Napoli tagus Liverpoolile neli väravat, Atletico alistas põneval üleajal Porto (0)

Napoli tagus Meistrite liiga alagrupiturniiri avavoorus kodus eelmise hooaja finalistile Liverpoolile 47. minutiks neli väravat, kuigi jättis ühe penalti realiseerimata. Kohtumise lõpuks sai Napoli 4:1 võidu.

Skoori avas viiendal minutil penaltist Piotr Zielinski, kelle löök oli tabanud eelnevalt karistusalas James Milneri kätt. Siis jättis Victor Osimhen enda teenitud penalti realiseerimata, aga pooletunnise mängu järel sahistas võrku Andre Zambo Anguissa, kes tegi Zielinskiga hea seinasöödu.

Vigastada saanud Osimheni asemele 41. minutil sisse vahetatud Giovanni Simeone skooris juba kolm minutit hiljem. Simeonele tegi suure eeltöö Hvitša Kvaratshelia, kes mängis vasakul äärel mööda nii Trent Alexander-Arnoldist kui ka Joe Gomezest.

Teise poolaja alguses andis Simeone söödu ja Zielinski lõi oma teise värava. Liverpooli auvärava lõi Luis Diaz, kes saatis karistusala tagant palli tagumisse alanurka.

Põneva stsenaariumiga mängu pidasid maha Atletico Madrid ja Porto, kuna kõik kolm tabamust sündisid üleajal. Porto jäi 81. minutil arvulisse vähemusse, sest karistusalas sukeldunud Mehdi Taremi sai oma teise kollase kaardi.

Üleajal lõi Mario Hermoso esmalt suure rikošeti abiga värava, kuid mängis siis oma karistusalas käega, mis võimaldas Mateus Uribel realiseerida penalti. Atleticole andis 2:1 võidu Antoine Griezmanni tabamus korneri olukorras 90+11. minutil.

Robert Lewandowski tegi kübaratriki, aidates Barcelonal alistada Plzeni Viktoria 5:1. Müncheni Bayern oli 2:0 parem Milano Interist.