Kalju alistas Levadia tänu 45.+1. ja 45.+4. minuti väravatele (0)

Nõmme Kalju tõestas end taas tugevate mängulõppudega meeskonnana, pöörates FCI Levadia vastu avapoolaja lisaminutitel skoori ümber ja hoides 2:1 edust lõpuni kinni.

Kohtumine algas Levadia turmtulega, mis realiseerus juba 4. minutil Joao Morelli nurgalöögi järel Gando söödust Erick Moreno väravaks.

Mida aeg edasi, seda paremini sai aga mängu sisse ka Kalju ning poolaja lõpuminuteil kostitati Levadiat jääkülma dušiga, kui esmalt realiseeris Igor Subbotin Vladislav Homutovi teenitud penalti ning teise värava lõi üks keskkaitsja - Mikk Reintam - teise keskkaitsja - Vladimir Avilovi - söödust.

Teisel poolajal suutis Kalju edust kinni hoida tänu Pavel Londaku mitmele heale tõrjele. Võidupunktidega tõusti Levadiast tabelis kahe vähempeetud mängu juures 12 punkti kaugusele, kuid tiitliheitluses tähendas see kõige paremaid uudiseid hoopis FC Florale, kes kaotab samuti kahe vähempeetud mängu juures Levadiale kõigest punktiga.

Vaata ka viimast "Silm peale" saadet, kus fookuses oli Kalju kapten Maximiliano Ugge