Tarvas alistas Goldbergi väravatest Tuleviku (17)

Stanislav Goldberg Nõmme Kalju särgis. Foto: Jana PiparViljandi kunstmuruväljakul toimunud kohtumises alistas Rakvere Tarvas sealse Viljandi Tuleviku 3:1.

Uuel hooajal Premium liigas mängiv Rakvere Tarvas kohtus treeningmängus Esiliigasse langenud Viljandi Tulevikuga ning pani oma paremuse maksma. Tarvaga treeniv Stanislav Goldberg lõi täna kaks väravat, ühe lisas armeenlane Silven Yao Kuassi.

Tarvas kohtub 5. märtsil Premium liiga avavoorus Pärnu Linnameeskonnaga. Tuleviku hooaeg algab juba vähem kui kahe nädala pärast, kui 27. veebruaril mängitakse Nõmme Kalju U21 meeskonnaga.

Tuulman   •
(217.71.46.***)
Rakvere hea töö , liisajõud tuli ja tulemus taskus !
Marek_T   •
Vaatasin mängu kohapeal.
Rakvere lõhkus kohati päris koledasti. Üldse Tarvas domineeris mängu, aga esimesel poolajal ei osatud mängulise ülekaaluga ja tekitatud survega midagi peale hakata, Viljandil kaitse seisis ja lõid hoopis ise ära eeskujulikust kontrast.
Teisel poolajal keeras Rakvere veel survet peale ja ajasid mängu kohati päris tooreks, Ilves ja mõni veel läksid päris närvi - ja ma saan neist aru. Treeningmäng lörtsisajus jäisel ja märjal sitakvaliteedilisel kunstmurul, no mida sa kurat lõhud? Isegi Bondarenko sõimas oma väravavahi läbi, kui too kinnisilmi jalad ees täishooga kastist väljas tõrjesse sisse läks.
Aga noh, tulemuse muidugi Tarvas sellega sai, Viljandi tõmbas tagasi ja ettevaatlikuks, keegi ei taha enne kohe algavat Esiliiga hooaega end katki lasta raiuda.
Eelmisele   •
(212.53.112.***)
Käisin ka kohapeal mängu vaatamas ja minu meelest oli lõhkujaks pooleks Tulevik!
Heu   •
(217.71.44.***)
Ma sõin eile õhtul vist peekonit. Igastahes hommikul seda alles ei olnud enam. Krt.
paravozik tõr tõr tõr   •
(84.52.37.***)
Goldberg legend!
Marek_T   •
to: eelmisele - me siis ei vaadanud sama mängu vist :)
Ma ei tahtnud öelda, et Rakvere mängis halvasti. Ei. Kord oli majas ja keskväljal ei lastud Viljandil kogu mängu jooksul söötu lükata ja üldine mulje meeskonnast oli täitsa okei. Domineeriti korralikult kogu mängu. Jäisel väljakul jõulise mängu harrastamine jättis vaid veidra tunde, mõni mees nagu ei tahaks tervena Premiumi alustada...
Ka vaataja   •
(2001:7d0:8a08:6e01:a51.***)
Krt ma ei ütleks, et Tarvas tervet mängu domineeris. Nad olid võitu kindlasti väärt oma esitusega aga esimene poolaeg oli kindlasti ikka Tuleviku oma. Rahulikult ehitati mängu, loodi momente ja löödi ka värav, mitu jäeti löömata. Vastane suudeti lukku panna, kui Goldberg välja arvata, ja ohtlikud nad polnud. Teine poolaeg oli aga katastroof ja midagi positiivset seal öelda pole. Tarval on veel paar hullu sees, kes segi läksid. Muidu täitsa tublid.
karl   •
(62.65.214.***)
goldberg on hea!
asd   •
(88.196.23.***)
Kas Yao dirigeeris keskväljal (oivalised söödud, ennastsalgav võitlus jne)? Tundub, et mees hakkab vaikselt vormi saama. Loodame, et Rakvere teda maha ei müü, sest keegi ei suudaks keskvälja maestrot asendada.
Sillamäe   •
(85.253.80.***)
Rakvere võidab tammekat ja pärnut ja 8 koht olemas
G   •
(85.76.69.***)
Goldberg on täis plahvatusliku tahtmist. Ta nagu enda kehaga kuidagi niimoodi ennetab enda järgmist liigutust siis vastane jään ainult pealt vaatama mis on liiga aeglane siis Goldberg juba paar sammu minema anna vaid sööt või tee ise. Selles suhtes super.
G'le lisaks   •
Ma ka vaatan, et jah korra juba oli siin ja juba nagu rohkem palliga, tuleb, tuleb ja ikka seal... võimas mees. Keha läheb tal ka järjezt rohkem teistest ette, seda näeb kõik. Nüüd vaja veel tase ka parem kui enne, muidu juhtub hiljem see ja keegi ei oota seda. Tahaks ikka loota tema sisse, mitte olla õnnetus. Tase mees. Super see
(62.65.212.***)
Krissu kirjutab: "armeenlane" Silven Yao Kuassi. Goldbergi rahvus elik päritolu jäi sul märkimata?
Myrgel   •
(62.65.210.***)
Nii palju kui ma Tarva mänge vaadanud olen, siis viljelevad nad koguaeg suht toorest stiili. Eks hakkavad see aasta koos Infonetiga kaartide ja vigastamiste tabelit kroonima!