaarte jagatud! :D
04:41
Jep
04:42
Rasmus Voolaid: Agüero läks ajalugu tegema, kui tagapostis oli 100% üksinda Mercado.
04:44
Külastaja jobu kommentaar
See kohtunik on muidu teada tuntud kaardisõber, wikipedia lehte muudeti tal ka kõvasti. Hetkel semi-protection peale lükatud :D Viimase 10 mänguga oma 60 kollast ja 10 punast - umbestäpselt.
04:46
Rasmus Voolaid: Mercado põrkus nüüd Alexisega kokku ja arstibrigaad platsile.
04:46
Mõni argentiina vend nii sillas, et proovib juba kohtunikku maha joosta :D Samal ajal jääb kohtunikul päris palju nägemata.
04:47
Korralikult jalg ees Alexisele sisse... siit võiks küll kaarti näidata.
04:48
Esimesel poolajal oleks antud tõenäoliselt punane
04:49
Rasmus Voolaid: Vargas tuli äärelt ja lõi, aga Romero tõrjus!
04:49
Rasmus Voolaid: Vahetus Puch platsile, Fuenzalida ära.
04:50
Rasmus Voolaid: Kümme minutit normaalaega veel minna.
04:53
Rasmus Voolaid: Pagan, sellise mänguga hakkab vaikselt uni tulema ju. Igatsen esimest poolaega.
04:54
Rasmus Voolaid: Agüero mängiti hästi läbi, aga lõi ikkagi taevasse.
04:55
....
04:55
Päris suur pettumus on küll see mäng. Lõuna-Ameeriklased ise kiidavad oma vutti, kuid üldjuhul nende mängud tekitavad lihtsalt masendust. Mängus pole mingit põnevust, vaid üksikud olukorrad, nende raiskamine, palju kaarte ja kohtunikudega vaidlemine.
04:57
Heast kohast karistus Argentiinale, eks näis mis tuleb.
04:58
Ausaltöeldes see võtab lihtsalt sõnatuks. Meestel korralikud hinnasildid aga ei suudeta isegi normaalselt tsennuda.
04:58
Üksikud raisatud olukorrad on küll tõsi aga EM (võrdluseks) on samasugune ju. Lihtsalt selle vahega, et tegevus toimub üsna tuimalt.
04:59
Rasmus Voolaid: Banega proovis jälle imeasendist lüüa, aga taevasse.
04:59
Rasmus Voolaid: Päris kummaline, et kui pall tribüünile jõuab, siis tehakse sellega lugematul hulgal selfiesid.
05:00
Täna millegipärast on kõigil sihik tribüünile.
05:00
Rasmus Voolaid: Pall jõudis värava ees Alexiseni, aga Funes Mori blokeerib.
05:00
Rasmus Voolaid: Messi tulistas palli fotosessioonile...
05:01
keegi võiks ära lüüa. pool tundi ei viitsiks eriti enam seda asja vaadata. või äkki siis hakkavad jälle mängima nagu esimesel poolajal, saaks vähemalt nalja
05:01
Löögid on küll kohutavad, enne saab mõni pealtvaataja surma kui keegi värava lööb.
05:01
Kerge statistika, tiimide peale kokku tehtud 13 pealelööki. 10 neist läinud tribüünidele.
05:03
Rasmus Voolaid: Biglia tegi nüüd klassikalise "viie meetrise söödu viis meetrit mööda".
05:03
Rasmus Voolaid: Lisaaeg!
05:04
Teine poolaeg oli kergelt Wales - Põhja-Iirimaa...
Külastaja hm kommentaar
Teine poolaeg oleks palju põnevam olnud, kui lisaaega poleks.
05:05
Loodetavasti pole neil penaltites Xhakat :D
05:06
Ma oleks hea meelega teda peale Ancelottit Realis näinud aga no juhtus midagi muud :DDDDD
05:09
05:12
Rasmus Voolaid: Aranguiziga oli veidi pahasti, käidi härrat ravimas.
05:12
Päris haige, lisaajal nüüd Copa Americas olemas lisavahetus. Ehk kui kõik vahetused normaalajal tehtud, siis ühe saad lisaajal ikka teha.
05:12
Rasmus Voolaid: HoiatusKranevitterile kaart. Päris pikk paus oli juba.
05:13
Rasmus Voolaid: Oioi, korralikult korgid ees säärde. Vot see oli punase koht.
05:13
Ja jalamurdja tackle eest ei anta isegi kollast.
05:14
Rasmus Voolaid: Funes Mori on varemgi rõvetsenud, kui meelde tuletada, mis ta Evertoni särgis Divock Origile tegi.
05:15
Argentiinal alles 2 vahetust, Tšiilil 3
05:15
Rasmus Voolaid: Just nii.
05:17
Rasmus Voolaid: Puch mängis Vargase ideaalselt löögile, aga Romero püüab kenasti!
05:17
Agüero tegi ka vähe huumorit.
05:17
Rasmus Voolaid: Kohtunik võtab Messi maha!
05:17
Tasapisi vähemalt hakkab mäng elavnema
05:18
Rasmus Voolaid: Ja andis vea endale? Tšiili mees seal ju viga ei teinud.
