OTSEPILT: mais oli Kalev lähedal Levadia hammustamisele, kuidas läheb nüüd? (teine poolaeg!) (0)

Premium liiga 30. vooru avavad liider Tallinna Levadia ja seitsmes võistkond Tallinna Kalev. Soccernet TV näitab kell 19 algavat mängu otsepildis.

Koondisepausi eel Tallinna Floralt hooaja teise kaotuse saanud Levadia on tööõnnetusest toibunud ning klubi ajaloo 11. meistritiitel on vaid käeulatuse kaugusel. Viimati saadi 3:1 jagu Pärnu Vaprusest, mäng varem 1:0 Kuressaarest.

Tabeli keskosa nooliv Kalev on seni esinenud ebastabiilselt. Kui klubi 22. sünnipäeval võideti üllatuslikult Paide Linnameeskonda 3:2, siis järgmises voorus jäädi 1:3 alla Nõmme Kaljule, kes lõi esimesed kaks väravat 11 minuti jooksul.

Levadia ja Kalev on tänavu omavahel madistanud kolm korda. Märtsis ja aprillis võidutses Levadia vastavalt 2:0 ja 2:1, mais oli Kalev võidule lähedal, ent Joao Pedro 90. minuti penalti järel jäi seis 2:2 viiki.

Uuenev protokoll:

27. septembril kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev  3:0 (3:0)
1. Richie Musaba, 23. ov. Kaspar Laur, 34. Michael Schjönning-Larsen

Väravasöödud: 1. Aleksandr Zakarljuka, 23. Ioan Yakovlev, 34. Alexandre Lopes Gomes
Hoiatused: 50. Jevgeni Tšernjakov
Mänguolud: +14, pilves hoovihmadega ilm, muruväljak heas seisukorras