Pärnu küttis Florale korraliku sauna (3)

Kübaramees Henri Hanson (keskel) sõpradega tähistamas. Foto: Gertrud AlatareEsiliiga 21. voor jõudis lõpule ning keskses kohtumises alistas tabeli neljas Pärnu Linnameeskond kindlalt 4:1 liider FC Flora II meeskonna.

Pärnu küttis Flora puuri kuumaks juba esimese veerandtunniga, kui Henri Hanson kaks väravat kirja sai. Seejärel suutis liiga paremuselt teine väravakütt Martin Kase ühe tagasi lüüa, kuid Hanson tahtis poolajaga ikka kübarat kirja saada ja nii ka läks. Pärast vaheaega lõi Envar Lauter lõppseisuks 4:1.

Teistes mängudes alistas Rakvere Tarvas kodumurul Nõmme Kalju II 2:0 ja Levadia duubel võitis FC Puumat koguni 7:2.

Mitteametlikud protokollid EJL kodulehelt:

27. juulil kell 19.00 Pärnu Kalevi staadionil (Ranna pst 2, Pärnu)

Pärnu Linnameeskond - Tallinna FC Flora II 4:1 (3:1)
7., 14., 44. Henri Hanson, 60. Envar Lauter - 31. Martin Kase

87. minutil tõrjus Hendrik Vainu Martin Kase löödud penalti

Hoiatused: 48. Gerdo Juhkam
Mänguolud: +29, päikesepaisteline ilm; muruväljak rahuldavas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 205
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Egerd Pajustik, Marko Liiva

Pärnu: 1-Vainu, 6-Saal, 3-Mäeots, 4-Kitsel, 28-Pärnat, 11-Kaarlimäe (90+3. 12-Sabiin), 7-Lauter, 9-Pent (90+3. 23-Põldsaar), 10-Vihmoja, 16-Issakov (86. 18-Sarapuu), 15-Hanson (90+3. 5-Laurits).
Varus: 12-Sabiin, 23-Põldsaar, 18-Sarapuu, 77-Vabrit, 5-Laurits, 22-Oja.

Flora II: 73-Toom, 13-Juha, 24-Juhkam, 26-Piir, 4-Aloe (57. 34-Mataloja), 17-Sobtšenko (62. 19-Riiberg), 18-Paavo (62. 30-Kubber), 36-Kokla (76. 28-Rande), 27-Saliste, 11-Sappinen, 14-Kase.
Varus: 30-Kubber, 41-Maar, 19-Riiberg, 28-Rande, 82-Keert, 1-Karofeld, 34-Mataloja.

27. juulil kell 19.00 Rakvere linnastaadionil (Kastani pst. 12)

Rakvere JK Tarvas - Nõmme Kalju FC II 2:0 (2:0)
29., 33. Sergei Akimov

Hoiatused: 32. Toomas Kiis - 27. Rasmus Kuber
Mänguolud: +28, päikesepaisteline ilm; muruväljak väga heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 92
Peakohtunik: Toomas Nõmmiste
Abikohtunikud: Raul Kaivoja, Aivar Vood

Tarvas: 1-Sahkur, 26-E. Tovstik, 24-Ööpik, 18-M. Saar, 11-Kiis, 22-Ljaš, 19-Rebane (90. 25-Tammik), 17-A. Tovstik, 92-Valk (64. 6-Münter), 9-Akimov, 8-Kuusik.
Varus: 6-Münter, 30-Susi, 25-Tammik.

Kalju II: 96-Vahi, 6-Kuks (71. 8-Ild), 77-Krusel, 5-Kummer, 17-Liiva, 22-Listmann, 20-Kuber, 18-Kaldma, 11-Ever, 14-Viikmäe, 9-Klein.
Varus: 8-Ild.

27. juulil kell 19.00 Lasnamäe SPK kunstmurustaadionil (Peterburi 15, Tallinn)

Tallinna FC Puuma - Tallinna FC Levadia II 2:7 (0:4)
84. Sergei Bilinski, 86. Hendrik Keltman - 9., 14. Pavel Marin, 42., 45. Kristen Saarts, 61. Vladislav Iljin, 78. Henri Reinvald, 80. Rasmus Peetson

Hoiatus: 77. Hannes Tiru
Mänguolud: +29, vahelduva pilvisusega ilm; kunstmuru heas seisukorras.