VAATA JÄRELE: Natho klass pööras Paides skoori ümber (6)

Paide Linnameeskond teenis Premium liigas kolmanda kaotuse järjest, mängides kodus Nõmme Kalju vastu eduseisu maha.

Paide alustas mängu paremini ning asus teenitult juhtima, kui Edrisa Lubega realiseeris Sergei Mošnikovi pika ettesöödu järel sündinud olukorra.

Kalju poolelt tõusis aga seejärel esile Amir Natho, kes oli tugevalt osaline kõigi nõmmekate väravate juures. Viik sündis poolaja eel, kui tema püstsöödu järel põrkas Aleksandr Kulinitši pealelöök Paide väravavaht Mait Toomi ja keskkaitsja Mikel Gurrutxaga kaudu väravasse.

Kalju juhtvärava sepistas Natho 55. minutil ise, pöörates Andri Markovitši söödu järel trahvikastis ümber ja saates täpse löögi tagumise posti kõrvale. Ning kolmanda värava sepistas kolm minutit hiljem Vladislav Homutov tema nurgalöögist.

Teises tänases kohtumises tegid TJK Legion ja FC Kuressaare omavahel 1:1 viigi, kusjuures saarlased viigistasid mänguseisu viiendal lisaminutil.