Vaheajalt tuli täiesti uut nägu Sillamäe (hinda!) (0)

Eelmine kord mängisid need meeskonnad omavahel 0:0 ning see oli ilmselt üks hooaja mannetumaid kohtumisi, kus kumbki pool ei omanud erilisi võimalusi. Tänane lahing aga hakkas pauguga, sest juba esimestel minutitel raksatas Infoneti väravaraam.

Seejärel aga rahunes mäng maha ja kuigi avapoolaeg polnud päris nii õnnetu nagu eelmises omavahelises mängus, siis enam me võimalusi väga palju ei näinud.

Ei tea täpselt, mida Sillamäe peatreener Deniss Ugarov vaheajal meestele rääkis, süstis või söötis, aga puhkepausilt tulid nad ikka päris vihasena välja.

Esimeste minutitega pidi sel hooajal alles teist korda meistriliigas platsile pääsenud Matvei Igonen koguni kahel korral Infoneti halvimast päästma, aga kolmandat korda oli võimetu ka tema ning Igor Tšeminava lõi seisuks 1:0.

Ka ülejäänud mäng jätkus väga tempokalt - iga mõne minuti tagant sai kas Igonen või Sillamäe väravasuul seisnud Mihhail Starodubtsev oma võimeid näidata, aga seis enam ei muutunud.

Sillamäele seega ülitähtis võit ja ollakse tabelis Infonetiga jälle samadel punktidel - eurokoht on endiselt mängus!

Mängu parim - Giorgio Russo

Oma juuksepahmaka patsi sidunud itaallane tegi äärel ülikvaliteetset tööd ning just tema oli see mees, kelle kaudu teisel poolajal enamik rünnakuid tuli. Värav jäi küll löömata, aga kaaslastele sai kamaluga võimalusi tekitatud ning ka ise Igoneni terroriseeritud.

29.08. kell 18.30 Sillamäe Kalevi staadionil (Kesk 30, Sillamäe)

JK Sillamäe Kalev - Tallinna FC Infonet 1:0 (0:0)
48. Igor Tšeminava

Hoiatused: 72. Marius Cinikas, 84. Denis Vnukov, 86. Jaroslav Kvassov - 73. Andrei Kalimullin
Mänguolud: +17, päikesepaisteline tuuline ilm; muruväljak heas seisukorras.