Sillamäe nuhtles Tammekat kindlalt (1)

Sillamäe pani oma paremuse maksma juba avapoolajaga, kui tartlaste kaitseliin niidijuppideks lahti harutati ning pea kümmekond väga head väravavõimalust loodi. Väravaid löödi ära aga lõpuks kaks - 9. minutil viis sillamäelased juhtima Aleksandr Volkov, 28. minutil duubeldas edu Jaroslav Kvassov.

Nagu mainitud, võinuks edu olla veelgi suurem - mitu head šanssi luhtas Janar Toomet, omad võimalused olid veel ka Giorgio Russol.

Teisel poolajal aga Toomet oma avapoolaja eksimused parandas - juba teise poolaja avaminutil suunas ta paremalt äärelt tsenderduse Jaroslav Kvassovi pea peale seisuks 3:0, mõned minutid hiljem lisas Toomet ise oma kauaoodatud värava.

Oma töö kiirelt ja korralikult ära teinud sillamäelased tegid poolaja alguses ka mitmeid vahetusi, mis küll natuke mängu voolavust ja tempot alla võtsid, kuid eduseisus meeskonnal ei olnud sellest suurt midagi. Küll lasti Tammekal paarkümmend minutit enne mängu lõppu koju kaasa võtta auvärav - selle sai kirja vahetusest sekkunud Tristan Koskor.

Mängu parim - Janar Toomet

Kogu mängu vältel ohtlikkust üles näidanud Toomet raiskas küll mitu võimalust avapoolajal, kuid heastas oma patud kohe teise kolmveerandtunni alguses. Kindel ja teenitud võit.