Levadia kaotas lisaminutite väravast ning eurohooaeg on nende jaoks lõppenud (9)

FCI Levadia kaotas Konverentsiliiga kolmandas eelringis A. Le Coq Arenal üleminutite väravast iirlaste Dundalkile 1:2. Kahe mängu kokkuvõttes tähenda see 3:4 lüüasaamist ja eurohooaeg on Levadia jaoks lõppenud.

Levadia ja Dundalki vaheline avakohtumine leidis aset täpselt nädala eest Iirimaal. Bogdan Vaštšuk viis Levadia küll kahel korral juhtima, kuid mõlemale tabamusele suutsid Dundalki mehed vastata, sestap mindi tänaõhtusele kohtumisele vastu 2:2 viigiseisult.

Mängu esimese värava lõi 17. minutil Ernest Agyiri, kui vasakult äärelt kasti murdes virutas ghanalane palli iirlaste väravasse. Esimese poolaja lõpus said iirlased aga riietusruumi värava kaasa, kui Gregory Slogett andis Levadia kastis toimunud rüseluse käigus söödu David McMillanile, kes suunas palli Levadia puuriluku selja taha.

Teisel poolajal oli mõlemal meeskonnal võimalusi, kuid kumbki juhtväravat ei löönud. 90+2. minutil said iirlased aga oma ning Putincanini eksimuse järel lõi William Patching Dundalki 2:1 ette, lõpetades ühtlasi Levadia eurohooaja.

29. juulil kell 19.30 Tallinnas A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia - Dundalk 1:2 (1:1)kahe mängu kokkuvõttes edasi Dundalk 3:4.
17. Ernest Agyiri - 44. Davic McMillan, 90+2. William Patching

Hoiatused: 34. Milan Mitrovic, 56. Marko Putincanin, 77. Maximiliano Ugge, 79. Karl Rudolf Õigus - 58. Raivis Jurkovskis
Mänguolud: +22, pilves ilm, muruväljak väga heas seisukorras