Müncheni Bayern hullas ja pani Barcelona häbiposti (1)

Müncheni Bayern pani Meistrite liiga veerandfinaalis Barcelona paika: Saksamaa gigant alistas Hispaania hiiu koguni 8:2 ja sammus poolfinaali, kus kohtub Manchester City või Lyoniga.

Bayern avas mänguskoori juba neljandal minutil, kui Thomas Müller realiseeris Robert Lewandowski söödu. Seejärel oli hea rünnak Barcelonal, kui Jordi Alba tsenderduse suunas omaväravasse David Alaba. Seejärel kosus Bayern ja pani püsti vinge väravapeo: 22. minutil karistas Sergi Roberto pallikaotuse ära Ivan Perišic, 28. minutil jooksis Clement Lenglet’ eest ära Serge Gnabry ja 31. minutil ennetas kõiki Barcelona kaitsjaid jälle Müller. Bayern läks puhkepausile 4:1 (!) eduseisus.

Teine poolaeg läks edasi sisuliselt samamoodi: Suarez küll skooris 57. minutil ja seis oli siis 2:4, kuid seejärel lustis Bayern. Joshua Kimmich ja Robert Lewandowski skoorisid korra ning endine Barcelona mängija Philippe Coutinho kaks korda. Barcelona 2, Bayern 8. Teisisõnu, Bayern hullas ja pani Barcelona häbiposti.

Müncheni Bayern mängib poolfinaalis Manchester City - Lyon paari võitjaga. Teises poolfinaalis kohtuvad Pariisi Saint-Germain ja RB Leipzig.

Barcelona - Müncheni Bayern 2:8 (1:4)
7. ov. David Alaba, 57. Luis Suarez - 4., 31. Thomas Müller, 21. Ivan Perišic, 27. Serge Gnabry, 63. Joshua Kimmich, 82. Robert Lewandowski, 85., 89. Philippe Coutinho

Barcelona: Marc-Andre ter Stegen, Nelson Semedo,  GerardPique, Clement Lenglet, Jordi Alba, Sergi Roberto (46. Antoine Griezmann), Arturo Vidal, Sergio Busquets (70. Ansu Fati), Frenkie de Jong, Lionel Messi, Luis Suarez.
Varus: Ronald Araujo, Ousmane Dembele, Ansu Fati, Antoine Greizmann, Firpo Junior, Oscar Mingueza, Neto, Inaki Pena, Ricard Puig, Ivan Rakitic, Ludovit Reis, Monchu Ramon.

Bayern: Manuel Neuer, Joshua Kimmich, Jerome Boateng (76. Niklas Süle), David Alaba, Alphonso Davies (84. Lucas Hernandez), Leon Goretzka (84. Corentin Tolisso), Thiago Alcantara, Ivan Perišic (67. Kinglsey Coman), Thomas Müller, Serge Gnabry (75. Philippe Coutinho), Roert Lewandowski.
Varus: Kingsley Coman, Philippe Coutinho, Mickael Cuisance, Lucas Hernandez, Ron-Thorben Hoffmann, Javi Martinez, Jamal Musiala, Alvaro Odriozola, Niklas Süle, Corentin Tolisso, Sven Ulreich, Joshua Zirkzee.