Kubassova sai suure võidu, Israel lõi Kreekas oma esimese värava (Bodö/Glimt kaotas punkte) (0)

Väliseestlaste pühapäev oli väravaterohke. Kubassova tõusis suure võidu abil teiseks, Tunjovi leivaisa kaotas 1:4 ja Bodö/Glimt kaotas neljaväravalises kohtumises tabeli kümnendale punkte. Israel lõi oma esimese värava.

Vlada Kubassova koduklubi Como võttis Itaalia Serie B kohtumises Ravella üle kindla 3:0 võidu. Avavärava lõi avapoolaja teisel üleminutil Alison Rigaglia, eduseisu duubeldas 73. minutil Greta di Luzio. Lõppskoori vormistas seitsmekuulise vigastuspausi järel platsile naasnud Vivien Beil, kes palli 30 meetri kauguselt väravasse kõmmutas. Kubassova koduklubi asub tabelis teisel real, jäädes liidrile alla kahe punktiga.

Kreeka kõrgliigaklubis Kreeta OFI mängiv Gerli Israel alistas tulemusega 2:0 Missolonghi. Esimest korda sai jala valgeks ka eestlanna, kindlustades naiskonna esimese võidu. OFI asub oma liigas kuuendal real, olles teeninud kolm punkti. Kaks esimest kohtumist lõppesid kaotustega.

Georgi Tunjov vaatas varupingilt, kuidas tabelinaaber Olbia tema koduklubi Carrarese vastu 4:1 võidu võitis ja ühtlasi sellega liigatabelis neist mööda tõusis. Kaks väravat lõi Olbia poolelt Nunzio Lella, ühe lisasid Simone Mancini ja Fabrizio Brignani. Carrarese tabamus kanti Emersoni omaväravaks. Tunjovi koduklubi jätkab liigatabelis 20 meeskonna konkurentsis 14. kohal.

Kristoffer Grauberg Lepiku koduklubi Akropolis IF pidi vastu võtma 0:2 kaotuse. Võõrustajameeskond IK Brage asus kohtumist juhtima 29. mänguminutil, kui täpne oli Niklas Söderberg. Lepik sekkus mängu 84. minutil, kui vastase eduseis oli minimaalne. 97. minutil oli Brage taaskord täpne: normaalaja täitudes platsile vahetatud Shkodran Maholli vormistas kohtumise lõppseisu. Akropolis asub kohtumise järel 12. tabelireal ning punkti vähem teeninud Brage kohe järgmisel. Esikoha on hõivanud IFK Värnamo, kes on Akropolisest 25 punkti enam teeninud.

Bodö/Glimt kaotas punkte, leppides 10. real oleva Haugesundiga 2:2 viiki. Alexander Söderlund viis kodumeeskonna juba 10. minutil liiga liidri vastu juhtima. Bodö/Glimt leidis oma väravasoone üles alles teisel poolajal. 76. mänguminutil lõi Hugo Vetlesen viigivärava ning kümme minutit hiljem viis omad juhtima. Mängu viimastel minutitel suutis aga Haugesund viigistada. Mattias Käit koosseisu ei kuulunud. Bodö/Glimt asub esikohal, edestades lähimat jälitajat viie punktiga.

Karina Korgi koduklubi Vorderland alistas Austria kõrgliigas Innsbrucki Wackeri tulemusega 2:1. Kuivõrd Kork esindusnaiskonna eest mängu ei pääsenud, siis kaitses ta väravasuud mõned tunnid varem toimunud duublite lahingus. Ka see kohtumine lõppes Vorderlandi 2:1 võiduga. Hooaja teise võidu võtnud esindusnaiskond paikneb tabelis nüüd kuuendal kohal. Ka Vorarlberg/Vorderland, milles Kork peamiselt mänguaega teenib, asub oma liigas kuuendal real.

Itaalias klubijalgpalli mängiv Heidi Melis teenis oma koduklubiga viigipunkti. Serie C viiendas voorus sõitis Melise koduklubi Rooma Rever külla Fesca Barile. Kuivõrd vastasnaiskonnal avanes võimalus penaltipunktilt mängu skoor avada, siis jäi see võimalus kasutamata. Melis sekkus mängu 35. minutil ning vahetati puhkama umbes 50 minutit hiljem. Kaks punkti teeninud Rever paikneb oma liigas eelviimasel kohal.