VAATA JÄRELE: Kalev ei lubanud endale Paides koperdamist ning Esiliiga võitja selgub viimases voorus (Maardu alistas Nõmme Unitedi) (0)

Premium liigasse pürgiv Tallinna Kalev alistas Esiliiga eelviimases voorus võõrsil Paide Linnameeskond U21 4:0. Mängu näeb järele Soccernet TV-st.

Tallinna Kalev haaras juhtohjad kolmandal minutil, kui Paide kaitsja Rasmus Kallas ja väravavaht Mattias Sapp ei suutnud palli omavahel ära jagada ja Ats Purje keerutas palli väravasse. Abdullahi Alfa ja Murad Velijev suurendasid teisel poolajal Kalevi eduseisu veelgi ning Purje vormistas 81. minutil lõppseisu.

Kalev ei saanud endale Paides koperdamist lubada, sest Maardu Linnameeskond alistas samal ajal kodus Nõmme Unitedi samuti 4:0, kui teisel poolajal sahistasid Roman Sobtšenko, Vladislav Ogorodnik, Ilja Zelentsov ja Dmitri Kruglov. Nõmme United mängis alates 37. minutist kümnekesi, sest Lars-Indrek Aigro sai punase kaardi.

Tänased tulemused tähendavad, et Esiliiga võitja selgub viimases voorus, kui Maardu võõrustab omavahelises mängus Kalevit. Maardule piisab viigist, aga Kalev vajab võitu. See kohtumine toimub eeloleval pühapäeval algusega kell 18.00 ja mängu näeb Soccernet TV-st.