VAATA JÄRELE: Kalev hoidis Levadiat tagajalgadel, kuid loodetud võidurõõm jäi koduõuele (0)

Premium liiga 19. mänguvooru avamatšis läksid kokku Tallinna FCI Levadia ja JK Tallinna Kalev. Võitluslikus madinas jäi peale kodumeeskond, kes sai kirja 3:1 võidu.

Levadia asus kohtumist juhtima 13. minutil, kui Zakaria Beglarišvili saatis palli kindlalt vasakusse nurka. Avapoolaja lõpus põrutas keskväljamees teisegi, realiseerides penalti. Kalev tuli teisele poolajale südikamalt ning juba 46. minutil õnnestus Ats Purjel ühega vastata. Kümmekond minutit hiljem tegi Mark Oliver Roosnupp asjad selgeks.

Levadia sai kätte oma hooaja 15. võidu ning tõusis Premium liigas taas esimeseks. Kalev on nüüd kaotanud kuraditosin korda ning paikneb tabelis 8. pulgal.

1. juulil kell 18.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FCI Levadia - JK Tallinna Kalev 3:1 (2:0)
13., 45+1. pen. Zakaria Beglarišvili, 57. Mark Oliver Roosnupp - 46. Ats Purje

Väravasöödud: 13., 45+1. Mark Oliver Roosnupp, 57. Karl Rudolf Õigus - 46. Ramol Sillamaa
Hoiatused: 16. Artur Pikk, 35. Murad Velijev, 39. Marko Putincanin, 90+3. Maksim Podholjuzin - 10. Reinhard Reimaa, 36. Marek Kaljumäe
Mänguolud: +28, pilvine ilm, muruväljak väga heas seisukorras