Tallinna Kalev üllatas Transi, liidrid kindlad (hinda!) (1)
Meistriliiga järjekordses väravaterohkes voorus üllatas Tallinna Kalev Narva Transi, liidrid võtsid aga kindlad võidud.
- Hinda Paide - Flora kohtumise mängijaid!
- Hinda Lokomotiv - Kalju kohtumise mängijaid!
- Hinda T. Kalev - Trans kohtumise mängijaid!
- Hinda Tammeka - Infonet kohtumise mängijaid!
Kuigi Trans asus Viktor Plotnikovi tabamusest juba 14. minutil juhtima, vormistas tallinlaste Lasha Omanidze üllatuse ja tõi kahe tabamusega Kalevile hooaja kolmanda võidu.
Tartus, Paides ega Jõhvis üllatust ei sündinud - nii Infonet, Flora, kui Kalju võtsid kohustuslikud kolm punkti. Üllatusele oli kõige lähemal ehk Lokomotiv, kes suutis Maksim Bazjukini tabamusest lausa juhtima asuda, kuid Quinteri, Wakui ja Jevdokimovi tabamused tõd kolm punkti ikkagi nõmmekatele.
Protokollid:
21. juunil kell 13.00 Paide linnastaadionil (Kooli 1, Paide)
Paide Linnameeskond - Tallinna FC Flora 1:5 (0:2)
87. Kaspar Paur - 39. Albert Prosa, 45.+1 Andre Frolov, 49. Rauno Alliku, 58. Irakli Logua, 72. Markus Jürgenson
Hoiatused: 69. Martin Ustaal, - 77. Karol Mets
Mänguolud: +13, vahelduv pilvisus; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 85
Peakohtunik: Roomer Tarajev
Abikohtunikud: Neeme Neemlaid, Raul Kaivoja
Neljas kohtunik: Toomas Nõmmiste
Paide: 1-Niinepuu, 28-Holst, 22-Leetma (45+2. 16-Paur), 21-Indermitte, 6-Puhke, 15-Sinilaid, 23-Kaldoja, 9-Tomson (68. 18-Ustaal), 2-Veis, 10-Goldberg, 14-Rõivassepp (73. 17-Vassiljev).
Varus: 17-Vassiljev, 27-Kovtunovitš, 16-Paur, 18-Ustaal, 12-Uusküla.
Flora: 33-Prins, 22-Baranov, 6-Mets, 16-Jürgenson, 15-Junolainen, 10-Lepistu, 25-Frolov (73. 23-Šlein), 7-Beglarišvili (59. 11-Sappinen), 9-Alliku, 99-Prosa, 8-Logua (64. 14-Kase).
Varus: 1-Karofeld, 2-Post, 20-Gussev, 29-Rähn, 23-Šlein, 14-Kase, 11-Sappinen.
21. juunil kell 13.00 Jõhvi linnastaadionil (Pargi 1, Jõhvi)
Jõhvi FC Lokomotiv - Nõmme Kalju FC 1:3 (1:1)
22. Maksim Bazjukin - 32. Damiano Quintieri, 55. Hidetoshi Wakui, 81. Jüri Jevdokimov
Hoiatused: 3. Jegor Potapov
Eemaldamine: 66. Sergei Paltsev
Mänguolud: +10, pilves, hoovihmadega ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 60
Peakohtunik: Elar Tarkus
Abikohtunikud: Dmitri Vinogradov, Riivo Stolts
Neljas kohtunik: Marger Pormann
Lokomotiv: 48-Smelkov, 14-M. Bazjukin, 20-Potapov (34. 19-Stepanov), 4-Rudomin (75. 9-Kaivoja), 23-Vladimirov, 22-Zahharenkov, 8-Paltsev, 11-Kulikov, 13-Naveriani (62. 17-Jakovlev), 10-Alania, 7-Kutuzov.
Varus: 1-Matrossov, 17-Jakovlev, 12-Volkov, 19-Stepanov, 9-Kaivoja.
Kalju:1-Teleš, 14-Kallaste, 6-Rodrigues, 4-Reintam, 77-Šišov, 13-Vunk, 20-Prates, 19-Toomet (52. 15-Jevdokimov), 10-Kimbaloula, 9-Quintieri (75. 17-Kirss), 75-Wakui.
Varus: 69-Aland, 8-Mööl, 15-Jevdokimov, 17-Kirss, 24-Ojamaa, 7-Filimonov.
21. juunil kell 13.00 Kalevi Keskstaadionil (Staadioni 8, Tallinn)
JK Tallinna Kalev - Narva JK Trans 3:1 (1:1)
35., 53. Lasha Omanidze, 90.+3. Innar Paal - 14. Viktor Plotnikov
Hoiatused: 64. Egert Heintare - 73. Vitali Andrejev
Eemaldamine: 32. Roman Nesterovski
Mänguolud: +13, päikesepaisteline ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 51
Peakohtunik: Mart Martin
Abikohtunikud: Aron Härsing, Rando Kesküla
Neljas kohtunik: Eiko Saar
T. Kalev: 1-D. Savitski, 17-Gavrilov, 2-Butlers, 5-Heintare, 15-Kukebal, 8-Whalen (57. 18-Hausenberg), 19-Armean (90. 10-I. Paal), 14-Hansberg (35. 6-Aru), 16-Karpov, 20-Belov, 7-Omanidze.
Varus: 12-Vallner, 6-Aru, 9-Naariste, 10-I. Paal, 13-Anissimov, 3-Valge, 18-Hausenberg.
Trans: 1-Lepmets, 2-Andrejev, 3-Nesterovski, 4-Avdejev, 9-Lvov, 10-Škinjov, 14-Plotnikov, 16-Savenkov (69. 12-Lissitsõn), 18-Mihhailov, 20-Sinicins, 21-Tenno.
Varus: 33-Tokaitšuk, 12-Lissitsõn, 17-Ševjakov.
21. juunil kell 13.00 Tamme staadionil (Kungla 1a, Tartu)
Tartu JK Tammeka - Tallinna FC Infonet 0:4 (0:2)
38., 52. Kassim Aidara, 39. Jevgeni Harin, 50. Maksim Lipin
Hoiatused: 60. Mikk Valtna, 63. Andre Paju - 58. Konstantin Nahk
Mänguolud: +12, pilves ilm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 171
Peakohtunik: Andrei Karhu
Abikohtunikud: Jaanus Mutli, Lauri Salei
Neljas kohtunik: Siim Rinken
Tammeka: 12-Lukjanov, 22-Šabanov, 9-Valtna, 4-Anderson, 6-Tekko, 18-Paju, 10-Laabus, 15-Tauts (60. 21-Naal), 7-Tiirik, 24-Miller (79. 26-Aasmäe), 17-Suurpere.
Varus: 23-Kütt, 3-Tenno, 20-Markus Jõgi, 21-Naal, 16-Naggel, 26-Aasmäe.
Infonet: 1-Igonen, 2-Kalimullin, 4-Avilov, 6-Malov, 8-Melts, 9-Harin, 19-Aidara, 20-Lipin, 22-Elhi, 38-Nahk (63. 5-Semahhin), 77-Malinin (59. 10-Gurtšioglujants).
Varus: 69-Kassjantšuk, 5-Semahhin, 10-Gurtšioglujants, 12-Aksjonov, 18-Ogorodnik.
LIVE-ülekanne: