Rubin pani tiitlikaitsja raskesse seisu (0)

Kaasani Rubin pani punkti Venemaa klubide fantastilisele päevale Euroopa Liigas, kui alistas võõral väljakul 0:2 Madridi Atletico.

Pärast seda, kui Mahhatškala Anži ja Peterburi Zenit kell 19:00 alanud mängudes võidu võtsid, sai Venemaa jalgpall neljapäeva õhtul veel ühe korra hõisata.

Viimasest kolmest Euroopa Liigast kaks võitnud Madridi Atletico vastu võõral väljakul mänginud Kaasani Rubin saab järgmisel nädalal Venemaa miinuskraadide keskel alustada uskumatu 2-väravalise eduseisuga.

Gökdeniz Karadeniz viis nad juba 6. minutil juhtima ning vaatamata sellele, et mäng kümnekesi lõpetati, lõi Pablo Orbaiz viimasel minutil veel teisegi värava.

Milano Inter, keda Rubin grupifaasis edestas, oli samal ajal kodus väga kindel ja võttis Cluji CFR-i vastu 2:0 võidu. Rodrigo Palacio lõi mõlemad Interi väravad.

Kaks kõige põnevamat lahingut toimusid aga suuremate liigade tiimide vahel.

Saksamaa ja Itaalia eelmise hooaja neljanda koha klubide heitluses parimat ei selgitatud ning Mönchengladbach ja Lazio leppisid 3:3 viiki.

1/16-finaalide üks oodatumaid mänge oli Tottehami ja Lyoni vahel ning selle paari avakohtumine lõppes Tottenhami 2:1 võiduga. Kaks väravat löönud Gareth Bale'i teine ja Tottenhamile võidu taganud tabamus sündis alles lõpuminutitel.

Madridi Atletico - Kaasani Rubin 0:2 (0:1)