Naiste U-19 koondis valmistub valikturniiriks (0)
4.-6. septembrini toimub Tallinnas naiste U-19 koondise treeningkogunemine. Treeningud toimuvad FC Flora Lilleküla väljakul ja TNTK staadionil.
15.-20. septembrini osaletakse Portugalis toimuval EM-valikturniiril, kus vastasteks on Portugali, Norra ja Iisraeli eakaaslased.
Treeningkogunemisele on oodatud järgmised mängijad:
Väravavahid
Angelika Hõbesalu (07.01.1998) - Tallinna FC Ajax
Mari-Ann Ploompuu (20.05.1998) - Viru-Nigula SK
Jennifer Smirnov (12.09.1997) - Pärnu JK
Kaitsjad
Laura Jaansen (16.03.1998) - Nõmme Kalju FC
Arina Kopatš (27.07.1998) - Kohtla-Järve JK Järve
Liisa Pajumets (06.05.1997) - Nõmme Kalju FC
Siret Räämet (31.12.1999) - Tallinna FC Flora
Anette Rõõmussaar (02.06.1997) - Nõmme Kalju FC
Ketlin Saar (02.05.1997) - Pärnu JK
Kristiina Tullus (12.09.1998) - Tallinna FC Flora
Jessika Uleksin (19.01.1997) - Tartu JK Tammeka
Alina Unukainen (26.11.1998) - Tartu JK Tammeka
Poolkaitsjad ja ründajad
Anastasia Ivanova (05.03.1999) - Tartu FC Santos
Anett Kadastu (25.09.1997) - Nõmme Kalju FC
Ariina Mürkhain (22.06.1999) - Tallinna FC Flora
Grenelin Herlis Raud (09.06.1997) - Tartu JK Tammeka
Rahel Repkin (17.06.1998) - Tartu JK Tammeka
Annaliis Strigin (03.03.1998) - Tartu SK 10
Lisete Tammeveski (01.08.1998) - Nõmme Kalju FC
Lisette Tammik (14.10.1998) - Tallinna FC Flora
Laada Tereštšenkova (05.06.1999) - TJK Legion
Varus
Sirli-Stella Jõgis (02.12.1998) - Viljandi Tulevik
Kadri Margus (17.02.1998) - JK Tammeka Tartu
Kaija-Liisa Oras (19.12.1998) - JK Tammeka Tartu
Vanessa Vaher (14.11.1997) - Paide Linnameeskond JK
Tüdrukute U-19 EM-valikmängude ajakava:
15. september
15.00 Norra - Eesti (Municipal Stadium - Seia)
16.00 Portugal - Iisrael (Municipal Stadium - Fornos Algodres)
17. september
15.00 Norra - Iisrael (Municipal Stadium - Guarda)
16.00 Eesti - Portugal (Municipal Stadium - Seia)
20. september
16.00 Portugal - Norra (Municipal Stadium - Guarda)
16.00 Iisrael - Eesti (Municipal Stadium - Fornos Algodres)
Kõik mängud on kohaliku aja järgi.