Paide tegi teise nullimängu järjest ja sai lõpuks Vaprusest jagu (galerii!) (0)

Selle hooaja kolmandal katsel sai Paide Linnameeskond lõpuks Pärnu Vaprusest jagu, alistades nad vastase väljakul 3:0.

Kui nii märtsis kui ka mais tegid Paide ja Pärnu liigas viigi, siis teisipäeval tulid järvamaalased väljakule sulaselge sooviga lõpuks see võit kätte saada. Avapoolaega domineeriti, ent Richard Aland koostöös oma kaitsjatega suutis Vapruse puuri puhtana hoida.

Teisel poolajal pani Paide ühe käigu juurde ja see tõi ka tulemust. 60. minutil sekkusid vahetusest Tarmo Neemelo ja Henri Hanson ning kui eelneva tunni jooksul olid Paide rohked tsenderdused peamiselt pärnakate saagiks langenud, siis Neemelo sissetulek avaldas kiirelt mõju. Juba 63. minutil olid Vapruse kaitsjate pilgud nurgalöögi ajal just Neemelol, mille tõttu jäi keskkaitsja Martin Kase vastase kastis täiesti vabaks. Kase suunas Henri Välja tsenderduse uhkes üksinduses peaga võrku - 1:0.

Kuus minutit hiljem võttis Andre Frolovi kasti saadetud pall kaitsjatest rikošeti ning seekord suunas kõrge kaarega värava ette kukkunud palli peaga võrku juba Neemelo ise - 2:0. Selle seisu pealt sai pärnakate vaim juba veidi murtud ning Paide asus lustima ja aktiivselt kolmandat otsima.

78. minutil tuli lõpuks see kolmas, kui Magnus Villota suunas peaga kastist välja tsenderduse, mille Välja kasti taga omaks võttis, tulistades seejärel mänguvahendi vasaku jalaga värava paremasse ülemisse nurka. 3:0 skoori pealt tõmbas Paide hoo maha, mis andis mängu lõpuminutitel ka Vaprusele võimalusi, ent järvamaalased, kelle kaitse meenutas hooaja alguses sõela, sai kirja teise järjestikuse ning selle suve neljanda nullimängu.