VAATA JÄRELE: Levadia U21 võitis Elvat viimasel sekundil (3)

Tallinna Levadia U21 lõi Soccernet.ee telemängus FC Elvale viimasel sekundil 2:1 võiduvärava.

Esimesena skooris Elva - tunnise mängu järel pääses Jürgen Kuresoo Priit Pikkeriga silmitsi ja lükkas palli kindlalt alla nurka.

Levadia U21 vastas kõigest kolm minutit hiljem, kui Artjom Volkov sooritas kauglöögi, Arvo Käkk tõrjus alt nurgast ja Jevgeni Gurtšioglujants saatis tagasipõrganud palli võrku.

Kuigi kohtumisele lisati neli minutit, siis viimane tabamus sündis alles 90+6. minutil ehk kõige viimasest olukorrast. Markus Vaherna karistuslöögi tõrjus Käkk posti, aga esimesena jõudis jaole vahetusmees Artur Holodov.