Hullu õhtu tulemus: Inglismaa kaks, Itaalia null (2)

Meistrite liigas ei lubanud mullune finalist Liverpool ennast auti lüüa - Napoli alistati kodus 1:0 ja sellest piisas täpselt, et alagrupist teisena edasi minna.

Surmagrupis kestis heitlus viimase minutini välja. Möödunud hooaja ebajumal Mohamed Salah oli Liverpooli esimesel poolajal ette viinud, kuid teisel poolajal raiskasid mõlemad kuldseid võimalusi, veel üleminutitel päästis väravavaht Alisson Becker Liverpooli.

Lõpuks pigistaski Liverpool võidu välja, mis nemad löödud väravate võrdluses (seitsmes viigimurdja!) Napoli ette teiseks tõstab. Grupi võit läks PSG-le, kes alistas viimases voorus võõrsil Crvena zvezda 3:1.

Tuliseks kiskus ka B-alagrupis, kus samuti inglased ja itaallased edasipääsu jagasid. Tottenham jäi Camp Noul varakult kaotusseisu, kuid kehvasti käis ka Milano Interi käsi. Kui Inter kodus PSV vastu 73. minutil 1:1 viigi lõi, olid nemad siiski virtuaalses tabelis edasi.

Möödus kümmekond minutit ja Tottenham sai ikkagi oma tahtmise, kui Lucas Moura viigistas. 1:1 ja 1:1 seisud tähendasid, et Tottenham suutis teist kohta kaitsta. Kohad vahetati ka A-alagrupis, kus Dortmundi Borussia alistas 2:0 Monaco ja kerkis esikohale, sest Atletico Madrid ei suutnud enamat 0:0 viigist Club Brugge vastu.

Õhtut alustanud D-alagrupis olid edasipääsejad ja nende kohad juba selged: Porto võitis alagrupi ja Schalke on edasi teisena. Küsimus oli enne viimaseid mänge vaid selles, kas kolmanda kohaga läheb Euroopa liigasse Galatasaray või Moskva Lokomotiv, kuid Lokomotiv ei suutnudki virtuaalses tabelis kordagi kolmandaks tõusta.