Moyes nägi mängu, mida domineeris United (5)

David Moyesi hoolealused ei suutnud Evertoni vastu korralikke võimalusi luua, ent šotlane oli üldise mängupildiga rahul.

Unitedi esitus Goodison Parkil oli kaugel muljetavaldavast ning vaatamata suurele pallivaldamisprotsendile ei suudetud 0:2 kaotusmängus vastaste väravat ohustada.

Moyes keskendus kohtumise järel aga kaitse vigadele.

"Me andsime ära kaks halba väravat. Lasime endale ära teha tänu kahele rumalale otsusele - ühel neist oli rumal otsus end palli ette visata," vihjas Moyes 28. minuti intsidendile, kui keskkaitsja Phil Jones tõrjus ära Romelu Lukaku pealelöögi.

"Enne seda söötsime palli hästi, hoidsime seda hästi ning kontrollisime mängu. Mängisime hea esimese poolaja, aga meil polnud seda viimast söötu või täpset lööki. See oli pettumust tekitav."