Ronaldo lahkub Old Traffordilt võiduga, Real lõpetas kaotusteseeria (3)

Üle mitme aasta Old Traffordile naasnud Cristiano Ronaldo lahkub sealt võidumehena, kui ta Juventuse Manchester Unitedi vastu 1:0 võidule aitas.

Ronaldo küll ise oma vanale koduklubile väravat ei löönud, kuid osales ainsa tabamuse eeltöös. Just tema lasi paremalt äärelt 17. minutil tsenderduse kasti, mille järel pall Paulo Dybala ette põrkas. Argentiinlase tabamusele United vastata ei suutnudki.

Esimesel poolajal polnud neil ka erilisi võimalusi, kuid teisel suutis endine Juve mees Paul Pogba palli posti saata. Korra jõudis väravale väga lähedale ka Ronaldo, kuid tema täpse löögi suutis taas ühe imemängu teinud David De Gea pantrihüppega ära võtta.

Viimati enam kui kuu aega tagasi üldse mängu juhtinud ning viimasest viiest kohtumisest neli kaotanud Real Madrid suutis õuduste seeriale lõpu teha, kui kodus raskustega Plzeni Viktoriast 2:1 jagu saadi.

Päeva kõige tulisem andmine toimus kindlasti Saksamaal, kui Hoffenheim ja Lyon kordamööda kohtumist juhtisid ning lõpuks 3:3 viiki leppisid.