Nädala tipud: näitleja, puhas nahk ja ükstapuha (2)

Möödunud nädal oli Eesti jalgpallimaastikul taaskord sündmusterohke. Näitleja lõpetas Santose imelise võiduseeria, kurjategijad pääsesid karistusest ning Vitali Andrejevil on ükskõik, kas mängida väravas või platsil.

Nädala näitleja - Jaak Prints

HÜJK Emmaste lõpetas esiliiga B-s Tartu Santose imelise võiduseeria. Nimelt olid tartlased võitnud 24 järjestikust liigamängu, kuid Printsi 76. minuti tabamus tähendas, et Santose seeria leidis lõpu.Foto: FC Flora

Nädala puhas nahk - kihlveopetturid

Mullu mais koos Vitali Gussevi, Erik Grigorjevi, Aleksandr Kuliki, Aleksandr Tarassenkovi, Sergei Leontovitši, Deniss Jõgiste ja Anton Seredaga EJL-ilt aastase jalgpallis tegutsemise keelu saanud Maksim Gruznovi süüasjas toimusid arengud - esimese astme kohtuotsus mõistis nad õigeks ning kriminaalkaristust meestele ei järgne.Maksim Gruznov (punases). Foto: Arhiiv

Nädala ükstapuha - Vitali Andrejev

Tavaliselt vasakkaitses mängiv Narva Transi pallur Vitali Andrejev pidi olude sunnil mängima Tallinna Kalevi vastu väravas. Andrejev ise tunnistas pärast mängu, et pole vahet, kas olla väravavaht või platsimängija, sest võistkonda tuleb aidata. Olgu öeldud, et Trans võitis mängu 4:1.Vitali Andrejev (punases). Foto: Gertrud Alatare

Nädala valik - koondise nimekiri septembrikuisteks mängudeks Rootsi ja Sloveenia vastu

Eesti jalgpallikoondise peatreener Magnus Pehrsson valis koosseisu 33 meest, kelle hulgast tehakse augustikuu viimasel nädalal lõplik valik. 4. septembril kohtub Eesti Stockholmis peetavas maavõistluses Rootsiga, 8. septembril võõrustatakse A. Le Coq Arenal EM-valiksarja avamängus Sloveeniat.Foto: Gertrud Alatare

Nädala mäng - Sillamäe 3:0 võit Levadia üle

Levadia jäi juba esimesel minutil kaotusseisu, kui Jevgeni Kabajev külalised juhtima viis. Heitluse viimase kümnekomma minutiga lõi Sillamäe veel kaks väravat, mis andis neile üllatusliku ja suure võidu võõrustajate üle. Seejuures Eesti liigas sai Levadia nii suurt kaotust maitsta viimati kolm aastat tagasi Flora vastu.Jevgeni Kabajev lõi Levadia vastu oma liigahooaja 22. värava. Foto: Brit Maria Tael