05:18
No lõpuks saab nalja ka
05:18
Kohtunik kasutas Messit nagu köiena
05:18
Rasmus Voolaid: Bravo toob ristnurgast Agüero pealöögi ära!
05:22
Rasmus Voolaid: Vahetus Alexis võetakse üllatuslikult välja! Silva platsile.
05:23
Bravo on täna nurgalöökide ajal küll päris kindel olnud. Väga hästi ikkagi välja tulnud ja neid palle korjanud.
05:24
Rasmus Voolaid: Poolaeg!
05:24
Rasmus Voolaid: Nüüd oli jälle mängu küll.
05:24
See Alexise vahetus on küll ikkagi väga julge tegu treeneri poolt. Kui keegi penaltitel eksib, siis vaadatakse automaatselt tema poole - kus oli Alexis?
05:25
Rasmus Voolaid: Medel pakkus lugupeetud kohtunikule lonksu ja Lopes viib pudeli platsilt minema. Kohe edasi!
05:25
Rasmus Voolaid: Läks!
05:25
Kohtuniku nägu on küll juba selline, et ta otsib ise vahetust.
05:29
Rasmus Voolaid: Vahetus  Castillo platsile, Vargas ära.
05:29
Rasmus Voolaid: Vidal lükkas Funes Mori pikali, aga ei midagi. Audi sissevise.
05:31
Tegelt mind paneb imestama, et kellegil veel krampe pole tekkinud. Võimalusi on ikkagi mitu - statal ~20 kraadi ja õhuniiskus 50-60 - lõunamaalastele pole probleemi. Kahjuks kilomeetrite statistikat ma ei leia. Mängu tempo pole nagu just kõige hullem olnud.
05:31
Rasmus Voolaid: Vahetus Banega välja, Lamela mängu.
05:31
Rasmus Voolaid: Mõlemal meeskonnal veel üks vahetus soolas.
05:33
Rasmus Voolaid: Nonii, Messil taas suurepärase koha pealt karistuslöök. Enne vaja maha pidada muidugi väike tõuklemine.
05:34
kohtunik läks küll korraks hulluks
05:35
Rasmus Voolaid: Rikošett ja vaid nurgalöök tasuks.
05:36
Rasmus Voolaid: Argentina surub metsikult.
05:37
Peale karistuslööki päris korralik surve Argentiina poolt, värav on nagu õhus.
05:40
Rasmus Voolaid: Viimane minut käib.
05:40
Rasmus Voolaid: Ja kõik! Penaltiseeria!
05:41
Rasmus Voolaid: Alexist ja Vargast pole, põnev seeria!
05:43
Higuaini ka õnneks pole :D
05:44
Rasmus Voolaid:  Kaks Barcelona meest praegu jagavad kohtunikuga maid.
05:45
Rasmus Voolaid: Tšiili alustab ja Vidal lööma.
05:46
Rasmus Voolaid: ROMERO VÕTAB ÄRA!
05:47
Rasmus Voolaid: Päris pikalt pidi Bayerni mees ootama ja võtabki Romero ära!
05:47
Rasmus Voolaid: Messi esimesena Argentina poolelt lööma.
05:48
Rasmus Voolaid: Värav Castillolt super pomm!
05:48
Rasmus Voolaid: Mascherano tuleb, selg juba vastu seina.
05:49
Rasmus Voolaid: Värav Paneb täpselt samasuguse!
05:49
Rasmus Voolaid: Messi hoiab siiamaani peast kinni.
05:50
Rasmus Voolaid: Värav Aranguiz pommitab paremasse nurka, Romero ei liigutagi.
05:50
Rasmus Voolaid: Agüero tuleb.
05:50
Rasmus Voolaid: Värav Paigutab ideaalselt posti kõrvale, Bravo aimas ära, aga ei olnud teha.
05:51
Rasmus Voolaid: Värav Beausejour hoiab Tšiilit ees!
05:52
Rasmus Voolaid: BRAVO VÕTAB BIGLIA LÖÖGI ÄRA!
05:52
Rasmus Voolaid: Messi tahab maa alla vajuda.
05:52
Rasmus Voolaid: Nüüd on vaja Romerol ära võtta!
05:54
Rasmus Voolaid: Uskumatu ebaõnn ikka Messil ja kogu Argentinal.
05:55
Messi saab minna koju habet ajama
05:56
Seda oli juba penaltitele minnes teada, et situvad ära jälle
05:56
Rasmus Voolaid: Mul oli sarnane tunne nagu enne Šveitsi ja Poola seeriat. Šveitsi proovis lisaajaga ära teha, ei õnnestunud, ja kaotati penaltitega. Samamoodi ka praegu.
06:01
Kohtunik sama saamatu nagu keskmine Hispaania liiga vilemees muidugi.
06:01
Ülejäänud mäng oli esimese poolajaga võrreldes kerge let-off aga pole viga. Alternatiiviks EMile kärab küll.
06:02
Rasmus Voolaid: Suured tänud minu poolt. Hommikul saate kindlasti juba lugeda järelkaja, head ööd!