Viljandi tulevik tundub tume (0)

Viljandi jaoks algas mäng vähetõotavalt, aga aja möödudes said nad oma mootori paremini käima. Kui kohtumise alguses valmistas Viljandi kaitsjatele peavalu Kevin Rääbise aktiivne tegutsemine, siis sellest murest said Tuleviku mehed peagi lahti, kuna tartlane sai avapoolaja keskel vigastada.

Viljandi mängu ohtlikeima võimaluse eest hoolitses meeskonna ainus leegionär Sakari Tukiainen. Tammeka kaitse lekkis ning soomlane lubati Karli Kütiga üks-ühele, aga Tartu puurilukk oli kindel. Kodumeeskonnal enne väravat endal päris nii häid võimalusi polnud, aga esimese vaatuse domineerivamaks ja üritavamaks pooleks nad siiski olid.

Väravat pidid Tammeka fännid ootama 42 minutit ja siis see tuli, kui Kristjan Tiirik äärelt suurepärase tsenderdusega Martin Hurda peanuppu leidis ning Tartu ründaja ei eksinud - põrkega pall paremasse nurka!

Teisel poolajal Tulevik eriti suurt ohtu Tammeka väravale kujutada ei suutnud. Ei aidanud ka vahetusest sekkunud Rainer Peips, Kristen Kähr ja Erkki Kubber. Tegu oli Viljandi jaoks 11. järjestikuse kaotusega ning nüüd on vajutud läbi tabeli üheksandaks, mis tähendaks hooaja lõppedes üleminekumänge, kuid neid hiljuti võitnud Pärnu on viimasena vaid kahe punkti kaugusel.

Mängu parim - Kristjan Tiirik

Tammeka vanameister ja legend, kes hiljuti 33. sünnipäeva tähistas. Nagu ikka, oli just tema see, kes Tammeka rünnakuid ehitas ja samal ajal kujutas ta ka ise Karl-Romet Nõmmile pidevat peavalu.