VAATA JÄRELE: neidude U17 andis Inglismaale väärt lahingu (0)

Eesti U17 neidude koondis tegi Inglismaa eakaaslaste vastu südika esituse, kuid kaotas poolaegade lõpuminuteil löödud väravatest ikkagi 0:3.

Koduse EM-valikturniiri avamängus Taanile 0:7 alla jäänud Eestit ähvardas vähemalt sama raske õhtupoolik, kuid teises kohtumises saadi soosikutele oluliselt paremini vastu. Avapoolajal avanes Eestil ka suurepärane võimalus juhtima asuda, ent 44. minutil lõi värava ikkagi Inglismaa, kui Ava Baker saatis palli trahvikasti vasakust küljest tagumisse ristnurka.

Teist korda jõudsid inglannad sihile 89. minutil kiirrünnakul, kui Eesti oli asunud viigivärava jahile, aga Lola Brown selle kontral ära karistas. Kolmanda lisas üleminutitel Madison Earl, kes mängis end meisterlikult trahvikastist löögile ja toimetas püüdmatu löögi ristnurka.

Alagrupiturniir lõppeb neljapäeval, kui Eesti kohtub kolmandat kohta otsustavas kohtumises Ukrainaga. Ukrainlannad jäid Inglismaale alla 0:11 ja Taanile 1:4, nii et Eesti väravate vahe on oluliselt parem.