VAATA JÄRELE: Tuleviku talismanid langetasid Maardu Esiliigasse! (0)

Premium liiga pühapäevases esimeses mängus saatis Viljandi Tulevik 2:1 võiduga Maardu Linnameeskonna uueks hooajaks Esiliigasse.

Rabedalt ja võimalustevaeselt alanud mängus olid ohjad matši jooksul pigem kodumeeskonna käes, kes asus juhtima avapoolaja lõpus, kui oma karjääri viimase Premium liiga kodumängu pidanud Indrek Ilves söötis Kaimar Saagile, kes viielt meetrilt võrku sahistas.

63. minutil lõi Tanel Lang võimsa soolo lõpetuseks kauglöögist tabloole 2:0. Hetk hiljem jäi Maardu tänu Kotaro Amemiya teisele kollasele kaardile vähemusse. Maardu võitles aga lõpuni ja Anton Aristovi 82. minuti värav tegi matši lõpu põnevaks. Kuigi ka Tulevik jäi Kristjan Kase teise hoiatuse tõttu kümnekesi, õnnestus Viljandil mäng võidusadamasse tüürida.

Kaotus tähendab, et Maardu lõpetab hooaja viimase ehk kümnendana. Tulevik kindlustas suure tõenäosusega seitsmenda koha - kui Kuressaare ei suuda täna Florat võita, siis on asi kindel.