VAATA JÄRELE: Flora lõi Tammeka duubli noorte vastu üheksa vastuseta väravat (15)

Valitsev Eesti meister Tallinna Flora alistas Premium liiga 13. vooru järelepeetud mängus kodus 9:0 Tartu Tammeka, kes andis paljudele põhimängijatele puhkust ja kasutas duubelmeeskonna pallureid.

• Mängu kommenteerisid Kristjan Jaak Kangur ja Jonas Grauberg, sisse juhatas ja vaheaja analüüsi vedas Grauberg.
  • Vaata mänge Soccernet TV-st!

Flora avas skoori 20. minutil, kui Rauno Sappinen realiseeris enda teenitud penalti. Järgmisel minutil lõi Mikk Raid omavärava ja kümmekond minutit hiljem suurendas Sergei Zenjov võõrustajate eduseisu kolmeväravaliseks.

Teisel poolajal lagunes Tammeka täielikult, kui Flora lõi koguni kuus vastuseta väravat. Zenjov vormistas kübaratriki ning kaks korda sahistasid Henrik Ojamaa ja Markus Poom.

Floral on nüüd linnarivaali Levadiaga peetud sama palju kohtumisi ja Levadia edu kahanes nüüd kuuepunktiliseks. Mõlemal meeskonnal on jäänud kuus mäng, sealhulgas kaks omavahelist kohtumist.

27. oktoobril kell 19.00 A. Le Coq Arenal

Tallinna FC Flora - Tartu JK Tammeka 9:0 (3:0)
20. pen. Rauno Sappinen, 21. ov. Mikk Raid, 32., 47., 86. Sergei Zenjov, 62., 72. Henrik Ojamaa, 78., 90+1. Markus Poom

Väravasöödud: 20. x, 21. Kristo Hussar, 32. Markus Poom, 47. Rauno Sappinen, 62. Ken Kallaste, 72. Rocco Robert Shein, 78. Sergei Zenjov, 86. Erko Jonne Tõugjas, 90+1. Henrik Ojamaa
Hoiatused: 90. Rocco Robert Shein - 19. Karl Läänelaid
Mänguolud: +9, vihmane ilm, muruväljak väga heas seisukorras