Smelkov: ka muruniitja teab, et jääme püsima (8)

Foto: Rein MurakasJõhvi Lokomotivi puurivaht Valeri Smelkov rääkis pärast 2:6 kaotust Tallinna Florale, et tema klubis on kõigil usku meistriliigasse püsimajäämisesse. Vigastuspausilt naasnud Flora poolkaitsja Andre Frolov ütles, et eesmärgiks oli tegelikult taga null hoida.

Lokomotivi väravavaht Valeri Smelkov: "Mäng oli huvitav nii meile kui ka sellele vähesele publikule, kes täna staadionile kogunes. Ausalt, lootsin, et tuleb rohkem inimesi. Eesti jalgpall on ikkagi meie oma ning tahaks, et inimesi käiks staadionil rohkem.

Me teadsime, et Flora alustab kohe aktiivselt, ning meie ülesanne oli nende algpealetungiga hakkama saada, kuid miski läks üsna valesti ning juba esimesel veerandtunnil saime kolm väravat. See oli meie jaoks väga ebameeldiv üllatus. Pärast esimest väravat tahtsime kohe viigistada, kuid Flora on Flora ja karistas meid täiega. Aga mis parata, selline on siis praegu meie tase, kuigi viimasel ajal oleme head mängu näidanud. Kusjuures ka täna pole nagu poistele midagi ette heita, kõik tahtsid, aga võta näpust.

Kuid see mäng polnud meie peamine mäng - need on alles ees. Ma usun, et jääme püsima. Aeg näitas, et oma mängu oleme leidnud ning Tallinna Kalev, Trans ja Tammeka on meie jaoks mängitavad vastased. Me kõik - staadioni muruniitjast presidendini - oleme kindlad, et jääme püsima!"

Flora poolkaitsja Andre Frolov: "Alustasime hästi, lõime kiiresti kolm väravat. Aga tänane eesmärk oli taga null hoida. Poolaja lõpus tuli standardolukorrast taas Jõhvi värav. Teisel poolajal olime kaitses lohakad, Jõhvil tekkis liiga palju variante. Aga lõime ise kuus ja võit on kõige tähtsam. Ise olen ka nüüd pärast kaks kuud kestnud vigastuspausi tagasi, väga hea meel on tagasi olla ja mängida."