Vassiljev taas väravasoonel! (kaks kolli!) (11)

Konstantin Vassiljev on Poolas leidnud taas väravasoone - kui laupäeval tuli üks värav, siis teisipäeval kirjutati eestlase nimele juba kaks tabamust ja väravasööt!

Kodupubliku ees leidis Vassiljev GSK Belchatowi võrgu üles kohe mängu alguses - kahest karistuslöögist tegi Vassiljev skoori juba 5. ja 7. minutil!

13. minutil suutis Belchatow penaltist ühe värava tagasi lüüa, kuid 61. ja 71. minutil tegi Kamil Wilczek taas Piasti poolt skoori seisuks 4:1. Wilczeki esimesele väravale andis söödu sealjuures just Vassiljev.

Eesti koondise keskväljamaestro vahetati maruliste ovatsioonide saatel puhkama 77. minutil.

Sellega väravad aga ei piirdunud - 81. minutil tegi penaltist taas Wilczek seisuks 5:1, 90. minutil lõid külalised ühe värava tagasi, kuid vaid mõnikümmend sekundit hiljem oli pall taas Belchatowi väravas, lööjaks taas Wilczek. Lõppsõna jäi aga ikkagi külalistele, kes kolmandal üleminutil lõppskooriks 6:3 tegid.

Poola kõrgliiga alumises pooles tõusis Piast võiduga väljalangemistsoonist juba viis punkti kõrgemale. Hooaja lõpuni jääb veel neli vooru.

Poolajal mängu üle kandvale telekanalile antud intervjuus tunnistas Vassiljev, et varem ta enda mäletamist mööda ühes mängus kahte trahvilööki väravasse pole saatnud. "Ei, ei tule meelde küll. Võib-olla noorteklassis," sõnas Vassiljev.

Möödunud laupäeval samuti karistuslöögist skoori teinud Vassiljevi sõnul aitas see asjaolu enesekindlust kasvatada. "Kuna see eelmises mängus toimis, siis proovisime täna uuesti ja tuligi jälle välja!"